Як видалити вокал із будь-якої пісні за допомогою LALAL.AI?

| | 0 Comments| 6:03 AM
Categories:

Ви любите співати?

Вам коли-небудь приходила в голову ідея, як видалити вокал із пісні, щоб ви могли розгойдувати її своїм голосом?

Що ж, тепер це можливо завдяки сучасним технологіям, таким як програмне забезпечення для видалення вокалу.

Хоча повне видалення вокалу чи інструментальних партій із пісні ніколи не є досконалим через певні складності, ми досягли значних результатів, використовуючи передові технології, такі як AI, ML, нейронні мережі тощо.

Тим не менш, якість звуку може бути спотворена після видалення вокалу через різні складності аудіо, як-от поділ стереозображення, частотний спектр і стиснення. Але якщо у вас є якісне програмне забезпечення для видалення вокалу, ці проблеми можна звести до мінімуму, і ви зможете плавно відокремити вокал від пісні.

Отже, незалежно від того, чи хочете ви видалити вокал або інструментальну партію з пісні для створення пісень для караоке, семплів пісень, створення реміксів або чогось іншого, що роблять ентузіасти музики, гідне програмне забезпечення для видалення вокалу, як-от LALAL.AI, може вам допомогти.

Перш ніж ми поглибимося в деталі цього програмного забезпечення, давайте зрозуміємо кілька речей:

Яка потреба у видаленні вокалу чи інструментів із пісень?

Люди мають різні причини прибрати вокал чи інструменти з пісні.

Можливо, ви захочете взяти участь у співочому конкурсі або ваш друг чи члени родини візьмуть участь у ньому. Для цього може допомогти видалення голосів із пісні, яку, на вашу думку, можна виконати. Ви можете отримати необроблений файл лише з музикою, а потім можете співати від душі.

Такі інструменти, як LALAL.AI, також можуть допомогти вам видалити певні фонові шуми з пісні, щоб вона не переважала ваш голос під час співу.

З іншого боку, комусь сподобається інструментальна музика, як гітара, що грає на фоні, і вони захочуть включити звуки в альбом чи презентацію. У цей час вони можуть відокремити інструментальну партію від пісні за допомогою того самого інструменту.

Крім того, існує багато інших сценаріїв, коли вам може знадобитися видалити вокал або інструменти, наприклад:

 • Співоча практика вимагатиме видалення вокалу з пісні
 • Для семплювання пісні може знадобитися зберегти вокальні лінії або видалити барабани, щоб допомогти вам створити семпли, які виступають основою для створення нових треків.
 • Для створення реміксів і обкладинок пісень вам знадобиться маніпулювати піснями
 • Створення пісень для караоке, щоб весело провести час з друзями на вечірці
 • Музичні дослідження також потребують виділення вокалу та інструментальних партій, використаних у пісні

Отже, якщо ви хочете зробити щось або все це, вам знадобиться програмне забезпечення для видалення вокалу. Це тому, що робити це вручну може бути стомлюючим або може здаватися неможливим через велику кількість звукових артефактів. Замість того, щоб переживати всі ці клопоти, ви можете скористатися рішенням для видалення голосу на основі ШІ, таким як LALAL.AI.

  Як видалити порожню сторінку в Google Documents

Давайте поговоримо про це програмне забезпечення та про те, як воно може вам допомогти.

Що таке LALAL.AI?

LALAL.AI — це рішення для відокремлення музичного джерела на базі штучного інтелекту, яке дозволяє легко, швидко й точно витягувати хвостовик. Використовуючи цей інструмент наступного покоління, ви можете легко видалити вокальні, ударні, бас-гітарні, інструментальні та фортепіанні треки без клопоту чи втрати якості.

Це ідеальний інструмент для музикантів, співаків, ді-джеїв, творчих професіоналів, продюсерів і ентузіастів музики, який допоможе їм відтворити треки, видаливши вокал або інструменти з різних пісень.

Ви можете знайти багато інструментів для видалення вокалу з пісні, але ви не зможете видалити інструментальні звуки. Або ви можете бути розчаровані, коли інструментальний звук, що відтворюється у фоновому режимі, має проблеми з фазою або звучить занадто рідко.

