Як виглядати офлайн на одному сервері в Discord

Categories:

Discord — це ігрова програма, яку можна використовувати у веб-браузері комп’ютера або через програму Discord на телефоні чи ПК. Хоча він також має неігрове використання, як-от спілкування в чаті та взаємодія в грі, це насамперед соціальна ігрова платформа, яку користувачі можуть використовувати під час трансляції. Якщо ви шукаєте поради щодо того, як стати невидимим на сервері Discord, ви в потрібному місці! Ми пропонуємо вам інструкцію, яка допоможе виконати поширені запити Discord, наприклад, як відображатися в режимі офлайн на одному сервері Discord і приєднатися до сервера Discord без відома. Прочитавши цю статтю до кінця, ви напевно дізнаєтеся, як переслідувати користувача Discord і з’явитися офлайн на певному сервері. Давайте зануримося!

Як виглядати офлайн на одному сервері в Discord

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися про кроки, які демонструють, як відображатися в автономному режимі на одному сервері в Discord і приєднуватися до сервера Discord без будь-якого знання, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Чи можете ви знайти когось на Discord без номера?

Ні. Програмне забезпечення Discord працює інакше, ніж інші служби обміну повідомленнями та соціальні мережі. Щоб знайти когось на Discord, зазвичай потрібно знати його ім’я користувача та номер тегу.

Кожен користувач Discord має унікальний ідентифікатор тега або номер. Але якщо ви хочете знайти когось без його номера, вам просто потрібно знайти або почати розмову на екрані вашого сервера. Там ви можете знайти людину, ввівши її ім’я користувача після символу @. Ви перейдете на сервер людини, де буде збережено вашу історію повідомлень, дзвінки та записи.

  Як увімкнути або вимкнути двофакторну аутентифікацію (2FA) на Discord

Чи можете ви визначити, чи хтось невидимий у Discord?

Так, якщо особа вирішить стати невидимою або офлайн, це відображатиметься біля її імені користувача. Хоча людина все ще може використовувати Discord, якщо ви бачите її невидимою.

Чи можете ви стати невидимим на сервері Discord?

Так, Discord дає вам можливість стати невидимим, якщо ви не хочете ні з ким спілкуватися на серверах. Ця опція доступна як у мобільному додатку, так і в настільній версії.

Як побачити, чи хтось невидимий на Discord?

Discord пропонує вам чотири варіанти щодо вашого статусу активності. Це може переглянути кожен, хто шукає ваше ім’я чи ідентифікатор тегу.

Як згадувалося раніше, якщо користувач перебуває в режимі офлайн, його піктограма буде позначена сірим колом замість зеленого кола онлайн. Однак ви не можете бути впевнені, якщо не побачите, як вони активно розмовляють у a голосовий чат. Для більшості людей суть появи офлайн полягає в тому, щоб змусити інших повірити, що ви офлайн.

Як мені сховатися на сервері Discord?

По-перше, вам потрібно приєднатися до сервера. Потім виберіть опцію «Невидимий» із сірою крапкою, якщо ви хочете повністю зникнути з поля зору, і ніхто на сервері не зможе вас побачити. Ви більше не бачитиметеся як учасник групи. Тим не менш, ви зможете досліджувати Discord і навіть надсилати повідомлення своїм друзям.

Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, чи можете ви відображатися офлайн на одному сервері в Discord.

Як бути невидимим у голосовому чаті Discord?

Ви можете стати невидимим на сервері Discord за допомогою згаданого вище методу, хоча технічно це перешкоджає меті спілкування. Якщо інші користувачі дзвінка також невидимі, вони відображатимуться офлайн.

Тут ви можете побачити приклад, коли користувач підключений до виклику Discord у режимі офлайн.

  Виправте червону крапку на значку Discord у Windows 10

Як виглядати офлайн на Discord Mobile?

Щоб знати, як виглядати в режимі офлайн на одному сервері в Discord, ви також можете легко отримати доступ до функцій, доступних на робочому столі, у мобільній програмі.

1. Відкрийте Розбрат і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Після входу натисніть на вкладку Профіль > Встановити статус.

3. Торкніться «Невидимий» у спливаючому меню, щоб перейти в автономний режим на Discord.

Ось як ви виглядаєте офлайн на одному сервері в Discord.

Як виглядати офлайн на одному сервері в Discord?

Немає способу змінити ваш статус Discord для окремого сервера або для конкретного друга. Іншими словами, якщо ви виглядаєте невидимим, ви робите це всюди. Незважаючи на те, що розробники Discord обговорювали цю тему, досі не було жодного нового оновлення з цього приводу.

Як виглядати офлайн на ПК Discord?

Після того, як ви дізнаєтесь, як виглядати в автономному режимі на одному сервері в розбіжності, спочатку, коли ви входите у свій обліковий запис, ви відображаєтеся як онлайн. Виконайте наведені нижче дії, щоб перейти в автономний режим на Discord.

1. Перейдіть до свого Акаунт Discord у вашому браузері.

Примітка. Ви також можете використовувати настільну програму Discord, якщо вона у вас є.

2. Натисніть ім’я свого профілю в нижньому лівому куті, щоб відкрити меню статусу.

3. Наведіть вказівник миші на піктограму статусу та натисніть «Невидимий», щоб повністю зникнути. З цією опцією інші більше не зможуть бачити вас онлайн.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи справді ви можете відображатися офлайн на одному сервері в Discord.

Як зробити текст Discord невидимим?

Тут ми збираємося представити спойлерні теги! Ти можеш позначати окремі уривки в повідомленнях або весь текст як спойлер за допомогою тегів спойлера. Щоб позначити повідомлення як спойлер, потрібно відкрити чат і виконати такі дії:

1. Введіть || на початку та в кінці тексту, який потрібно надіслати.

  Як записати аудіо Discord

2. Щойно ви надішлете повідомлення, воно буде приховано, як показано нижче.

Як приєднатися до сервера Discord без відома?

Неможливо приєднатися до сервера Discord, не знаючи про це. Те саме правило застосовується, коли ви залишаєте сервер, сповіщення залишається для всього чату, щоб побачити, хто покинув сервер і коли. На сторінці «Дослідження публічних серверів» є список відкритих серверів Discord, де ви можете перевірити багато публічних серверів, не приєднуючись до них напряму.

Як переслідувати користувача Discord?

Хоча переслідування людини вважається моторошним, і його не слід заохочувати на будь-якій соціальній чи цифровій платформі, ви завжди можете переглянути профіль людини, не намагаючись додати її до свого списку. Якщо є невідома особа, про яку ви хочете дізнатися більше, ви можете зробити наступні кроки:

1. У своєму обліковому записі Discord клацніть правою кнопкою миші піктограму потрібного користувача Discord і натисніть «Профіль».

2. Тут ви можете зберегти ПРИМІТКУ про особу на випадок, якщо ви забажаєте відвідати її знову, або надіслати їй запит у друзі, натиснувши «Надіслати запит у друзі».

Таким чином ви можете переслідувати користувача Discord.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як виглядати в автономному режимі на одному сервері в Discord і стати невидимим на сервері Discord з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.