Як видалити водяний знак з фотографії: 5 простих способів

| | 0 Comments| 10:46 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Видаліть водяні знаки з фотографій у Photoshop за допомогою інструменту «Чарівна паличка» та заливки з урахуванням вмісту. Відкоригуйте виділення та за потреби скористайтеся інструментом «Клонувати штамп».
  • Використовуйте інструмент клонування GIMP, щоб точно видалити водяні знаки. Розгляньте можливість використання плагіна Resynthesizer для отримання швидших результатів.
  • Pixlr Express пропонує безкоштовну онлайн-опцію для видалення водяних знаків за допомогою інструменту Clone Stamp. Налаштуйте параметри для більшої точності.
  • PicWish’s Objects Removal API — це інструмент ШІ для видалення водяних знаків. Зробіть вибір і натисніть «Видалити», щоб обробити.
  • Інструмент Picsart AI Replace ідеально підходить для видалення водяних знаків на мобільних пристроях. Нанесіть пензлем водяний знак і створіть кілька варіантів для завантаження.

Якщо ви оновили свій водяний знак і хочете позбутися старого, або просто не хочете, щоб він відволікав увагу від вашої фотографії, ми покажемо вам, як його видалити. І вам не потрібно буде скомпрометувати композицію, обрізаючи фотографію… це буде так, ніби водяного знака ніколи не існувало.

Примітка. Ми не заохочуємо несанкціоноване видалення водяних знаків із фотографій, щоб неправдиво претендувати на право власності. Цей посібник призначений для законних причин для видалення, наприклад оновлення вашого водяного знака або видалення водяних знаків за належної згоди.

1. Як видалити водяний знак з фотографії в Photoshop

Якщо ваш водяний знак має суцільний колір без прозорих властивостей, інструмент «Чарівна паличка» Photoshop легко впорається з цим.

Відкривши фотографію, клацніть правою кнопкою миші значок палички на лівій панелі та виберіть інструмент «Чарівна паличка». Використовуючи машинне навчання, цей інструмент може розумно передбачити область, яку ви намагаєтеся вибрати, як-от літери та логотипи водяного знака.

Наведіть курсор на водяний знак і клацніть лівою кнопкою миші. Якщо ви працюєте з кількома буквами чи фігурами, утримуйте клавішу Shift під час клацання, щоб вибрати їх усі.

  Як змінити своє місцезнаходження в Google Chrome

Це не буде ідеальний вибір. Щоб виправити це, перейдіть до «Вибрати» > «Змінити» > «Розгорнути/Згорнути». У діалоговому вікні виберіть, на скільки пікселів потрібно розширити або стиснути виділення. Я змістив виділення вгору на 5 пікселів, але ваші можуть відрізнятися. Натисніть OK для підтвердження.

Перейдіть до Редагування > Заливка. Відкриється нове вікно, а в розкривному меню «Вміст» виберіть «З урахуванням вмісту». Обов’язково зніміть прапорець «Колірна адаптація». Після натискання «ОК» ваш водяний знак має майже повністю зникнути.

Якщо деякі залишки водяного знака залишилися, скористайтеся інструментом Clone Stamp Photoshop, щоб виправити недоліки.

Якщо ви працюєте з прозорим водяним знаком, таким як на зображенні нижче, найкращим вибором для його усунення є інструмент Photoshop Generative Fill.

Відкривши фотографію, виберіть будь-який із інструментів Marquee або Lasso, клацнувши правою кнопкою миші другий або третій значок на лівій панелі. Інструмент «Прямокутна область» працював чудово для мого вибору, але виберіть свій відповідно до форми водяного знака.

Тепер все, що вам потрібно зробити, це використати Generative Fill. Можливо, ви вже побачите інструмент у спливаючій панелі після вибору. Якщо ні, відкрийте «Вікно» вгорі та відзначте «Контекстна панель завдань» у нижній частині параметрів.

Після появи панелі виберіть Generative Fill. Не потрібно нічого вводити в текстове поле, просто натисніть «Створити». Інструмент створить три варіанти, які можна знайти в розділі «Властивості» праворуч. Виберіть найкращий, експортуйте фотографію, і готово!

Завантажити: Adobe Photoshop для Mac і Windows (Від $22,99/місяць, доступна безкоштовна пробна версія)

2. Як позбутися водяного знака на фотографії в GIMP

Найефективніший спосіб позбутися водяних знаків за допомогою GIMP — це інструмент Clone, який, на відміну від Photoshop, абсолютно безкоштовний. Відкрийте своє зображення в GIMP, клацніть правою кнопкою миші значок штампа у верхньому лівому куті та виберіть «Клонувати».

Цей інструмент працює подібно до інструменту Clone Stamp Photoshop, беручи вибірку частини зображення. Спочатку переконайтеся, що ви встановили розмір інструмента «Клонувати» на лівій панелі. Утримуючи натиснутою клавішу Ctrl, клацніть або перетягніть частину зображення, яку ви хочете зробити зразком; дотримуйтесь ділянок поблизу водяного знака.

Потім відпустіть кнопку Ctrl і клацніть ту частину водяного знака, яку потрібно замінити зразком. Ви також можете, утримуючи кнопку миші, провести по ньому. Це займає багато часу, але дозволяє бути неймовірно точним.

