Як вибрати веб-хост для вашого нового веб-сайту: докладний посібник

Вибір найкращого веб-хостингу для вашого веб-сайту має вирішальне значення для забезпечення неперевершеної взаємодії з користувачем і забезпечення успіху вашого бізнесу. Це забезпечить надійність, безпеку та продуктивність, щоб порадувати ваших відвідувачів, збільшити трафік і принести більший дохід.

Але якщо ви зробите це неправильно, ваші користувачі можуть зіткнутися з труднощами доступу до вашого сайту, і ви можете в кінцевому підсумку їх втратити. Ваш веб-сайт може сповільнитися під час завантаження, можуть статися простої, а непотрібні інвестиції можуть зруйнувати ваш бізнес. Це велике «ні» будь-якому бізнесу.

Тому важливо вибрати хорошого веб-хостингу.

Ви можете запитати, але їх так багато навколо. І важко вирішити, що буде найкращим для вашого бізнесу.

У цій статті я допоможу вам вибрати найкращого хостинг-провайдера після того, як ознайомлю вас з деякими основними поняттями, а потім запропоную кілька варіантів на вибір.

Отже, давайте зануримося!

Що таке веб-хост?

Веб-хост – це компанія, яка налаштовує, запускає та обслуговує сервери, які містять або виділяють веб-простір і ресурси для веб-сайтів, до яких користувачі в Інтернеті мають доступ. І такий вид послуг називається веб-хостинг.

Коли ви купуєте послугу веб-хостингу у веб-хостингу, ви орендуєте місце на сервері для зберігання всіх даних вашого сайту, включаючи медіа-вміст, зображення, файли CSS і HTML, код та інші файли. Веб-хостинги також надають додаткові послуги, підключення, апаратне та програмне забезпечення, необхідні для того, щоб зробити сайт активним і безперебійним. Вони можуть навіть займатися безпекою, виправленнями, оновленнями та іншим обслуговуванням, щоб гарантувати, що сайт залишається онлайн і пропонує найкращу взаємодію з користувачем.

Веб-хостинг включає:

 • Віртуальний або фізичний сервер для розміщення сайту
 • Сервер або колокація, щоб забезпечити фізичний простір для сервера з доступом до Інтернету, електрикою, системами охолодження, безпекою та іншими життєво важливими ресурсами
 • Веб-сервер, який працює на хості
 • Конфігурація системи доменних імен (DNS), щоб назвати веб-сайт і направити його на сервер хостингу
 • Ресурси, такі як простір для зберігання файлів, конфігурації сайту, база даних, підключення до електронної пошти, системи безпеки, програмне забезпечення та дані для входу для створення, зміни та доступу до сайту.

Які є різні типи веб-хостингу?

Найпоширеніші види веб-хостингу:

Віртуальний хостинг

У спільному хостингу веб-сайт розміщується на сервері, спільному з багатьма іншими веб-сайтами, які можуть варіюватися від кількох сайтів до сотень. Сайти спільно використовуватимуть той самий пул ресурсів сервера, включаючи оперативну пам’ять, процесор, дисковий простір і ту саму папку чи каталог для зберігання вмісту та файлів сайту.

Однак власники веб-сайтів або користувачі не бачитимуть файли чи особисту інформацію один одного та не матимуть доступу до них. Це тому, що вони не мають доступу до кореневого сервера, тому їм не дозволено виконувати певні завдання, як-от змінювати всю конфігурацію сервера, інсталювати програмне забезпечення тощо.

Спільний хостинг може пропонувати деякі основні функції, такі як:

 • Конструктор сайтів, як WordPress
 • База даних
 • Панель управління
 • Облікові записи FTP та електронної пошти
 • Такі функції безпеки, як сертифікати SSL і захист від DDoS
 • Доменне ім’я на обмежений період

Для кого це: Спільний хостинг найкраще підходить для блогерів або компаній, які тільки починають роботу. Доступних функцій може бути достатньо для них, щоб розпочати роботу та збільшити свою присутність, і вони можуть поступово переходити до вищих планів. Це також найкраще для людей, які шукають доступний хостинг, оскільки він може починатися від 2 до 5 доларів на місяць і вимагає незначних витрат на обслуговування.