Але якщо у вас є LALAL.AI, ви не зіткнетеся з такими проблемами. Це допоможе вам з легкістю видалити вокал, інструменти та інші звуки. І якщо ви хочете використовувати інструментальний звук як фон відео, ви можете зробити це без проблем.

Які його особливості та переваги?

Ось деякі з функцій і переваг LALAL.AI, щоб дати вам ще одну причину, чому він може бути корисним для вас.

Технологія високого класу

LALAL.AI — це висококласний інструмент для розщеплення стовбурів, створений із використанням новітніх і потужних технологій, таких як штучний інтелект (AI) і машинне навчання (ML). У результаті ви можете отримати плавні вокальні та інструментальні треки у бажаному аудіоформаті.

LALAL.AI використовує нейронну мережу та заповнює її тисячами пісень студійної якості протягом місяців для навчання. Його розробники використали 20 ТБ навчальних даних для високоякісної точності. А його вдосконалений штучний інтелект з кожним днем ​​стає розумнішим, виконуючи більше операцій, щоб отримати точніші результати.

Крім того, його алгоритми ML можуть швидше розпізнавати пісні та точно відокремлювати фонові доріжки та вокал від аудіофайлів, таких як фільми, відео, пісні чи подкасти.

Простий у використанні

Хоча LALAL.AI може здатися складним, якщо заглибитися в специфіку технології, його зручність використання прямо протилежна. Цей інструмент простий у використанні для тих, хто має базові навички роботи з комп’ютером. Він має зручний інтерфейс із простими кроками для видалення звуків вокалу чи інструментів із будь-якої пісні.

Крім того, вони включили функцію перетягування, щоб ще більше полегшити процес. Або ви також можете скористатися опцією вибору файлу зі свого пристрою. Отже, введення є таким простим, як це можливо.

  Як створити нараду команд у Outlook

Вилучення вокалу чи інструментальних треків відбувається швидше в LALA.AI, для цього потрібно лише кілька простих кроків. Крім того, у звукових доріжках немає спотворення звуку чи різниці фаз, які б вас дратували. Усе, що ви отримуєте, — це високоякісні треки, які можна використовувати будь-де.

Підтримує декілька форматів файлів

LALAL.AI підтримує кілька форматів файлів, таких як MP3, OGG, FLAC, WAV, AVI, MKV, MP4, AAC і AIFF. Найкраще те, що він підтримує як аудіо, так і відеофайли. Ви також можете завантажити свій трек у черзі швидкої обробки.

Інша важлива річ — LALAL.AI витягує аудіодоріжки в такому ж форматі та якості файлу, що й вхідний файл. Це важливо, оскільки багато інших кодеків відео- чи аудіоредакторів не розпізнають різні типи файлів, що призводить до збоїв у роботі.

Отже, коли ви вводите формат файлу, розгляньте FLAC або WAV, оскільки вони мають більші шанси на чіткість звуку замість MP3.

Включає аудіоінструменти

LALAL.AI дозволяє вам інтегрувати в нього різні аудіоінструменти. Це може допомогти вам додати більше звукових елементів до вашого звукового твору. Це також фантастична функція, яка може виявитися дуже корисною для вас, особливо якщо ви музикант.

API

Вони містять a зручний API які можна легко інтегрувати з кількома інструментами чи процесами. У результаті ви можете покращити масштабованість своїх проектів, не ускладнюючи їх.

Як працює LALAL.AI?

Повністю видалити вокал все ще неможливо, оскільки це вимагає високого рівня технічної складності. Хоча ідеального способу не існує, LALAL.AI може надати найкраще можливе рішення для видалення звуків вокалу чи інструментів із пісні.

LALAL.AI — це веб-програма; отже, вам не потрібно завантажувати його на свій пристрій. Ось крок за кроком щоб видалити вокал з будь-якої пісні за допомогою LALAL AI:

Крок 1. Відвідайте сайт.

Відвідайте офіційний сайт LALAL.AI зі свого веб-браузера.

Крок 2. Виберіть рівень обробки.

