Як вибрати найкращий

| | 0 Comments| 2:30 AM
Categories:

Usenet стає все більш популярним як спосіб завантаження вмісту з Інтернету. Деякі користувачі навіть кидають торренти і вибирають цей метод. За останні роки з’явилося кілька провайдерів Usenet. І коли кожен з них намагається отримати основну частину ринку, їхня реклама часто пронизана галасом і невиправдано заплутаною інформацією. Комусь, а тим паче новим користувачам, важко побачити крізь ці джунглі та вибрати найкращого постачальника Usenet.

У цій статті ми спочатку коротко пояснимо, що таке Usenet і що вам потрібно, щоб почати його використовувати. Потім ми зануримося в суть нашої теми: як вибрати найкращого постачальника Usenet. Ми розповімо вам про всі важливі фактори, які ви повинні враховувати при прийнятті рішення. Ми також спробуємо повідомити вам, які функції важливіші, а які менш. Наша мета — не вибрати найкращого постачальника Usenet для вас, а надати вам знання, необхідні для прийняття власного рішення.

Для найкращого використання Usenet ми рекомендуємо Newshosting

Ви ненавидите покупки і хотіли б, щоб ми надали вам нашу рекомендацію щодо найкращого постачальника Usenet? Хоча вибір найкращого постачальника Usenet є складним завданням, ми переглянули багато з них і прийшли до такого висновку: Newshosting — це той, який ми рекомендуємо, оскільки він забезпечить вам найкращий загальний досвід роботи.

Newshosting пропонує 256-бітове шифрування SSL для кращого захисту вашої конфіденційності, вбудовану повнофункціональну програму для читання новин, яка усуває потребу в будь-якому додатковому програмному забезпеченні, один із найдовших файлів у будь-якому постачальнику Usenet, щоб ви могли знайти більше вмісту та багато іншого. відмінні характеристики. А з програмним забезпеченням, доступним для Windows, MacOS і Linux, він працюватиме практично з будь-яким комп’ютером.

Newshosting пропонує 14-денну пробну версію, щоб перевірити його без ризику. Зауважте, що читачі Addictive Tips можуть користуватися необмеженою кількістю Usenet і VPN всього за 8,33 доларів США на місяць з нашою знижкою.

Що таке Usenet?

Usenet — одна з найстаріших Інтернет-систем обміну інформацією; насправді він на 10 років старший за всесвітню мережу. Створений у 1979 році і спочатку зарезервований для університетів і науково-дослідних установ, він з часом став доступним для широкої громадськості. Однак із появою Інтернету Usenet швидко впав у немилість. Протягом середини і кінця 90-х більшість серверів Usenet були закриті.

Спочатку призначений для розміщення ланцюжків обговорення, Usenet в основному є системою обміну повідомленнями. Повідомлення можуть містити текстовий або двійковий вміст. Повідомлення, які зберігаються на сервері Usenet, тобто серверах новин, реплікуються між серверами, щоб усі сервери містили ту саму базу повідомлень. Щоб забезпечити певну форму організації, повідомлення зберігаються в групах новин, які організовані ієрархічно.

Протягом останніх кількох років Usenet знову набув популярності, і з’явилося кілька провайдерів, які пропонують платні послуги Usenet на основі підписки. З цим зростанням популярності та доступності він став місцем, де можна знайти всілякі файли, подібно до торрентів протягом останніх кількох десятиліть. А з появою серверів індексування Usenet пошук вмісту в Usenet тепер є легким завданням, що робить його ще кращим варіантом.

Щоб отримати додаткову інформацію про Usenet, рекомендуємо прочитати нашу статтю: Що таке Usenet? Чи законно це? Як розпочати роботу.

Що потрібно, щоб почати використовувати Usenet?

Щоб почати використовувати Usenet, потрібно виконати кілька речей. Перш за все, вам потрібен доступ до сервера Usenet. Саме про це йдеться в цій статті, і ми допоможемо вам вибрати той, який має всі функції, які вам можуть знадобитися.

Наступне, що вам потрібно, це відповідне програмне забезпечення. Доступ до сервера Usenet здійснюється через програму читання новин. Це спеціалізоване програмне забезпечення, яке «розмовляє» NNTP, протоколом, який використовується для обміну повідомленнями Usenet – також називається новинами, звідси й назва. Сучасні програми для читання новин не тільки дозволяють читати та публікувати текстові повідомлення, але вони також обробляють завантаження та завантаження всіляких бінарних файлів.