Однак якість послуг значною мірою залежатиме від хостинг-провайдера. Послуги спільного хостингу зазвичай не працюють добре, якщо відвідуваність вашого веб-сайту висока. І якщо ви хочете отримати найкращу пропозицію, можливо, вам доведеться підписатися на багаторічні плани.

VPS хостинг

Хостинг віртуального приватного сервера (VPS) — це служба хостингу, яка може розміщувати різні облікові записи лише на одному сервері (наприклад, спільний хостинг), але надає виділені ресурси сервера для кожного користувача (на відміну від спільного хостингу).

Він буває двох видів:

 • Керований хостинг вигідний для користувачів без технічних знань, оскільки постачальник послуг впорається з усім, щоб запропонувати «керовану послугу». Вони керують і обслуговують сервери. Це дорожче, ніж некерований хостинг.
 • Некерований хостинг вимагає, щоб користувачі налаштовували та підтримували сервер, призначений їм для свого сайту. Ви здійснюватимете моніторинг безпеки, встановлюватимете та оновлюватимете програмне забезпечення, створюватимете резервні копії серверів тощо. Це чудово підходить для власників і розробників із технічними знаннями та є менш дорогим.

Це забезпечує кращу продуктивність, ніж спільний хостинг. Але перевірте постачальника послуг і знайдіть найкращого для ваших потреб.

Для кого це? Виберіть VPS-хостинг, якщо у вас є малий або середній бізнес і ви хочете краще контролювати свій сервер, пропонуєте чудову взаємодію з користувачем і вам потрібна чудова продуктивність для задоволення ваших потреб у трафіку.

Однак це дорожче, ніж спільний хостинг. Отже, буде краще, якщо ви вже використовуєте послуги хостингу та хочете оновити їх, щоб відповідати вимогам. Або, якщо ваш бізнес розвивається, ви можете розглянути можливість його використання.

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг включає різноманітні веб-сервери для розміщення веб-сайтів і забезпечення їх безперебійної роботи та продуктивності. Він забезпечує виняткову доступність, оскільки може розповсюджувати веб-файли на різні віртуальні сервери, які є потужними та збалансованими для безпроблемної обробки великого трафіку.

Крім того, використання хмарного хостингу не вимагає жодних зусиль, оскільки керування його сервером легко масштабувати та швидко зменшувати. Ви також можете легко відстежувати свої показники, такі як використання процесора та дискового простору, передача даних тощо.

Хмарні обчислення мають багато переваг, таких як висока масштабованість відповідно до ваших потреб і чудова безпека. Якщо сервер виходить з ладу, інші можуть компенсувати це, щоб гарантувати вам безперебійну продуктивність, безвідмовну роботу та надійність. Ваш сайт також буде весь час доступний для моніторингу та запобігання спробам злому. Крім того, постачальники послуг пропонують автоматичне та хмарне резервне копіювання, щоб уникнути втрати даних.

Недоліком хмарних обчислень є вища вартість, ніж спільний хостинг і хостинг VPS. Але сьогодні багато хто пропонує доступні послуги хмарного хостингу. Крім того, ціни на хмарний хостинг є інноваційними; ви платите лише за ресурси, які використовуєте, на відміну від місячних або річних планів, де люди платять, навіть якщо вони не використовують ресурси.

Однак визначте свої потреби та кількість ресурсів, щоб оцінити свої витрати.

Для кого: Хмарний хостинг найкраще підходить для середнього та великого бізнесу з високим трафіком на веб-сайті, якому потрібна чудова продуктивність, час безвідмовної роботи та безпека з доступним розумним бюджетом.

Виділений хостинг

Хостинг виділеного сервера включає фізичний сервер для розміщення лише одного сайту(ів) клієнта. Це означає, що сервери призначені лише для обслуговування ваших сайтів, і ніхто інший не може орендувати цей сервер для свого сайту чи ділитися вашими ресурсами. Це дає вам повний контроль над вашим сервером із кореневим доступом, щоб ви могли змінювати або змінювати конфігурації сервера відповідно до вашої зручності. Він також може бути керованим або некерованим.

Перевага використання виділеного хостингу полягає в тому, що ви отримаєте оптимальну продуктивність, безперебійну роботу та безпеку свого веб-сайту. Він надасть спеціальні ресурси, програмне забезпечення та інструменти, щоб ви могли контролювати свій сервер і використовувати його для своїх потреб.

