Як виглядає дезактивований обліковий запис Facebook у Messenger?

Facebook відіграє вирішальну роль у нашій присутності в цифровому світі. Це був один з ініціаторів переходу до соціальних медіа, який світ переживає відтоді. Від використання його для зв’язку з людьми до гри на платформі, це був комплексний пакет для користувачів у всьому світі. Однак протягом багатьох років він пройшов через американські гірки через жорстку конкуренцію з боку інших платформ соціальних мереж. Багато користувачів перейшли з Facebook на інші платформи, такі як Instagram і TikTok, для чого вони деактивували свої облікові записи Facebook. Якщо хтось заблокував вас у Facebook або деактивував обліковий запис, і ви не думаєте, як виглядає дезактивований обліковий запис Facebook у Messenger, не хвилюйтеся! Ми пропонуємо вам цей корисний посібник, щоб пояснити, чи можна надсилати повідомлення на деактивований обліковий запис Facebook або що відбувається, коли хтось деактивує свій обліковий запис Facebook, але не Messenger.

Як виглядає дезактивований обліковий запис Facebook у Messenger?

Коли ви натрапите на дезактивований обліковий запис Facebook у Messenger, ви побачите таке повідомлення: Ця особа недоступна в Messenger, з’являється повідомлення без зображення профілю та імені для цього облікового запису. Продовжуйте читати цю статтю далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, що робити, щоб дізнатися, чи хтось заблокував вас у Facebook або деактивував обліковий запис, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Facebook або деактивував обліковий запис?

Якщо ви не знаєте, чи хтось заблокував вас у Facebook або деактивував обліковий запис, ви можете спробувати такі методи, щоб дізнатися, що сталося:

Спосіб 1: Знайдіть цільовий профіль

1. Запустіть програму Facebook на телефоні.

2. Торкніться піктограми пошуку у верхній частині екрана.

3. Введіть потрібне ім’я профілю Facebook, яке потрібно дізнатися.

4А. Якщо ви не бачите його профіль у цьому списку, велика ймовірність того, що користувач заблокував вас у Facebook.

4B. Якщо ви бачите їхній обліковий запис, але не бачите його вміст через попередження про те, що ця сторінка недоступна, існує більше шансів на деактивацію облікового запису.

Спосіб 2: Пряме повідомлення (DM)

Ви також можете надіслати повідомлення в потрібний профіль у Facebook, щоб переконатися, чи заблокували вас вони чи ні.

1. Відкрийте програму Facebook.

2. Торкніться піктограми Messenger у верхньому правому куті.

3. Відкрийте потрібну розмову з людиною, яку ви хочете побачити.

4А. Якщо користувач заблокував вас, ви не зможете надіслати йому повідомлення, але все одно переглядати його зображення профілю.

4B. Якщо особа деактивувала свій обліковий запис, ви не зможете ні надіслати їй повідомлення, ні переглянути її зображення профілю.

  Як надсилати секретні повідомлення, що самознищуються у Facebook Messenger

Спосіб 3: Пошук у списку друзів спільного друга

1. Відкрийте програму Facebook на телефоні.

2. Торкніться піктограми пошуку та знайдіть спільного друга.

3. У профілі проведіть пальцем вниз, щоб побачити список друзів.

4. Натисніть «Показати всіх друзів», щоб розгорнути список.

5. Якщо ви не можете знайти в списку потрібний профіль користувача, про якого хочете дізнатися, можливо, він заблокував вас у Facebook.

Чи можете ви побачити дезактивований обліковий запис Facebook?

Ні, коли ви деактивуєте свій обліковий запис Facebook, ніхто інший не зможе переглядати ваш профіль. Деякі дані, як-от повідомлення, які ви надіслали друзям, все ще можуть бути доступні для перегляду, і ваше ім’я все ще може відображатися в списку друзів. Люди можуть шукати ваш профіль і навіть надсилати вам запити про друзі, але їм не буде дозволено отримати доступ або переглянути будь-яку вашу інформацію на Facebook.

