Як видалити або встановити SIM-карту на iPhone

| | 0 Comments| 6:41 PM
Categories:

Кожен iPhone має слот для SIM-карти на правій стороні. У цьому слоті є лоток для SIM-карти вашого iPhone. Ця SIM-карта дозволяє вашому телефону підключатися до вашого оператора, щоб ви могли здійснювати та отримувати мобільні дані.

Можливо, вам ніколи не знадобиться отримати доступ до SIM-карти, якщо ви купили iPhone із попередньо встановленим у оператора. Однак, якщо ви купуєте телефон із розблокованим та без SIM-карти або купуєте вживаний, вам потрібно знати, що таке SIM-карта та як її замінити.

На щастя, отримати доступ до лотка SIM-картки iPhone не складно, але вам знадобляться три речі, перш ніж почати.

  замінити текстовий рядок у файлі [Guide]

iPhone (очевидно)
SIM-карта, яку потрібно встановити
Інструмент для просування збоку вашого iPhone, щоб витягнути лоток SIM

Цей останній може бути трохи складним. Залежно від того, який у вас iPhone, в коробці може бути інструмент для видалення SIM-карти. Якщо є, то можна. Якщо ні, то вони дурно-дешево на Amazon, але ви також можете використовувати розгорнуту скріпку, голку або майже будь-що інше, що є тонким і гострим. Просто намагайтеся не колоти себе на ходу.

Отримавши інструмент для видалення SIM-карти (або проксі-сервер), просуньте його в невеликий отвір, який є частиною лотка SIM-карти. Ви повинні відчути деякий опір, і вам потрібно трохи протиснути це. Якщо ви робите це вперше, це може здатися трохи дивним, але вам потрібно докласти трохи сили, щоб витягнути лоток. Як тільки ви це зробите, лоток почне витягуватися, і все, що вам потрібно в цей момент, це витягнути його до кінця.

  Використовуйте Smart Lock із виявленням на тілі, щоб тримати телефон розблокованим у кишені

Після того, як лоток вийде, вийміть будь-яку наявну SIM-карту та встановіть нову. Переконайтеся, що ви правильно розташували його, використовуючи виїмчасті кути як орієнтир. Коли картку буде встановлено в лоток, знову вставте все в iPhone, переконавшись, що отвір для шпильки збігається з отвором у телефоні.

Після завершення встановлення карти ваш iPhone повинен розпізнати її без перезавантаження пристрою. Якщо ні, спробуйте увімкнути та вимкнути режим польоту або повністю перезавантажити iPhone. Це повинно привести вас до нормального функціонування.