Як видалити безпечний режим на планшеті Samsung

Коли на планшеті Samsung виникають проблеми, вам може знадобитися перейти в безпечний режим, щоб вирішити їх. Безпечний режим дозволяє виправляти різноманітні проблеми на планшетах Samsung, які можуть спричиняти їх погану роботу. Багато разів різноманітні програми сторонніх розробників на вашому пристрої можуть спричинити проблеми, через які вам може знадобитися ввімкнути безпечний режим. У цьому посібнику ми обговорили та пояснили всі можливі методи ввімкнення та вимкнення безпечного режиму на планшеті Samsung. Тому продовжуйте читати, щоб дізнатися, як вийти або видалити безпечний режим на планшеті Samsung.

Як видалити безпечний режим на планшеті Samsung

Безпечний режим є важливою частиною операційної системи Android. Це дозволяє виправляти різні проблеми з конфігураціями програм і сумісністю програм. Це дозволяє користувачам отримувати доступ лише до основних програм системи, не відкриваючи жодних програм сторонніх розробників. Безпечний режим може бути дуже корисним для різноманітних завдань з усунення несправностей планшета та може допомогти вам вирішити проблеми сумісності програм.

Ви можете видалити безпечний режим зі свого Планшет Samsung дотримуючись наведених методів. У наступних розділах ми також обговоримо можливі методи входу в безпечний режим на планшеті Samsung.

Спосіб 1: шляхом перезавантаження пристрою

Одним із найпростіших способів є перезавантаження планшета. У більшості випадків просте перезавантаження планшета Samsung є найпростішим способом вийти з безпечного режиму.

  11 найкращих персональних брандмауерів для комп’ютерів і мобільних телефонів

1. Утримуйте кнопку живлення, як показано.

2. Знайдіть і торкніться кнопки Перезапустити. Зачекайте, доки планшет Samsung перезавантажиться.

Спосіб 2. Використання кнопок живлення та гучності

Якщо простий перезапуск не вимикає безпечний режим, ви можете спробувати скористатися кнопками живлення та гучності, щоб вийти з безпечного режиму на планшеті Samsung.

1. Одночасно натисніть і утримуйте кнопку живлення та клавішу зменшення гучності.

2. Коли ви знайдете на екрані опцію «Вимкнути живлення», торкніться її.

3. Потім натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути пристрій.

Спосіб 3: З панелі сповіщень

Користувачі деяких нових планшетів Samsung можуть вимкнути безпечний режим безпосередньо в налаштуваннях пристрою. У більшості випадків панель сповіщень містить цю опцію.

1. Прокрутіть униз вікно швидких налаштувань (наприклад, панель сповіщень) на планшеті Samsung.

2. Знайдіть безпечний режим під час сповіщення.

3. Натисніть Натисніть тут, щоб вимкнути безпечний режим, щоб вийти з безпечного режиму, як показано нижче.

Як увійти в безпечний режим на планшеті Samsung

Доступ до безпечного режиму на планшеті Samsung можна отримати двома способами. У наступних розділах докладно описано два методи. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як видалити безпечний режим на планшеті Samsung.

  Як керувати кількома поштовими скриньками в Outlook

Спосіб 1: запустіть безпечний режим, коли пристрій вимкнено

Одним із найпростіших способів увійти в безпечний режим планшета Samsung є доступ до безпечного режиму під час перезавантаження пристрою. Ви можете виконати ці прості дії, щоб увійти в безпечний режим на планшеті Samsung.

1. Вимкніть планшет Samsung.

2. Тепер знову увімкніть планшет Samsung.

3. Коли з’явиться логотип Samsung, натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.

4. Тепер у нижньому лівому куті екрана планшета має з’явитися безпечний режим.

Якщо попередній спосіб не працює і ви не можете увійти в безпечний режим на планшеті Samsung. Ви можете спробувати увійти в безпечний режим, просто натиснувши кнопки живлення та гучності. Виконайте ці прості дії, щоб перейти в безпечний режим на планшеті Samsung.

1. Одночасно натисніть клавішу живлення та клавішу зменшення гучності.

Примітка. На деяких планшетах Samsung ви можете отримати доступ до параметрів живлення, провівши двома пальцями вниз по екрану.

2. Натисніть і утримуйте значок «Вимкнути».

3. Тепер з’явиться значок безпечного режиму. Торкніться цієї піктограми, щоб увійти в безпечний режим.

  Як відключити сповіщення в iPhone

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке безпечний режим?

Відповідь Безпечний режим — це утиліта відновлення в операційній системі Android, яка допомагає виправляти різні проблеми сумісності з вашим електронним пристроєм.

Q2. Що робити, якщо я застряг у безпечному режимі?

Відповідь Якщо ви застрягли, вийдіть із безпечного режиму, перезавантаживши пристрій, або одночасно натисніть кнопки живлення та зменшення гучності.

Q3. Чи можу я вирішити проблеми з планшетом Samsung у безпечному режимі?

Відповідь Так, різні проблеми несумісності можна вирішити, увійшовши в безпечний режим на своєму пристрої.

Q4. Чи можу я перейти в безпечний режим на планшеті Samsung?

Відповідь Так, ви можете завантажитися в безпечному режимі, щоб вирішити різні проблеми.

Q5. Що станеться, коли я перейду в безпечний режим на планшеті Samsung?

Відповідь У цьому випадку ви можете отримати доступ лише до основних програм системи, а не до програм сторонніх розробників.

***

Сподіваємося, це допомогло вам дізнатися, як видалити, а також увійти в безпечний режим планшета Samsung. Повідомте нам, який метод спрацював для вас. Якщо у вас є якісь пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.