Як видалити водяний знак із фотографії/зображення – 2024

| | 0 Comments| 7:49 AM
Categories:

Зі збільшенням кількості мереж наш спосіб споживання медіа значно змінився. Інтернет породив абсолютно нову перспективу володіння цифровим вмістом в Інтернеті. Існує багато способів захистити контент авторським правом в Інтернеті.

Найбільш використовуваною формою контенту в комп’ютерному та медіасвіті є «Зображення». Найкращий спосіб захистити використання зображень – це поставити водяний знак на розповсюджені зображення. Зображення з водяними знаками є найстарішою та найпоширенішою формою захисту вмісту.

Але бувають випадки, коли користувачі хочуть видалити водяний знак із зображення. Традиційний метод видалення водяного знака передбачав повторне фарбування пікселів один за іншим або використання професійного програмного забезпечення для редагування фотографій, що потребувало годин і навичок високого рівня.

  9 найкращих програм Microsoft Store для редагування відео та створення фільмів

Сьогодні у нас є простий посібник про те, як видалити водяний знак із фотографії. Дотримуючись простих кроків, користувачі можуть видалити водяні знаки із зображень без будь-яких проблем за кілька хвилин. Отже, почнемо, якщо ви хочете видалити водяні знаки з будь-якого зображення.

Як видалити водяний знак з фотографії.

Нижче наведено просте покрокове керівництво щодо того, як видалити водяний знак із зображення. Для цього ми будемо використовувати WebInPaint, який є безкоштовним онлайн-редактором.

Кроки для видалення водяного знака з фотографії

Крок 1. Натисніть на Реєстрація для Web Inpaint. Реєстрація проста, все, що вам потрібно зробити, це ввести свою електронну адресу та встановити пароль.

  10 платформ штучного інтелекту для створення ваших сучасних програм

Крок 2. Завантажте зображення, з якого потрібно видалити водяний знак.

Крок 3. Потім у редакторі виберіть інструмент «Маркер» і акуратно окресліть водяний знак. Ви можете вибрати різні розміри маркера, щоб бути точним.

Крок 4. Після позначення водяного знака просто натисніть кнопку відтворення зеленого кольору вгорі, і обробка почнеться.

Крок 5. Тепер оброблене зображення буде вільним від водяного знака, оскільки його буде видалено. Збережіть отримане зображення.

Таким чином, на вашому зображенні немає огидного водяного знака.

Також перевірте: – Як видалити водяний знак із відео

На завершення це проста покрокова інструкція щодо того, як видалити водяний знак із фотографії. Також поділіться цим із друзями, якщо ви вважаєте цей посібник корисним. Якщо вам потрібна будь-яка допомога, допомога чи запит, не соромтеся залишати коментарі нижче. Ми будемо раді почути від вас.

  10 найкращих тренінгів із кібербезпеки, щоб розпочати кар’єру