  Як відключити сенсорну панель на вашому MacBook Pro

Ви можете зробити це набагато швидше за допомогою Плагін GIMP Resynthesizer, особливо версія інструменту Photoshop Content-Aware. Виберіть свою ОС у розділі «Встановлення», дотримуйтесь інструкцій, щоб завантажити файли, а потім знайдіть і розпакуйте папку ZIP на своєму комп’ютері. Щоб установити плагін GIMP, скопіюйте витягнуті файли в папку плагіна GIMP.

Перезапустіть GIMP і завантажте зображення. Виділіть водяний знак — я використовував інструмент «Прямокутник», але інструмент «Вільний вибір» може вам підійти краще залежно від форми вашого водяного знака. Клацніть правою кнопкою миші другий або третій значок на лівій панелі, щоб отримати до них доступ.

Вибравши свій вибір, перейдіть до «Фільтри» > «Покращити» > «Зцілити виділення». Змініть налаштування, якщо необхідно, і натисніть OK.

Після завершення (це може зайняти хвилину) скористайтеся інструментом «Клонувати», щоб взяти зразки та покрити будь-які плями, що залишилися. Як ви бачите, моє лікування виділення не було ідеальним, але інструмент Clone це виправив.

Завантажити: GIMP для Mac, Windows і Linux (безкоштовно)

3. Як видалити водяний знак із зображення за допомогою Pixlr Express

Pixlr Express — це онлайн-редактор зображень, тож вам не доведеться завантажувати додаткове програмне забезпечення. Оскільки це безкоштовно, ваші можливості дещо обмежені. Знову ж таки, вам потрібно використовувати повільний і стабільний інструмент Clone Stamp.

Йти до Pixlr Express і завантажте своє зображення. Перейдіть до вкладки «Ретуш» на панелі ліворуч і виберіть «Клонувати штамп» (піктограма штампа).

Виберіть «Джерело» в розділі «Режим» і клацніть або проведіть кистю по ділянці, яку потрібно взяти. Потім встановіть «Режим» на «Розфарбування» та клацніть або проведіть пензлем по частинах водяного знака, які потрібно замінити ділянкою зразка. Ви можете налаштувати параметри в розділі «Пензель» для більшої точності.

4. Як видалити водяний знак за допомогою PicWish Online

PicWish — це програма для редагування фотографій штучного інтелекту, яка також надає різноманітні інструменти штучного інтелекту онлайн. Його Objects Removal API найкраще працює для позбавлення від водяних знаків.

Перейти до PicWish Objects Removal APIвиберіть «Почати зараз» і завантажте своє зображення в нову вкладку, що відкриється.

  Як використовувати трекпад на iPhone без 3D Touch

У редакторі виберіть інструмент «Пензель», «Прямокутник» або «Ласо», щоб зробити виділення свого водяного знака. Збільшуйте та зменшуйте масштаб за допомогою коліщатка прокручування та використовуйте піктограму «Рука», щоб переміщати зображення, якщо це необхідно.

Закінчивши, натисніть «Видалити» вгорі та зачекайте, доки завершиться обробка. Наведіть курсор на «Зберегти» вгорі та виберіть «Безкоштовне зображення», щоб завантажити результат безкоштовно; маючи на увазі, що буде зниження якості. Щоб завантажити зображення високої роздільної здатності, потрібно оформити підписку.

Вище наведені результати… непогані.

5. Як позбутися водяного знака зображення за допомогою Picsart

Picsart — одна з найповніших мобільних програм для редагування фотографій, а безкоштовна версія пропонує низку корисних інструментів, у тому числі генеративний штучний інтелект. Використання інструменту AI Replace від Picsart — це найшвидший спосіб позбутися водяного знака на мобільному телефоні.

Відкрийте програму Picsart і торкніться кнопки «Створити» (значок плюса) внизу. Прокрутіть униз до AI Tools і торкніться AI Replace. Виберіть своє зображення та, опинившись у редакторі, почніть проводити пальцем по водяному знаку. Ви можете збільшувати та зменшувати масштаб, зводячи щипки на екрані, а також регулювати розмір пензля.

Після завершення натисніть «Замінити». На наступній сторінці ви повинні надати текстову підказку; ця функція зазвичай використовується для заміни одного об’єкта іншим, а не для видалення чогось. Існує опція «Видалити», але для цього потрібна підписка.

Якщо ви не зацікавлені в підписці та не бажаєте замінювати водяний знак будь-яким конкретним об’єктом, є два способи обійти це. По-перше, спробуйте якомога точніше описати, як би виглядала сцена за водяним знаком. Або просто введіть «remove» або «blend» у текстовому полі підказки.

Коли ви визначитеся з підказкою, натисніть «Створити зображення», і Picsart запропонує вам кілька варіантів. Торкніться «Завантажити», щоб завантажити зображення безпосередньо в папку камери, або торкніться зображення, щоб продовжити його редагування. Там, де раніше був водяний знак, трохи розмито, але все одно результати вражаючі.

Завантажити: Picsart для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Існує багато інструментів для видалення водяних знаків із фотографій. Photoshop запропонує вам найчистіші результати, а GIMP не відстає від нього. Виберіть Pixlr Express або PicWish для зручності без завантаження та Picsart для найкращих результатів на мобільних пристроях.