techukraine.net techukraine.net Як вибрати програмне забезпечення для керування проектами

Як вибрати програмне забезпечення для керування проектами

| | 0 Comments| 6:17 AM
Categories:

Програмне забезпечення для управління проектами (PM) сприяє ефективній та продуктивній співпраці над проектами. Він пропонує різноманітні функції для співпраці та спілкування в режимі реального часу, що дозволяє спільно розташованим і територіально розподіленим командам ефективно керувати завданнями та проектами.

Програмне забезпечення PM надає функції відстеження часу, розподілу завдань і планування ресурсів, щоб забезпечити безперебійну багатозадачність, своєчасне надання результатів і ефективне управління витратами та ресурсами.

У цьому розділі буде два популярних програми для керування проектами: monday.com і Jira.

monday.com — це програмне забезпечення для управління проектами, яке отримало визнання за свою досконалість і обслуговує підприємства всіх видів і типів у всьому світі з понад 180 000 клієнтів. Він працює на хмарній платформі з доступом до понад 200 попередньо створених шаблонів, які не потребують навичок програмування для використання та створення унікальних робочих процесів і програм.

Інструмент заохочує ефективні операції шляхом інтеграції робочого процесу, процесів, інструментів і файлів, в результаті чого створюється єдина робоча ОС з можливостями автоматизації, повними функціями звітності та низкою опцій візуалізації, включаючи діаграми Ганта.

Ця програма корисна як для віддалених, так і для внутрішніх команд, які займаються простими та складними процедурами чи проектами. Це допомагає користувачам налаштовувати робочі процеси відповідно до їхніх конкретних потреб, підвищуючи продуктивність і ефективність команди та підвищуючи прозорість.

monday.com отримав багато нагород, а задоволені клієнти хвалять його ефективність і економію. Користувачі можуть почати з безкоштовного плану та перейти на преміум-план із додатковими функціями за потреби.

monday.com Work OS — це програмне забезпечення для управління проектами для підприємств, яке оптимізує керування проектами та щоденні операції. Він пропонує оптимізовані робочі процеси, автоматизовані процеси та спільну командну роботу на настроюваній платформі. monday.com також включає функцію відстеження часу.

Він пропонує різні будівельні блоки, такі як дошки, представлення, інформаційні панелі, інтеграції, автоматизація, програми та документи для підтримки різних робочих процесів.

Таким чином, ця універсальна платформа задовольняє різноманітні вимоги різноманітних організацій, задовольняючи різні потреби, такі як конкретні потреби команди, керування завданнями та робочим процесом, маркетингова та творча співпраця над проектами, управління циклом продажів, планування проектів і портфоліо та багато іншого.

Нижче наведено деякі з широко поширених застосувань платформи Monday:

 • Управління роботою: керує завданнями та робочими процесами для покращення командної співпраці та продуктивності в масштабі для професіоналів і команд.
 • Маркетинг: співпрацюйте над кампаніями та керуйте проектами – для професіоналів із маркетингу та творчості.
 • CRM: торговий персонал і команди, які працюють з клієнтами, можуть використовувати єдину платформу для контролю та регулювання всього циклу продажів і інформації про клієнтів.
 • Управління проектами: оптимізуйте управління проектами за допомогою ефективного планування, співпраці та виконання для команд PMO та менеджерів проектів для швидкого та ефективного досягнення цілей
 • Розробка: створюйте гнучкі робочі процеси для груп продуктів, дизайну та досліджень і розробок, щоб досягти ефекту.

monday.com допомагає командам планувати, керувати та співпрацювати над проектами та портфоліо будь-якої складності, дозволяючи їм виконати найкращу роботу.

Що стосується управління проектами, платформа взаємодіє між різними функціями та забезпечує видимість ваших проектів за допомогою ефективної автоматизації та своєчасних сповіщень для досягнення бізнес-результатів.

  10 ігрових коліс для імітації перегонів

Настроювані інформаційні панелі забезпечують загальний огляд організації, дозволяючи впевнено приймати рішення та масштабовані робочі процеси для швидшого досягнення цілей. Його візуальне табло допомагає налаштувати ваш стиль управління для будь-якого проекту чи відділу.

Більшість важливих завдань управління проектами, як-от управління завданнями, управління ресурсами, захоплення потенційних клієнтів і керування ними, відстеження ефективності, цілі та стратегія, управління портфелем, бізнес-операції, запити та схвалення тощо. Все, що вам потрібно для роботи ядра вашої роботи та успішного виконання проектів.

Огляд Jira

Jira створена однією з провідних світових організацій Atlassian. Вісімдесят три відсотки компаній зі списку Fortune 500 використовують продукти Atlassian і мають понад 235 тисяч клієнтів по всьому світу.

