Як видалити вкладку Shop з Instagram

За останні роки Instagram зайняв своє місце в топі платформ соціальних мереж. Люди дуже виросли в Instagram і навіть стали відомими особистостями. Але якщо ви хочете продавати свої товари в Instagram або навіть купувати високоякісні продукти за низькою ціною, тоді в Instagram є для цього рішення: вкладка «Магазин», за допомогою якої ви можете розвивати свій бізнес. Якщо ви щойно створили обліковий запис, у вас, ймовірно, буде кнопка магазину в Instagram. Але ви хочете видалити вкладку магазину в Instagram? Нічого страшного. У цій статті ми розглянемо, як видалити вкладку магазину з Instagram.

Як видалити вкладку Shop з Instagram

Ви можете видалити вкладку магазину зі свого облікового запису Instagram, змінивши тип облікового запису в самій програмі. Прочитайте до кінця, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме.

Де Commerce Manager в Instagram? Як отримати доступ до Commerce Manager?

Щоб отримати доступ до торгового менеджера, ви повинні мати бізнес-акаунт, прив’язаний до сторінки Facebook. Тоді ви можете виконати наступні кроки:

1. Запустіть програму Instagram і торкніться значка профілю в нижньому правому куті.

2. Торкніться піктограми з трьома крапками > Налаштування в меню.

3. Потім проведіть пальцем вниз і торкніться опції «Центр облікових записів».

4. Торкніться опції «Налаштувати центр облікових записів», як показано нижче.

5. Увійдіть у свій обліковий запис Facebook за допомогою облікових даних Facebook.

Примітка. Якщо ваш обліковий запис Facebook відображається за замовчуванням, натисніть «Продовжити як». [your_username].

6. Потім торкніться опції Продовжити.

7. Натисніть Додати [your_business_username].

І ваш обліковий запис пов’язано, і ви можете отримати доступ до комерційного менеджера через веб-сайт компанії Facebook. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як видалити вкладку магазину з Instagram.

Як підключити Instagram до Commerce Manager?

Щоб підключити Instagram до торгового менеджера, вам просто потрібно підключити обліковий запис Instagram до сторінки Facebook. Ви можете виконати наведені нижче кроки для того ж:

1. Запустіть Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться піктограми профілю > піктограми з трьома крапками.

3. Натисніть «Налаштування» в меню.

  Як приховати допис в Instagram

4. Потім проведіть пальцем униз і торкніться Центру облікових записів > Налаштувати параметри Центру облікових записів.

5. Введіть свої дійсні облікові дані Facebook, щоб увійти до свого облікового запису Facebook, і натисніть опцію «Продовжити» на наступній сторінці.

6. Натисніть Додати [your_business_username] щоб підключити свій обліковий запис. Тепер ви можете отримати доступ до комерційного менеджера через бізнес-сайт Facebook.

Як позначити продукти в Instagram?

Щоб позначати продукти тегами в публікаціях Instagram, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму пристрої.

2. Натисніть значок плюса (+) > Опублікувати у верхньому правому куті, як показано нижче.

3. Виберіть потрібну фотографію, на якій ви хочете позначити товари.

4. Торкніться опції «Позначити продукти».

Примітка. Пам’ятайте, що в одній публікації можна позначити лише п’ять продуктів.

5. У полі пошуку знайдіть продукти, які потрібно позначити, і виберіть їх.

6. Потім натисніть Готово.

7. Нарешті натисніть «Поділитися», щоб опублікувати фотографію.

Як отримати вкладку Shop в Instagram?

Щоб отримати вкладку «Магазин» в Instagram, вам потрібна остання версія в Instagram. Деякі користувачі отримують ці оновлення дуже пізно, тому, якщо ви належите до таких користувачів, єдиний вихід – дочекатися оновлення. Щойно оновлення надійде, ви зможете оновити свій Instagram із Play Store або App Store відповідно до своїх пристроїв, і у вас буде вкладка магазину.

Як розмістити кнопку магазину в Instagram Stories?

Щоб розмістити кнопку «Покупка» в історіях Instagram, вам потрібна остання версія Instagram із функцією покупок. Якщо у вас остання версія Instagram, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть Instagram на своєму пристрої та проведіть пальцем праворуч, щоб створити історію.

2. Потім завантажте потрібне зображення, яке ви хочете додати до історії.

3. Торкніться піктограми наклейки зверху, як показано нижче.

4. Торкніться наклейки продукту, як показано нижче.

5. Потім виберіть каталог, з якого походить ваш продукт.

6. Розмістіть наклейку Shop у будь-якому місці своєї історії.

