techukraine.net techukraine.net Як вигнати когось із Netflix

Як вигнати когось із Netflix

| | 0 Comments| 11:33 PM
Categories:

Більшість людей схильні ділитися своїм обліковим записом Netflix з іншими користувачами. Однак, якщо ви стурбовані тим, що хтось інший отримав доступ до вашого облікового запису Netflix підступним шляхом, або якщо вас просто дратують люди, які користуються вашим Netflix і не дають вам дивитися що-небудь у потоковому сервісі, вам слід подумати про те, щоб вигнати їх із вашого Netflix. рахунок. Зрештою, це засмучує, коли ви повертаєтеся додому, щоб подивитися одне з найкращих нових телешоу на Netflix, і отримуєте повідомлення про помилку, яка повідомляє, що занадто багато людей використовує ваш обліковий запис. Ну, ось як швидко та легко вигнати когось із Netflix.

Як вигнати когось із вашого облікового запису Netflix (2022)

Ви можете вигнати людей зі свого облікового запису Netflix з кількох причин. Наприклад, ви тимчасово увійшли через телевізор свого друга, і тепер він насолоджується своїм обліковим записом. Або може відбуватися зловмисна діяльність, у результаті якої ваш обліковий запис Netflix скомпрометовано. У цьому посібнику я розглянув, як ідентифікувати та видалити пристрій із вашого облікового запису Netflix.

Зверніть увагу, що Netflix рекомендує використовувати обліковий запис в одному домі. Отже, якщо ви використовуєте Netflix з багатьох місць, він може позначити ваш обліковий запис як підозрілий і призупинити його. Я поділився деякими заходами безпеки, які ви повинні врахувати, щоб захистити свій обліковий запис Netflix і уникнути проблем із його втратою, якщо ним користується кілька людей.

Як знайти підключені пристрої на Netflix

По-перше, краще знати про будь-які підозрілі пристрої, які використовують ваш обліковий запис Netflix. Скажімо, вам подобається дивитися Netflix на своєму чудовому 4K UHD Smart TV. Тепер, якщо ви бачите, що ноутбук з Windows транслює вміст із вашого облікового запису, але ви ніколи не входили в систему з пристрою Windows, це підозріло.

Останні потокові дії з пристрою на Netflix показують нам, які пристрої нещодавно використовували обліковий запис. Він також показує IP-адресу для кожного пристрою, розташування та час останнього потокового передавання. Ви можете прочитати назву пристрою, щоб прийняти зважене рішення, чи хочете ви видалити цей пристрій зі свого облікового запису чи ні. Ось як знайти список усіх підключених пристроїв у вашому обліковому записі Netflix.

  • Увійдіть в Netflix з веб-браузера. Потім наведіть курсор на значок свого профілю у верхньому правому куті та перейдіть до налаштувань «Обліковий запис» зі спадного меню.
  Як увімкнути жести віртуального столу в ОС Chrome

  • Тут у розділі Налаштування натисніть «Останні потокові дії з пристрою».

  • На наступній сторінці відобразиться список усіх пристроїв, які використовують ваш обліковий запис Netflix, а також останні три рази, коли хтось використовував певний пристрій для потокової передачі з певної IP-адреси. Ви також побачите місцезнаходження, звідки пристрій отримує доступ до вашого облікового запису. Якщо ви виявите щось підозріле, наприклад, невідомі пристрої чи IP-адреси, краще виключити цей пристрій.

Видаліть усі пристрої, щоб вигнати когось із Netflix

Ви можете вийти зі свого пристрою в меню параметрів Netflix. Однак немає можливості віддалено вигнати окремий пристрій. Тому вам доведеться вийти з усіх пристроїв одночасно на сторінці налаштувань облікового запису. Це налаштування виходить із системи та видаляє всі пристрої, які використовують ваш обліковий запис Netflix, і кожному потрібно буде знову ввійти. Виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як це зробити.

  • Увійдіть у Netflix за допомогою веб-браузера. Потім перейдіть до налаштувань «Обліковий запис», навівши курсор на піктограму профілю у верхньому правому куті.

  • Тепер натисніть опцію «Вийти з усіх пристроїв», доступну в розділі «Налаштування».

  • Підтвердьте свій вибір на наступній сторінці, натиснувши синю кнопку «Вийти».

І це майже все. Тепер Netflix буде виходити з вашого облікового запису з кожного пристрою, включаючи той, який ви використовуєте для цього процесу. Наступним кроком було б увійти знову та якнайшвидше змінити пароль, що приведе нас до наступного розділу.

