Як видалити аудіо з відео за допомогою VLC Player

| | 0 Comments| 7:11 PM
Categories:

Витягати аудіо з відео неймовірно просто, якщо у вас є програма для перетворення файлів. Ви можете взяти майже будь-який тип відео та конвертувати його в MP3, щоб отримати лише аудіо. З іншого боку, якщо ви хочете видалити аудіо з відео, це може здатися трохи складним. Швидкий пошук може дати вам пропозиції щодо різних програм, які можуть зробити трюк, але все, що вам дійсно потрібен, це VLC плеєр.

Потрібно створити відео, а точніше скрінкаст? Програвач VLC допоможе вам.

Видалити аудіо з відео

Відкрийте програвач VLC з меню «Медіа» в рядку заголовка та виберіть «Перетворити/Зберегти».

У вікні «Відкрити медіа» натисніть кнопку «Додати» та виберіть відео, з якого потрібно видалити аудіо, а потім клацніть стрілку спадного меню поруч із кнопкою «Перетворити/зберегти». У спадному меню виберіть параметр Конвертувати.

  Що означає CTFU і коли його використовувати?

Це відкриє нове вікно. У цьому вікні ви побачите поле «Профіль». Натисніть кнопку гайкового ключа. Це відкриє вікно видання профілю. Дайте профілі назву, будь-яку назву. Перейдіть на вкладку Аудіокодек і переконайтеся, що параметр Аудіо знятий. Натисніть Створити, щоб повернутися до попереднього вікна. Дайте файлу ім’я в полі «Файл призначення» та натисніть кнопку «Пуск».

Ви не побачите відтворення відео в програвачі VLC, однак панель пошуку, яка зазвичай показує прогрес відео, показуватиме прогрес перетворення. Перетворення не займе багато часу, якщо у вас немає файлу тривалістю кілька годин. Коли це буде зроблено, відкрийте те саме місце, де збережено вихідний файл, і ви знайдете його копію з вилученим аудіо.

  Як вимкнути iPad Pro

Вихідний файл такої ж якості, як і оригінал, за вирахуванням аудіо. Ви також можете використовувати те саме вікно перетворення, щоб змінити вихідний формат відео. У вікні Profile Edition ви можете вибрати інший кодек для конвертації відео. Вам слід прочитати, які кодеки найкраще підходять для конвертації в певні формати файлів, а потім вибрати правильний.

Раніше ми згадували, що ви можете витягти аудіо з відео, перетворивши його у файл MP3. Якщо це те, що вам потрібно зробити, ви також можете використовувати програвач VLC для цього. Виконайте наведений вище метод, але замість того, щоб залишати аудіокодек без прапорця, поставте його та зі спадного списку Кодек виберіть MP3. Почніть перетворення, і буде створено новий файл, який містить лише аудіо з відео. Це не повинно займати занадто багато часу, але знову ж таки, як і при видаленні аудіо, якщо файл триває кілька годин, його конвертування в MP3 може зайняти деякий час.

  Як видалити кінцеве підкреслення URL-адреси в Chrome