  Як увімкнути та налаштувати субтитри на Disney+

Іншим додатковим інструментом, який ви можете використовувати для покращення роботи з Usenet, є пошукова система NZB. Це особливий вид веб-пошукової системи, яка дозволяє знаходити двійкові файли в Usenet і створювати спеціальний файл (так званий файл NZB), який дасть інструкцію вашому програмі читання новин завантажити всі частини шуканого файлу.

Нещодавно ми переглянули найкращі пошукові системи NZB. Прочитайте цю рекомендовану статтю, щоб дізнатися більше: Пошук вмісту в Usenet – найкращі безкоштовні пошукові системи NZB.

ВІД ВІД ВІД ВІД ВІД ВІД ВІД ВІД ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: wdzwdz.com не визнає і не рекомендує використовувати будь-які засоби для доступу до вмісту, захищеного авторським правом, на який ви не маєте права. Ми не несемо відповідальності за те, що ви вирішили зробити зі змістом цієї статті. Ми не підтримуємо і не схвалюємо піратство, і ми наполегливо радимо користувачам отримувати доступ лише до вмісту, на який вони мають законне право. Ви завжди повинні вживати заходів, щоб переконатися, що ви не порушуєте жодного закону про авторське право чи інший закон.

Як вибрати найкращого постачальника Usenet?

З такою кількістю на вибір, знайти найкращого постачальника Usenet може бути дуже важко. Розмова про продажі кожного постачальника сповнена складного технічного жаргону. Якщо ви ще багато знаєте про цю тему, все це може здатися дурістю. Насправді, деякі з них є, а не всі функції постачальників Usenet однаково важливі.

Ми склали список більшості функцій, рекламованих постачальниками Usenet. Для кожного з них ми спробуємо пояснити, що це таке, що воно насправді означає для типового користувача та його відносну важливість порівняно з іншими функціями. Як ви побачите, деякі функції насправді не мають великого значення, а інші мають виняткове значення.

Це має надати вам всю довідкову інформацію, необхідну для читання та розуміння реклами кожного постачальника Usenet, і вибору того, що найкраще відповідає вашим потребам.

Важливі особливості постачальників Usenet

Безкоштовно проти преміум

Раніше Usenet був безкоштовним сервісом. Навіть після того, як він став доступним для загального користування, більшість університетів і багато Інтернет-провайдерів запропонували безкоштовний доступ до сервера новин. Зараз Usenet є переважно платною послугою. Хоча сьогодні ще є безкоштовні сервери, їх кількість обмежена, а їх функції ще більше. Більшість із них забезпечать посередню продуктивність, смішно короткий час збереження та взагалі не мають підтримки користувачів. Ми навіть не рекомендуємо вам використовувати один із безкоштовних серверів, щоб спробувати Usenet, оскільки ваш досвід буде зовсім не таким, як ви отримаєте від платної служби. Якщо ви хочете спробувати без зайвих витрат, багато провайдерів Usenet пропонують безкоштовний пробний період або можливість легкого скасування.

Термін зберігання

Повідомлення, особливо ті, що містять двійковий файл, займають місце на серверах Usenet. з цієї причини більшість провайдерів не зберігатимуть повідомлення вічно, а старіші повідомлення в кінцевому підсумку видаляються. Затримку перед видаленням повідомлень ми називаємо періодом збереження. Це варіюється від кількох днів для безкоштовних серверів до тисяч днів для найкращих.

Що означає для користувача термін зберігання? Що ж, чим довший період, тим більше шансів знайти вміст, який ви шукаєте.

Повнота

Повнота файлу є ще одним важливим фактором, хоча й рідко рекламується. Вам доведеться прочитати відгуки, щоб знайти інформацію про це. Сервери Usenet мають обмеження на розмір повідомлення. Тому великі файли потрібно розділити на менші частини, кожен з яких зберігатиметься в окремому повідомленні Usenet. Повнота відноситься до серверів, які мають усі частини, які складають файл.

На відміну від торрентів, Usenet не дозволяє отримувати різні частини з різних джерел. Для успішного завантаження всі частини даного файлу повинні знаходитися на одному сервері. Ось чому повнота є важливим фактором, який слід враховувати.

  Як використовувати свій смартфон як пульт дистанційного керування Amazon Fire TV

Місячна або заблокована підписка?