Недоліком цього хостингу є вартість. Це найдорожче, коливається від сотень доларів на місяць.

Для кого це? Це для підприємств із розумним бюджетом, яким потрібна безкомпромісна безпека, безвідмовна робота та продуктивність веб-сайту з інтенсивним трафіком, щоб відповідати вимогам клієнтів.

Інші види веб-хостингу:

Чому вам потрібен веб-хостинг?

Більше компаній розглядають цифрові способи ведення своєї діяльності, і наявність веб-сайту, де пропонують свої продукти чи послуги, є одним із найкращих способів. Це допоможе вам збільшити свою присутність у всьому світі та отримати більше потенційних клієнтів і прибутку.

А щоб створити веб-сайт, вам потрібна послуга веб-хостингу з таких причин:

Зберігання даних

Незалежно від того, чи є ви великою чи малою компанією, у вас є важливі дані, які потрібно надійно зберігати, щоб ніхто інший не міг їх отримати. Використання послуги веб-хостингу дозволяє безпечно зберігати всі дані вашого веб-сайту, як-от вміст, зображення, файли, код, документи CSS і HTML та інші дані, на сервері.

Надійні сервери

Веб-хостинги розміщують свої послуги на безпечному об’єкті з високотехнологічною інфраструктурою для пом’якшення загроз і захисту від катастроф чи простоїв. Отже, ви можете покластися на веб-хостинг, щоб забезпечити ваш сайт, який буде постійно доступним для ваших клієнтів.

Простота використання

Веб-хостинги полегшують вам початок роботи зі своїм сайтом. Вони надають багато функцій для створення веб-сайту відповідно до вашої зручності та використання. Ви також отримаєте зручну панель керування для налаштування параметрів.

Продуктивність і швидкість

Веб-хостинги використовують високоякісне та найновіше серверне обладнання та програмне забезпечення, щоб забезпечити найкращу продуктивність і безпеку. Це дозволить вашому веб-сайту працювати з оптимальною швидкістю та ефективністю, а клієнти зможуть швидко вжити заходів без будь-яких турбот.

6 порад щодо вибору веб-хостингу

Доступно багато веб-хостингів зі своїми унікальними функціями та цінами.

Але як ви знаєте, що для вас найкраще?

Ось що слід враховувати, вибираючи веб-хост.

#1. Розуміємо ваші потреби

Вибір веб-хостингу багато в чому залежить від ваших потреб. Отже, визначте свої вимоги щодо того, навіщо вам потрібен веб-сайт. Ви також повинні перевірити, який тип веб-сайту та послуги веб-хостингу вам підходить і скільки трафіку ви очікуєте. Якщо ви зовсім новачок, ви можете вибрати спільний хостинг і поступово вивчати інші типи веб-хостингу.

Спільний хостинг підійде, якщо ви блогер або маєте стартап з обмеженим бюджетом. Подібним чином, якщо ви представляєте середній або малий бізнес, ви можете розпочати роботу з хостингом VPS, щоб перевірити, чи підходить ваш план трафіку вашого веб-сайту чи ні. І якщо ви вже є відомим бізнесом і очікуєте високого трафіку, ви можете вибрати виділений або хмарний хостинг, щоб задовольнити ваші вимоги.

Ви також повинні подумати про свій технічний досвід. Ви можете вибрати некерований хостинг, якщо він у вас є, інакше – керовану послугу.

#2. Шукайте функції

Постачальник хостингу веб-сайтів може запропонувати багато функцій, які допоможуть вам виконувати різні завдання. Питання в тому, чи всі вони варті для вас?

Чогось не вистачає?

Деякі функції вам не корисні?

Знайдіть відповідь на ці запитання та виберіть послугу, яка пропонує функції, які відповідають вашим потребам. Наприклад, якщо ви новачок, вам не знадобляться всі функції. Вам буде достатньо основ, таких як:

 • Функції безпеки, як-от сертифікат SSL, програмне забезпечення для захисту від зловмисного програмного забезпечення тощо.
 • Конструктор сайтів, як WordPress
 • Своєчасне резервне копіювання даних для запобігання втраті даних
 • Регулярні оновлення, щоб усі ваші системи були в актуальному стані
 • Достатньо дискового простору для зберігання даних веб-сайту
 • Достатня пропускна здатність для обробки даних відповідно до ваших потреб.

