Як вибрати та закрити кілька вкладок Chrome або Firefox одночасно

Закривати вкладки браузера одну за одною – біль. Chrome і Firefox дозволяють вибирати вкладки в адресному рядку, і ви можете швидко закривати ці вкладки за допомогою комбінації клавіш або миші.

Як вибрати кілька вкладок і закрити їх

Щоб вибрати окремі вкладки, утримуйте клавішу Ctrl і клацніть вкладки, які потрібно закрити. Щоб вибрати діапазон вкладок, клацніть вкладку, утримуйте клавішу Shift, а потім клацніть іншу вкладку. Усі вкладки між ними будуть вибрані. Потім ви можете, утримуючи клавішу Ctrl, клацнути вибрані вкладки, щоб скасувати їх вибір, якщо хочете. Ви також можете утримувати клавішу Ctrl, щоб вибрати декілька окремих вкладок замість діапазону.

  Скільки людей мають Netflix?

Щоб закрити вибрані вкладки, клацніть «x» на одній із них або натисніть Ctrl+W, щоб закрити їх усі. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші одну з вкладок і натиснути «Закрити вкладки». (На Mac натисніть Command+W замість Ctrl+W.)

Chrome показує світліший фон за кожною вибраною вкладкою, тоді як Firefox показує тонку синю лінію над кожною вибраною вкладкою. У той момент, коли ви зазвичай взаємодієте з браузером (наприклад, клацнувши вкладку, щоб переглянути її, наприклад, на веб-сторінці), вибір вкладок буде негайно скасовано.

Це той самий прийом, який дозволяє перемістити кілька вкладок у нове вікно. Просто виберіть вкладки та перетягніть їх із вікна браузера Chrome або Firefox, щоб надати вибраним вкладкам власне нове вікно.

  Як запустити розширену перевірку фону

Це невеликий, але корисний трюк, який змінив наш робочий процес, коли ми дізналися про нього. Chrome міг робити це досить довго, але Mozilla додала це до Firefox у версії 64.0. Firefox включив цю опцію у версії 62 та 63, але лише якщо ви зробили все, щоб увімкнути це налаштування.

Microsoft Edge і Apple Safari поки не мають цієї опції, але незабаром Edge використовуватиме форк движка Chromium, який працює в Chrome, тому він повинен отримати таку ж здатність.

Як закрити кілька вкладок, не вибравши їх

Chrome, Firefox та інші сучасні браузери можуть закривати кілька вкладок, не вибираючи їх спочатку. Такий варіант знайти легше.

  Як вимкнути або налаштувати нові сповіщення електронною поштою в Outlook

Щоб знайти його, клацніть правою кнопкою миші вкладку на панелі вкладок вашого веб-переглядача. Потім ви можете вибрати такі параметри, як «Закрити інші вкладки», щоб закрити всі вкладки, крім поточної у вікні браузера, або «Закрити вкладки праворуч», щоб закрити вкладки праворуч від поточної вкладки. Ви можете перетягнути вкладки, щоб змінити їх порядок перед цим.