Є два типи підписки, які ви можете отримати від постачальника Usenet. Це може бути місячна або блокова підписка. Давайте подивимося, чим вони відрізняються. Місячна підписка дозволить вам користуватися послугою Usenet протягом місяця і зазвичай автоматично поновлюється з місяця в місяць. Це схоже на підписку на кабельне телебачення або мобільний телефон. Залежно від постачальника, рівня вашої підписки та щомісячної ціни, яку ви сплачуєте, можуть існувати певні обмеження щодо використання послуги. Наприклад, ви можете бути обмежені певною кількістю гігабайтів щомісяця.

З блоковою підпискою ви купуєте право завантажувати до певної кількості гігабайт, але ваше використання не обмежено в часі. Якщо ви завантажуєте дуже мало з Usenet, це може бути дешевшим варіантом. Це також служба, яку багато жорстких користувачів Usenet зберігають як резервну копію на випадок, якщо їхній основний постачальник зазнає збою або буде змушений видалити вміст через запит DMCA.

Ліміти передачі

Це важливий параметр, оскільки він відноситься до загальної кількості вмісту, який ви можете завантажити. Зазвичай він виражається в гігабайтах на місяць. Чим він вищий, тим більше вмісту ви можете завантажити. Ця цифра зазвичай пов’язана з ціною, яку ви платите, і багато постачальників пропонують різні рівні підписки з різними місячними обмеженнями. Кілька пропонують необмежену кількість переказів із підпискою верхнього рівня.

Одним із запитань, які нам часто задають, є «скільки мені потрібно?» І швидка відповідь на це дуже нудна «Це залежить». Якщо ви завантажуєте один фільм у форматі HD щодня з розміром кожного з них від 4 до 10 гігабайт, вам знадобиться 300 гігабайт на місяць. Але якщо ви завантажуєте лише півдюжини епізодів телешоу SD на тиждень, приблизно по 300 мегабайт кожна, то 10 гігабайт на місяць буде достатньо. Вам доведеться зробити математику, щоб визначити, що вам потрібно.

Пропускна здатність

Пропускна здатність є складною функцією, оскільки її значення може відрізнятися від постачальника до постачальника. Зазвичай це означає максимальну «швидкість» з’єднання, виміряну в мегабітах в секунду. Вищий показник забезпечить швидше завантаження. Ця цифра, звичайно, повинна бути настільки ж велика (або вище) пропускної здатності вашої Інтернет-служби.

Але тут є складна частина. Деякі люди, включаючи деяких постачальників Usenet, називають свій ліміт передачі пропускною здатністю. Тому будьте обережні, переглядаючи маркетингові матеріали. Якщо вони говорять про пропускну здатність у бітах на секунду, вони, ймовірно, мають на увазі пропускну здатність, але якщо вони згадують про кількість байтів на місяць, то, ймовірно, мають на увазі обмеження передачі.

Кількість підключень до сервера

Ваш пристрій для читання новин, програмне забезпечення, яке ви використовуєте для доступу до Usenet, може відкривати кілька одночасних з’єднань із сервером і паралельно завантажувати частини вашого файлу. Це ще одна функція, яка стосується того, як швидко можна завантажити вміст. На жаль, це функція, яку досить переоцінили. Хоча деякі постачальники рекламують 50, 100 або навіть необмежену кількість підключень до серверів, ви, ймовірно, ніколи не отримаєте користі від використання більше 10. Якщо у вас пропускна здатність 100 Мбіт/с або більше, не турбуйтеся надто цим. Імовірно, ви ніколи не будете використовувати більше 10 з’єднань, і всі постачальники пропонують принаймні стільки з’єднань.

Ціна

Ціна, звичайно, є ще одним важливим фактором, який слід враховувати. Найкраща порада, яку ми можемо дати вам з цього приводу, — переконатися, що ви порівнюєте яблука з яблуками. І пам’ятайте, що ціна – це не все, і, можливо, варто заплатити трохи більше за ту саму послугу від постачальника з кращою репутацією. Читання онлайн-оглядів різних постачальників або публікацій на форумах може дуже допомогти.

Інші фактори, на які варто звернути увагу

Є кілька інших елементів, які ви можете враховувати при покупці постачальника Usenet. Хоча вони можуть бути не такими важливими, як те, що обговорювалося раніше, вони можуть допомогти вам прийняти остаточне рішення.