Припустімо, що ви отримуєте приблизно 1000 відвідувачів щодня; 10 ГБ даних на місяць може бути достатнім.

 • Облікові записи електронної пошти, щоб гарантувати, що ваші клієнти чи клієнти отримають ваше повідомлення з професійної адреси
 • Зручна панель керування, яка проста у використанні, наприклад cPanel, Plesk тощо.
 • Інсталятор програмного забезпечення, плагінів і розширень одним клацанням миші
 • FTP/SFTP доступ
 • Безкоштовне доменне ім’я на рік
 • Інші функції, як-от корисні інтеграції для процесорів платежів, інструменти SEO, аналітика тощо.

#3. Перевірте час роботи сервера

Час безперебійної роботи сервера є надзвичайно важливим фактором для безперебійної взаємодії з користувачем. Якщо ваш сайт недоступний щоразу, коли користувач хоче отримати до нього доступ, яка з цього користь? Користувачі будуть розчаровані, покинуть ваш сайт і перейдуть на інший. Простої можуть коштувати компанії величезної суми грошей у вигляді потенційних клієнтів, клієнтів і доходу, і ви не хочете, щоб це сталося з вами.

Вибираючи веб-хостингу, перевірте його показники безвідмовної роботи, щоб визначити, наскільки стабільним буде ваш сайт. Веб-хости зазвичай пропонують гарантію безвідмовної роботи на 99,90% і більше. Чим більше ви отримуєте, тим краще. Отже, завжди запитуйте час безвідмовної роботи, і якщо ви можете отримати 99,99% безвідмовної роботи або більше, нічого подібного.

#4. Як продуктивність і швидкість

Користувачі люблять веб-сайти, які завантажуються швидше та пропонують чудову продуктивність під час перегляду продуктів і послуг, купівлі, оплати в Інтернеті або читання статей. Усі ці процеси мають бути плавними, щоб ваші користувачі були прив’язаними до вашого сайту.

Тому, коли ви обираєте веб-хостингу, завжди запитуйте, які всі технології вони використовують для забезпечення продуктивності та швидкості вашого сайту. Допомогло б, якщо б ви отримали найновіше програмне та апаратне забезпечення, наприклад SSD, HTTP/2, кешування, швидкі CDN, стиснення зображень та інші методи оптимізації продуктивності. Ви також можете перевірити швидкість реагування сервера за допомогою спеціальних інструментів TTFB, таких як techukraine.net TTFB Test, KeyCDN тощо.

#5. Підтримка клієнтів

Не всі добре володіють технічними особливостями веб-сайту, і вам може знадобитися допомога команди підтримки клієнтів у будь-який час. І якщо ніхто не допоможе вам, ваш сайт і ваш бізнес можуть постраждати з точки зору безпеки, простоїв і клієнтів.

Переконайтеся, що ви отримуєте чудову підтримку, коли вона вам потрібна. Перевірте, наскільки якісні служби підтримки клієнтів і технічної підтримки служби веб-хостингу. Вони мають бути на зв’язку цілодобово та без вихідних, оскільки проблеми можуть виникнути будь-коли. Ви також можете зіткнутися з кібератаками в будь-який момент, і кожна секунда буде для вас вирішальною.

Вибираючи веб-хостинг, перевірте всі методи, які вони пропонують для підтримки клієнтів. Ви повинні мати кілька способів, як-от телефонні дзвінки, електронна пошта та чат, загалом, щоб переконатися, що ви можете зв’язатися з ними будь-яким із цих засобів.

#6. Запитайте про ціни

Ціноутворення справді є одним із найважливіших факторів, про який ви повинні подумати, перш ніж вибрати постачальника веб-хостингу. Це важливо, особливо якщо ви новачок або власник малого бізнесу з обмеженим бюджетом. І навіть якщо ви є відомим бізнесом, вам потрібно переконатися, що ви інвестуєте свої ресурси в правильні місця, щоб отримати необхідні вам послуги.

Тому завжди перевіряйте ціни найкращих постачальників веб-хостингу та типи хостингу, які вам потрібні. Ви можете порівняти ціни та цінні функції, які пропонують різні постачальники, щоб прийняти найкраще рішення.