Змініть пароль на Netflix

Зміна паролів необхідна, якщо інші люди зловживають вашим обліковим записом Netflix. Іноді люди також зберігають паролі на своїх пристроях для швидкого доступу, тому зміна пароля не дозволить їм знову ввійти в систему. Після зміни пароля ви можете вибрати, кому поділитися ним, і керувати кількістю пристроїв, яким ви дозволите ввійти до свого рахунок. Просто виконайте наведені нижче дії, щоб змінити пароль облікового запису Netflix.

  • Увійдіть у Netflix за допомогою веб-браузера. Потім перейдіть на сторінку налаштувань «Обліковий запис», навівши курсор на піктограму профілю.
  Як увімкнути спалах для фронтальної камери в камері Google

  • Далі натисніть опцію «Змінити пароль», доступну в розділі «Членство та виставлення рахунків».

  • На наступній сторінці введіть свій поточний і новий пароль і натисніть Зберегти.

Не забудьте поставити прапорець «Вимагати від усіх пристроїв знову ввійти з новим паролем», щоб переконатися, що всі нові пристрої повинні вводити нові облікові дані для вашого облікового запису Netflix.

Якщо ваш обліковий запис зламано і хтось інший змінив ваш пароль, ви все одно можете повернути свій обліковий запис за допомогою додаткових методів. Будь ласка, прочитайте наш докладний посібник про те, як змінити паролі Netflix, щоб дізнатися більше.

Заходи безпеки для захисту вашого облікового запису Netflix

Ви можете задатися питанням, чому хтось зламати обліковий запис Netflix. Особливих причин для цього немає, але другорядним мотивом є отримання ідентифікаторів електронної пошти та паролів. Люди зазвичай використовують той самий пароль для кількох веб-сайтів і програм, оскільки його легше запам’ятати. Тому, якщо хакер отримує доступ до даних вашого облікового запису Netflix, він також може проникнути у ваші інші онлайн-акаунти.

Я рекомендую використовувати унікальний пароль для Netflix, який важко вгадати. Навіть якщо ви поділитеся цим паролем, інші ваші облікові записи повинні бути в безпеці. Крім того, якщо вам важко запам’ятати свої паролі, скористайтеся менеджером паролів. Він надійно збереже всі дані вашого облікового запису та запропонує надійні паролі для вас.

Нарешті, якщо ваш обліковий запис Netflix зламано і ви не можете його відновити, скасуйте підписку на Netflix, щоб уникнути додаткових витрат. Ви можете зупинити платежі від компанії вашої кредитної/дебетової картки, якщо доступ до вашого облікового запису неможливий.

  Як прискорити робочий стіл KDE Plasma 5

Питання що часто задаються

Чи має Netflix 2-факторна аутентифікація?

Ні, Netflix не має 2-факторної автентифікації під час написання цієї статті.

Чи повідомляє Netflix про підозрілі логіни?

Так, якщо Netflix виявляє новий логін у вашому обліковому записі, він надсилає сповіщення електронною поштою на вашу основну електронну адресу. Якщо ви вважаєте вхід підозрілим, негайно змініть свій пароль Netflix.

Чи можу я видалити один пристрій із Netflix?

На жаль, ви не можете видалити жоден пристрій з Netflix. Якщо ви хочете вигнати людей, ви повинні видалити всіх відразу з облікового запису. Потім ви можете поділитися своїм паролем з обмеженою кількістю людей, щоб контролювати екрани потокової передачі.

Чи Netflix виходить із системи, коли ви змінюєте свій пароль?

Якщо ви вирішите поставити прапорець «Вимагати від усіх пристроїв повторного входу за допомогою нового пароля», Netflix виведе ваш обліковий запис з кожного пристрою. Але це не призведе до виходу з поточного пристрою.

Легко кидайте людей, які збирають ваш обліковий запис Netflix

Таким чином, ви можете легко вигнати когось зі свого облікового запису Netflix. Якщо хтось використав ваш профіль для потокової передачі та зіпсував ваші рекомендації, ви також можете видалити історію Netflix та виправити рекомендований канал. Більше того, якщо ви відчуваєте себе особливо дріб’язковим щодо небажаного стримера, ви також можете видалити його профіль зі свого облікового запису Netflix. Будемо сподіватися, що Netflix колись представить функцію для вилучення окремих пристроїв, але до тих пір ви можете скористатися цим посібником і переконатися, що ваш обліковий запис Netflix використовується лише тими людьми, які вам потрібні.