7. Додайте потрібний підпис до розповіді.

8. Нарешті, натисніть Надіслати щоб, як показано нижче, завантажити його як свою історію.

  Як масово архівувати Instagram

Чому мій Instagram не підходить для покупок? Чому відсутня вкладка “Покупки” в Instagram?

  • Причиною того, що ваш Instagram не підходить для покупок, може бути те, що ви перебуваєте в країні, де покупки через Instagram не підтримуються.
  • Друга причина відсутності вкладки «Покупки» в Instagram полягає в тому, що у вас застаріла версія Instagram, не хвилюйтеся. Це оновлення іноді надходить із запізненням. Коли він з’явиться на вашому пристрої, ви матимете вкладку магазину.

Ви можете перевірити цю довідкову сторінку Facebook, щоб дізнатися, чи є у вашій країні функція покупок в Instagram чи ні.

Як видалити вкладку Shop з Instagram? Як видалити вкладку Shop в Instagram?

Якщо ви не хочете, щоб вкладка магазину була в Instagram і хочете її видалити, то, на жаль, немає точного способу видалити вкладку магазину з Instagram. Але ми маємо для вас кілька хаків, за допомогою яких ви можете приховати вкладку «Магазин» від Instagram.

  • Ви можете підключитися до мережі іншої країни, де Instagram ще не запустив вкладку «Покупки» для всіх користувачів. Наприклад, підключіться до Індії за допомогою служби VPN. Таким чином, ви не побачите вкладку «Покупки» у своєму Instagram.
  • Ви повинні перетворити свій бізнес або обліковий запис творця на особистий обліковий запис. Для цього ви можете розглянути наступні кроки.

Примітка: цей метод може не працювати для вас, якщо ви є бета-тестером Instagram, оскільки Instagram також надав вкладку магазину в особистих облікових записах для кількох бета-тестерів.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться піктограми свого профілю в нижньому лівому куті

3. Торкніться піктограми з трьома крапками > Налаштування > Обліковий запис, як показано нижче.

4. Натисніть опцію Змінити тип облікового запису внизу екрана.

5. Потім натисніть Перейти до особистого облікового запису.

6. Знову торкніться опції Перейти до особистого облікового запису у спливаючому вікні.

Як позбутися вкладки «Магазин» в Instagram?

Немає офіційного способу позбутися цього, але ви можете скористатися наведеними нижче хаками, щоб приховати або видалити вкладку магазину.

  Чи забороняє Instagram IP-адреси?

Примітка. Ці рішення офіційно не надаються самим Instagram і можуть призвести до витоку даних або блокування в Instagram, тому дотримуйтеся їх на свій страх і ризик.

  • Якщо ви щойно отримали оновлення Instagram із вкладкою «Магазин», ви можете спробувати видалити Instagram для свого пристрою та встановити попередню версію Instagram. Ви можете отримати попередню версію зі сторонніх веб-сайтів, таких як apkpure, uptodown тощо.
  • Ви можете підключитися до мереж інших країн за допомогою служби VPN, де Instagram не запустив функцію «Покупки», як в Індії.
  • Ви можете перетворити свій бізнес або обліковий запис творця на особистий обліковий запис, оскільки більшість користувачів із особистим обліковим записом не отримали вкладку «Покупки» у своїх облікових записах.

Як видалити кнопку перегляду магазину в Instagram?

На жаль, офіційного способу видалити вкладку магазину з Instagram немає. Ви можете спробувати перевстановити попередню версію Instagram зі сторонніх веб-сайтів, як-от apkpure або uptodown, де в Instagram не було функції магазину. Крім того, ви можете підключатися до мереж інших країн за допомогою служби VPN, де Instagram не запустив функцію «Покупки», як в Індії

Як зв’язати свій Instagram із Shopify?

Вам потрібно зробити дві речі, щоб пов’язати Instagram із Shopify, а це:

  • Вам потрібно перетворити свій обліковий запис на професійний в Instagram.
  • Вам потрібно підключити свій пов’язаний з Instagram обліковий запис Facebook до каналу продажів Facebook на Shopify.

Докладні кроки для зв’язування між Instagram і Shopify можна знайти в довідці Shopify.

Як відключити Shopify від Instagram?

Вам просто потрібно від’єднати свої пов’язані облікові записи Facebook від каналу продажів Facebook в обліковому записі Shopify. Це від’єднає обліковий запис Shopify від облікового запису Instagram.

***

Сподіваємося, ця стаття була корисною, і ви навчилися видаляти вкладку «Магазин» з Instagram. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Залиште свої запитання та пропозиції в розділі коментарів, якщо такі є. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.