Варіанти оплати

Більшість провайдерів приймають оплату кредитними картками. Насправді деякі приймуть лише таку форму оплати. Інші прийматимуть інші види платежів, наприклад PayPal. Але для кращого забезпечення безпеки та конфіденційності можна віддати перевагу використанню певної форми анонімного платежу, наприклад біткойн. Не так багато постачальників підтримають його, але деякі підтримують. Переконайтеся, що вибраний постачальник пропонує правильний для вас тип оплати.

  5 моторошних ретро-ігор для ПК, у які можна зіграти на Хеллоуїн

Шифрування

Це ще одна функція, яка стосується вашої конфіденційності та безпеки. Шифрування допоможе зберегти вашу діяльність конфіденційною, кодуючи дані між вашим засобом читання новин і сервером Usenet, щоб ніхто не міг їх розшифрувати. Більшість постачальників пропонують шифрування, але кількість бітів шифрування може відрізнятися. Для найкращої безпеки ви повинні вибрати той, який має найвище шифрування.

Географічне розташування сервера

Фізичне розташування сервера Usenet певним чином впливає на продуктивність і доступність файлів. Для кращої продуктивності вам слід шукати сервер, який географічно близький до вас. Однак, якщо вас турбує доступність файлів, ви можете уникати постачальників із США або більшої частини Європи. Вони набагато більш сприйнятливі до запитів на видалення згідно з DMCA. Наприклад, відомо, що провайдери з Нідерландів не підпадають під дію таких законів.

Кілька додаткових функцій

VPN

Деякі постачальники Usenet додають послугу VPN разом зі своєю підпискою. VPN надасть вам додаткову конфіденційність і безпеку, ретельно шифруючи будь-які дані між вашим комп’ютером і сервером VPN. Враховуючи, що більшість провайдерів уже пропонують вбудоване шифрування, чим VPN краще? Найбільшою перевагою є те, що він приховає не тільки зміст ваших повідомлень, але й його призначення.

При зашифрованому з’єднанні хтось, хто перевіряє вашу активність, побачить з’єднання Usenet з певним сервером. Отже, хоча вони не побачать, що насправді передається із сервера, вони все одно знають, що ви отримуєте доступ до нього. При використанні VPN усі вони бачитимуть, чи зашифрований трафік між вашим комп’ютером і сервером VPN.

Включена програма для читання новин

Багато постачальників Usenet зараз пропонують безкоштовне програмне забезпечення для читання новин разом із своєю підпискою, і деякі з них насправді дуже хороші. Деякі з них навіть є одними з найкращих, і зазвичай вони значно полегшують налаштування та налаштування. Онлайнові огляди різних постачальників та дискусійні форуми нададуть багато інформації про програмне забезпечення кожного постачальника.

Деяке програмне забезпечення буде включати досить пристойні можливості пошуку або перегляду файлів з графічним інтерфейсом і категоріями. Завдяки повному програмному забезпеченню «все в одному» потреба у зовнішньому сервері NZB може бути значно зменшена, якщо не повністю усунена.

Наша порада при виборі постачальника Usenet

Вибір найкращого постачальника Usenet – це, перш за все, вибір того, який найкраще відповідає вашим потребам. Є кілька постачальників на вибір, і вражаюча кількість факторів, які слід враховувати. Найкраща рекомендація, яку ми можемо вам дати, — це зробити домашнє завдання та піти по магазинах. Завдяки наданій нами інформації ви зможете зрозуміти будь-який рекламний матеріал постачальника Usenet і зрозуміти, що він насправді означає. А щоб отримати більше інформації про того чи іншого конкретного постачальника Usenet, шукайте в Інтернеті огляди та форуми, де обговорюються їхні плюси та мінуси.

НЕ ЗАБУДЬТЕ: ВИКОРИСТОВУЙТЕ Newshosting – у нас є спеціальна пропозиція, ексклюзивна для читачів Addictive Tips – 8,33 доларів США на місяць з нашою знижкою.

Висновок

Сподіваємося, нам вдалося пролити світло на цю складну тему та допомогти вам вибрати найкращого постачальника Usenet для ваших потреб. Хоча є багато факторів, які слід враховувати, ви зможете зрозуміти, які з них важливі для вас, а які ні.

Ви користувач Usenet? Якщо так, то що б ви вважали найважливішим фактором при виборі постачальника. І, на вашу думку, чи є інші фактори, не згадані тут, які слід враховувати. Ми хотіли б почути від вас. Не соромтеся поділіться з нами своєю думкою, використовуючи коментарі нижче.