JIRA — це гнучкий командний технічний інструмент для планування, відстеження, звітування, автоматизації та випуску програмного забезпечення. Він має інтерфейс перетягування для керування дорожньою картою, історій користувачів, розподілу завдань і планування спринтів. Він інтегрується з іншими програмами та має мобільні програми для Android та iOS.

Jira має широке застосування та створена для команд будь-якого розміру та допомагає компаніям розробляти продукти та керувати проектами завдяки підвищенню ефективності та продуктивності. Крім того, щоб полегшити роботу команди, він дозволяє інтеграцію з сотнями інструментів сторонніх розробників.

Платформа забезпечує повну видимість на кожному рівні, дозволяючи визначати пріоритети та пришвидшувати доставку, а візуальні дані в реальному часі покращують продуктивність команди, а автоматизація без коду економить час.

Клієнти відчули збільшення кількості розгортань на 900% і скорочення часу циклу на 50% після впровадження Jira. Програмне забезпечення Jira є безкоштовним для використання командами до 10 користувачів. Варіанти ціноутворення включають стандартні, преміальні та корпоративні рішення, придатні для команд від 1 до 20 000.

Для чого використовується Jira?

Jira — це масштабована платформа з адаптивними функціями, яка забезпечує безпеку та інтегрується з різноманітними програмами, якими користуються понад 65 000 компаній у всьому світі. Він популярний серед команд у сферах Agile, відстеження помилок, DevOps, управління продуктами та проектами та розробки програмного забезпечення.

Нижче наведено деякі з його застосувань:

 • Jira Software допомагає гнучким командам керувати завданнями за допомогою дощок Scrum і Kanban для налаштування робочого процесу та відстеження прогресу. Він пропонує різні звіти про продуктивність і функції відстеження часу для моніторингу продуктивності.
 • Jira Software допомагає командам розробників програмного забезпечення з плануванням і керуванням зацікавленими сторонами, бюджетами, вимогами до функцій і прозорістю під час розробки. Поєднання програмного забезпечення Jira з Jira Service Management призводить до швидшого надсилання запитів на обслуговування та оптимізації процесу впровадження змін і випуску.
 • Це допомагає DevOps автоматизувати та поєднувати ІТ-процеси та процеси розробки програмного забезпечення, що сприяє швидшому та безпечнішому створенню та розгортанню програмного забезпечення. Він добре працює як із внутрішніми, так і зовнішніми інструментами, зокрема Confluence, Opsgenie, Bitbucket, GitHub і GitLab, а також містить інші інструменти для швидшої та ефективнішої доставки програмного забезпечення.
 • Jira Software допомагає командам управління продуктами створювати дорожні карти, керувати завданнями та інтегрувати робочий процес. Він пропонує вдосконалені дорожні карти та тисячі інтеграцій для відстеження прогресу кількох команд.
 • Він керує завданнями з термінами виконання, нагадуваннями та підзавданнями для великих проектів. Співпрацюйте та повідомляйте про прогрес, дозволяючи іншим спостерігати за виконанням завдання та отримувати сповіщення електронною поштою. Перегляд дошки відображає хід і статус виконання завдання.
 • Jira Software відстежує помилки в розробці програмного забезпечення за допомогою механізму робочого процесу, який визначає пріоритетність завдань для командного виконання.
 • Він керує тестами та вимогами за допомогою кодування, співпраці, тестування та налаштування робочого процесу. Це спрощує цикл розробки програмного забезпечення. Його інтеграція з додатками для забезпечення якості забезпечує індивідуальні робочі процеси та ефективне тестування.
  Що таке Inbox Zero і як цього досягти?

Далі ми дослідимо різницю між monday.com і програмним забезпеченням для керування проектами Jira.

Давайте розглянемо деякі важливі функції monday.com і Jira в цьому розділі:

monday.com — це хмарне програмне забезпечення для керування проектами, яке сприяє командній співпраці та зменшує потребу в ручній роботі. Він пропонує регульовані шаблони, автоматизацію, інформаційні панелі та відстеження часу.

Платформа відображає прогрес проекту за допомогою кольорових дошок із датами виконання та посиланнями на завдання. Сортуйте свої дошки за текстом, статусом, проектом, особою або шкалою часу.

Atlassian JIRA — це гнучкий інструмент розробки програмного забезпечення, який допомагає командам планувати, відстежувати та випускати програмне забезпечення. Він підтримує Kanban, Scrum і гібридні робочі процеси. JIRA дозволяє користувачам легко створювати плани проектів, планувати спринти та створювати історії користувачів за допомогою інтерфейсу перетягування.

Платформа Jira легко інтегрується з іншими інструментами та програмами, щоб розширити її функціональність, і має мобільний додаток для Android та iOS.

Давайте розглянемо деякі головні функції цих двох інструментів.