Як дізнатися, чи хтось деактивував програму Messenger?

Раніше існувала можливість деактивувати Messenger окремо від облікового запису Facebook. Але зараз немає способу деактивувати Messenger без деактивації Facebook. Отже, якщо ви хочете знати, як виглядає дезактивований обліковий запис Facebook у Messenger і що це означає, виконайте наведені нижче дії:

1. Увійдіть у програму Facebook і торкніться піктограми Messenger у верхньому правому куті.

2. Знайдіть і торкніться потрібної розмови зі списку.

3. Якщо обліковий запис Messenger дезактивовано, внизу відображатиметься Людина недоступна в Messenger.

Примітка. Крім того, ви не зможете побачити зображення профілю або надіслати їм повідомлення.

Примітка. У деяких випадках їх відображуване ім’я може відображатися як користувач Facebook. Однак ви все одно зможете переглядати минулі повідомлення або чати з ними.

Як дізнатися, що хтось деактивував свій обліковий запис Facebook, але не Messenger?

Користувач повинен спочатку деактивувати свій обліковий запис Facebook, щоб пізніше мати можливість деактивувати обліковий запис Messenger. Іноді люди лише деактивують свої облікові записи Facebook. Але як дізнатися, чи хтось деактивував свій обліковий запис Facebook, але не Messenger? Дотримуйтесь наших покрокових інструкцій нижче, щоб зрозуміти це:

1. Відкрийте програму Facebook на телефоні.

2. Торкніться піктограми пошуку та знайдіть потрібний профіль користувача, який ви хочете знайти.

3. Якщо ви бачите їхній обліковий запис у списку пошуку, але не можете переглянути вміст чи інформацію та знаходите попередження, що наразі ця сторінка недоступна в їхньому профілі, вони точно деактивували свій обліковий запис Facebook.

4. Тепер поверніться до головного меню та торкніться Messenger значок.

5. Відкрийте потрібну розмову користувача.

6A. Якщо ви бачите зображення профілю у верхньому лівому куті та надсилаєте йому повідомлення, їхній обліковий запис Messenger все ще активний.

  Як перевірити, чи вплинула на вас помилка фотографій у Facebook

6B. Якщо ви бачите попередження про те, що ця особа недоступна в Messenger, а її ім’я стоїть під користувачем Facebook, це означає, що її обліковий запис Messenger вимкнено.

Як деактивований обліковий запис виглядає в Messenger?

Якщо ви думаєте, як виглядає деактивований обліковий запис Facebook у Messenger, коли людина деактивує свій обліковий запис Messenger, нижче наведено наслідки цього:

 • Інші не можуть надіслати їм повідомлення або переглянути зображення профілю.
 • Коли ви відкриваєте DM (пряме повідомлення) особи, чий обліковий запис Messenger дезактивовано, на вашому екрані з’являється повідомлення про те, що ця особа недоступна в Messenger.
 • Крім того, їх зображення профілю буде зображенням Facebook за замовчуванням, а їхнє ім’я читатиметься як Користувач Facebook.

Що бачать друзі, коли ваш обліковий запис Facebook деактивовано?

Коли ви деактивуєте свій обліковий запис Facebook:

 • Ваші друзі або відвідувачі вашого профілю не змогли переглянути жодну інформацію у вашому профілі.
 • Вони побачать на екрані повідомлення про те, що цей вміст недоступний.
 • Вони все одно зможуть надсилати вам текстові повідомлення через програму Messenger, якщо ви не деактивували свій Messenger після деактивації облікового запису Facebook.

Це точно дало б відповідь на ваше запитання: як виглядає дезактивований обліковий запис Facebook у Messenger?

Скільки часу після деактивації Facebook видаляється?