На веб-сторінці, що відкрилася, знайдіть розділ із запитом «Вибрати файл». Але перш ніж вибрати файл, виберіть рівень обробки. Під кнопкою «Вибрати файл» можна знайти три рівні обробки. Ці рівні обробки: помірний, нормальний і агресивний.

 • М’який: означає мінімальний рівень обробки, що означає, що між стеблами буде деяке спотворення. Ви можете отримати доріжку з деякими недоліками з оригінальної доріжки, змішаної з розділеними доріжками.
 • Нормальний: має середній рівень обробки. Коли ви відкриваєте веб-сторінку, стандартний буде встановлено за замовчуванням, що підходить для більшості випадків використання. Ви отримаєте трек з виправленою більшістю недоліків, але з деякими розмиттями та штучними елементами.
 • Агресивний: він має найвищий рівень обробки, отриманий від алгоритму, щоб забезпечити надзвичайно точний і чистий результат. Він фільтрує недоліки з більшою чутливістю.

Виберіть будь-який із трьох на основі ваших вимог.

Крок 3: Виберіть файл

Після вибору рівня обробки виберіть вхідний файл. Тут ви можете вибрати файл зі свого комп’ютера або перетягнути файл у область, виділену стрілкою.

  Станьте королем тигрів за допомогою цих 3D-тварин і об’єктів Google

У спадному меню виберіть тип поділу кроків (вокал і інструмент, ударні, фортепіано або бас). Виберіть один на основі типу результату, який ви хочете створити для вашої пісні.

Крок 4. Зачекайте, поки станеться чарівництво.

Дозвольте LALAL.AI завантажити вибраний вами аудіо- чи відеофайл і обробити його. Залежно від розміру вашого файлу це може зайняти хвилину.

Коли ваша пісня завантажується, ви можете побачити опцію скасування обробки. Це корисно, якщо ви передумали або вибрали не той файл. Але якщо ви хочете продовжити, то зачекайте.

Крок 5: Збережіть оброблений файл

Коли пісня буде завантажена на 100%, її можна буде завантажити як оброблену версію в тому самому форматі вхідного файлу.

Вони також дали можливість попереднього перегляду треку в обох варіантах – вокальному та інструментальному. Тепер ви нарешті можете завантажити файл. Але якщо ви вважаєте попередній перегляд незадовільним, є можливість перезапустити процес.

Ціноутворення

LALAL.AI надає тарифні плани для всіх, від фізичних осіб до компаній. Для початку ви можете придбати безкоштовний пакет, а потім оновити його, якщо вважаєте інструмент корисним і використовуєте більше функцій і переваг.

Вони пропонують чотири тарифні плани:

 • Безкоштовно: коштує 0 доларів США за 10 хвилин композицій, розмір завантажуваного файлу 50 МБ і відсутність черги швидкої обробки. Він підтримує лише аудіовходи у форматах MP3, WAV та OGG.
 • Плюс: 300 хвилин треків, 2 ГБ розміру завантажуваного файлу та швидка черга обробки коштує 20 доларів США. Він підтримує аудіо- та відеофайли у форматі MP3, WAV, OGG, FLAC, MP4, AVI, AIFF, MKV і AAC. Він підходить для любителів музики, співаків, музикантів-початківців тощо, щоб створювати мешапи, кавер-версії пісень або для навчання.
 • Lite: 10 доларів США за 90 хвилин композицій, розмір завантажуваного файлу 2 ГБ і швидку чергу обробки. Він підтримує аудіо- та відеофайли у форматі MP3, WAV, OGG, FLAC, MP4, AVI, AIFF, MKV і AAC. Він підходить для професійних потреб, таких як вилучення голосів, зворотні треки, ефекти фільмів, створення пісень для караоке тощо.
 • Enterprise: ви можете скористатися цим планом, звернувшись до LALAL.AI. Він підходить для великих підприємств з більшими потребами.

Висновок

Технології спростили роботу, торкнувшись майже кожного аспекту нашого життя. Якщо ви музикант, співак, ді-джей, музичний продюсер або музичний ентузіаст, який бажає видалити вокал або інструментальну партію з пісні, LALAL.AI — хороший варіант. Він має виняткову технологію, зручність у користуванні та купу корисних функцій, які допоможуть вам налаштувати пісню для підтримки вашої музичної подорожі.