Управління роботою

monday.com — це інструмент керування проектами, який дозволяє користувачам створювати та керувати контактами, командами та переговорами за допомогою настроюваних імпульсів і інформаційних панелей із шаблонами та параметрами відстеження завдань. Інтегровані функції спілкування та співпраці, такі як запрошення членів команди та збереження розмов, електронних листів, коротких записів, контрольних списків, коментарів і таблиць. Інші функції включають кілька переглядів, часові шкали, канбан і календар, мобільні функції та інтеграції.

Jira — це гнучке програмне забезпечення для команд, яке має дошки scrum і Kanban для відстеження проектів і дозволяє команді за потреби змінювати пріоритети завдань. Це допомагає командам повідомляти про свої плани зацікавленим сторонам і надає оновлення прогресу в реальному часі. Він повністю інтегрується з інструментами контролю версій, збірки, розгортання та функцій, а також пропонує спеціальні фільтри, робочий процес і мобільні програми.

Monday.com Work Management і Jira пропонують дошки Scrum для гнучкого розвитку, але дошка Scrum від monday.com Work Management має лише базові функції.

Дошка Jira Scrum має розширені функції, такі як Release Trains, Sprints, Burndown Charts і Velocity Tracking.

Юзабіліті

monday.com Work Management надає галузеві шаблони для щоденного моніторингу робочих місць, гнучкого керування та керування клієнтами, відстеження виробництва та проектів тощо. Його привабливий інтерфейс користувача з анімацією, текстом, що спливає, і простою палітрою кольорів, що забезпечує легку навігацію.

Jira пропонує ознайомлення з продуктом і спеціалізовані шаблони для розробників програмного забезпечення, щоб допомогти користувачам розпочати роботу. Хоча сайт може бути складним у використанні, користувачі можуть отримати допомогу від активної спільноти та інформаційної бази.

  Як транслювати робочий стіл на телевізор за допомогою Chromecast

Monday.com вважається зручним для користувачів, із простим доступом до інструментів налаштування та перегляду звітів. З іншого боку, Jira може бути складною у використанні, але надає більше можливостей досвідченим користувачам, які готові витрачати час на розуміння платформи.

Безпека

Управління роботою monday.com надає пріоритет конфіденційності та безпеці користувачів як партнера з передових технологій APN і члена CSA. Вони захищають інформацію понад 150 000 клієнтів у всьому світі за допомогою міжнародних заходів безпеки, таких як GDPR, стандарти ISO, угоди Privacy Shield та аудиторські звіти, включаючи HIPAA. Також надаються розширені заходи безпеки, такі як шифрування даних, багатофакторна автентифікація, SSO з Google, Okta, OneLogin, SAML 2.0 та інструменти керування сеансами.

Jira гарантує безпеку даних у хмарі Atlassian Cloud завдяки суворій відповідності вимогам безпеки за допомогою таких сертифікатів, як ISO 27001 та GDPR, зокрема. Jira шифрує дані під час зберігання та передачі. Він має такі елементи адміністративного контролю, як ініціалізація користувачів SCIM, застосування двофакторної автентифікації та SAML SSO для покращення захисту організації.

monday.com і Jira — безпечні платформи для керування проектами, які підходять для організацій середнього розміру та підприємств, які дотримуються низки правил конфіденційності даних. Користувачі обох платформ не повинні турбуватися про безпеку. Jira найкраще підходить для великих компаній, керованих за допомогою Atlassian Access, але це може бути забагато для організацій середнього розміру.

Інтеграції та дорожні карти

Jira та monday.com — це універсальні інструменти управління проектами, які легко інтегруються з багатьма іншими програмами, що робить їх чудовим вибором для організацій. Проблеми з інтеграцією нечасті, оскільки обидва інструменти підтримують популярні інтеграції. Організації повинні обирати інструмент на основі своїх потреб у використанні програми.

Jira випереджає monday.com на дорожніх картах завдяки своїй рідній функції спілкування із зацікавленими сторонами, відображення огляду проекту та його підтримки. Управління роботою на monday.com покладається на такі інструменти проекту, як імпульсні звіти та перегляди, але не має вбудованої функції дорожньої карти. Для перегляду проектних завдань доступні альтернативні методи.

Заключні слова

monday.com Управління роботою підходить для малих і середніх команд, яким потрібна дошка Kanban і звіти про хід роботи. Його безкоштовний пробний період робить його вигідним вибором для команд для тестування перед покупкою. Якщо дошки Kanban є пріоритетом і вам потрібне візуально привабливе програмне забезпечення для керування проектами, яке є дружнім до користувача, особливо для малого та середнього бізнесу, розгляньте Monday.com Work Management.

Jira є оптимальним вибором для великих команд, яким потрібна детальна дошка Kanban і докладні звіти про прогрес, особливо для тих, хто використовує інші інструменти Atlassian, оскільки він легко з ними інтегрується. Jira виявилася значною перевагою для великих підприємств, яким потрібне складне управління проектами в поєднанні з kanban і agile development.proj

Далі перегляньте детальну статтю про Asana vs. monday.com.