Деактивація та видалення облікового запису Facebook є двома окремими умовами. Давайте дізнаємося про них:

A. Деактивація облікового запису

 • Коли користувач деактивує свій обліковий запис Facebook, усі дані, включаючи дописи, зображення, історії, сторінки тощо, зберігаються на серверах.
 • Деактивація лише тимчасово вимикає ваш обліковий запис.
 • Відвідувачі або ваші друзі не зможуть переглядати жодну інформацію на вашій хронології.
 • Ви можете повторно активувати свій обліковий запис у будь-який час, увійшовши знову, використовуючи адресу електронної пошти та пароль.

B. Видалення облікового запису

 • Коли обліковий запис Facebook видаляється, уся пов’язана з цим обліковим записом інформація назавжди зникає з серверів Facebook.
 • Обліковий запис більше не можна буде зберігати або мати доступ до нього власника.

Чи може хтось все одно побачити, що ви переглянули його історію, якщо ви деактивуєте Facebook?

Ні, якщо ви переглянули чиюсь історію перед дезактивацією свого облікового запису Facebook, вони не зможуть побачити, що ви бачили їх історію. Але кількість їхніх історій матиме ефект, оскільки це збільшує кількість їхніх глядачів лише на 1. Однак є ймовірність, що якщо ви повторно активуєте свій обліковий запис, поки їхня історія ще доступна для перегляду, ваше ім’я з’явиться в списку, і вони дізнаються що ви бачили їхню історію раніше.

  Шукайте хештеги на Facebook, Twitter і Google Plus

Чи можете ви надіслати повідомлення на вимкнений обліковий запис Facebook?

Якщо вам цікаво, чи можна надіслати повідомлення на деактивований обліковий запис Facebook, у нас є дві ситуації, які варто розглянути тут:

 • Якщо вони деактивували лише свій обліковий запис Facebook, але не обліковий запис Messenger, ви все одно можете надсилати їм повідомлення в програмі Messenger.
 • Але якщо обидва їхні облікові записи, включаючи Facebook і Messenger, деактивовано, чат буде закрито для будь-яких подальших повідомлень, а їх ім’я відображатиметься як користувач Facebook.

Чи можуть люди надсилати вам повідомлення, якщо ваш обліковий запис деактивовано?

Так і ні. Оскільки користувачі повинні спочатку деактивувати свій обліковий запис Facebook, щоб деактивувати обліковий запис Messenger, у вас є два випадки, коли ви або деактивували лише свій обліковий запис Facebook, або деактивували обидва облікові записи.

 • Вони можуть надсилати вам повідомлення в програмі Messenger, якщо ви деактивували лише свій обліковий запис Facebook.
 • Якщо ви деактивуєте обидва свої облікові записи, Facebook і Messenger, розмова буде заблокована для будь-яких нових повідомлень, а ваше ім’я відображатиметься як користувач Facebook для інших.

Як можна переглянути повідомлення з деактивованого облікового запису Facebook?

Дізнавшись, як виглядає деактивований обліковий запис Facebook у Messenger, ви хотіли б знати, як переглядати повідомлення з деактивованого облікового запису Facebook. Facebook дозволяє користувачам переглядати історію повідомлень у всіх чатах, навіть якщо особа, якій ви надсилаєте повідомлення, деактивувала свій обліковий запис Facebook або Messenger. Щоб дізнатися, як переглянути повідомлення з деактивованого облікового запису, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть програму Facebook на телефоні.

2. Торкніться піктограми Messanger > потрібної розмови зі списку.

Незалежно від того, обліковий запис деактивовано чи видалено, ви можете переглянути історію повідомлень за допомогою описаного вище методу.

Чи можете ви повторно активувати свій обліковий запис Facebook через 2 роки?

Так, ви можете повторно активувати свій обліковий запис Facebook навіть після 2 років деактивації. Однією з найкращих особливостей Facebook є те, що жодні дані з деактивованого облікового запису не втрачаються. Власник може отримати доступ до нього з будь-якої точки. Ви можете повторно активувати, увійшовши знову, використовуючи адресу електронної пошти та пароль, пов’язаний з обліковим записом.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як виглядає дезактивований обліковий запис Facebook у Messenger. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, залишайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.