Крім того, не забудьте перевірити, чи немає прихованих контрактів або блокувань, які можуть перешкоджати вашій гнучкості. Якщо вам подобається послуга хостингу, ви також можете знайти будь-яку доступну безкоштовну пробну версію. Якщо так, спершу зробіть це, і якщо вам подобається послуга, купуйте тарифний план.

Загалом спільний хостинг є найдешевшим, починаючи від 2 доларів на місяць для багатьох постачальників. З іншого боку, виділений хостинг є найдорожчим і може коштувати вам 100 доларів США або більше на місяць. Отже, обирайте ціну, виходячи зі свого бюджету та необхідних функцій.

Найкращі веб-хости

Bluehost

Bluehost пропонує різноманітні типи послуг веб-хостингу з вражаючими функціями, як-от БЕЗКОШТОВНИЙ преміальний Cloudflare CDN, сертифікат SSL, інструменти SEO, встановлення WordPress одним натисканням, безкоштовне доменне ім’я тощо.

Незалежно від того, чи потрібен вам блог, інтернет-магазин чи веб-сайт для надання послуг, вони нададуть план хостингу, який відповідає вашим конкретним потребам. Вони пропонують ефективні та доступні плани хостингу з гарантією безвідмовної роботи на 99,99%, унікальні функції, конфігурації та багато іншого.

Bluehost допомагає захистити ваш веб-сайт від DDoS-атак, зменшує затримку сервера та забезпечує вашу присутність в Інтернеті за допомогою оновлень плагінів, безпеки, резервного копіювання даних тощо. Ви отримуєте високу швидкість веб-сайту з кешуванням, CDN, проміжним середовищем, маркетинговими інструментами, сотнями тем тощо.

Крім того, ви отримаєте параметри налаштування, вікна чату, безпечні платіжні шлюзи тощо. Ви також можете відстежувати коментарі користувачів, аналіз відвідувачів та інші дії, що відбуваються на веб-сайті, на інформаційній панелі Bluehost. Розробники та веб-дизайнери також можуть керувати всім за допомогою cPanel.

Почніть свій хостинг із 2,95 доларів США на місяць і отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ домен на один рік і установку WordPress одним кліком.

SiteGround

SiteGround створено для простого керування веб-сайтом. Ви отримаєте безпечний і швидкий хостинг для свого малого чи середнього бізнесу та зможете керувати сайтами WordPress з більшою свободою. Він пропонує преміальні функції, підтримку та вибір конструктора сайтів для запуску вашого веб-сайту. Якщо у вас уже є веб-сайт, легко перенесіть його за допомогою міграції WordPress або зверніться за допомогою до експерта.

SiteGround пропонує розширене кешування, оновлення, плагіни безпеки, унікальні оптимізатори, експертну підтримку тощо в кожному плані. Ви також отримаєте розширені інструменти для співпраці на сайтах, ефективного керування клієнтами та передачі прав власності.

SiteGroud надає технічно найкращу та потужну послугу хостингу в Google Cloud із високою швидкістю, резервуванням через SSD та найшвидшою мережею. Він використовує новітні технології для забезпечення найкращих власних рішень. Повністю керований сервіс допомагає вам зосередитися на своєму бізнесі, залишивши решту автоматизованим функціям.

Розпочніть свій веб-сайт сьогодні за 3,99 дол. США на місяць і отримайте необмежений трафік, БЕЗКОШТОВНИЙ CDN, електронну пошту, щоденне резервне копіювання, необмежену кількість баз даних тощо.

DreamHost

DreamHost пропонує розширені функції та інструменти для створення безпечного, швидкого та завжди активного веб-сайту, який люблять пошукові системи та відвідувачі. Це дозволяє розробникам, онлайн-бізнесу, блогерам, веб-дизайнерам та іншим створювати красиві сайти.

Спеціальна панель керування DreamHost проста у використанні, щоб усунути важку роботу з керування вашим хостингом. Він пропонує швидкий хостинг WordPress, розроблений для продуктивності та попередньо налаштований для якісного обслуговування. Крім того, VPS-хостинг забезпечує гнучкість, використовуючи Ubuntu, Nginx, IPv6, Node.js, HTTP/2, надшвидкісні SSD тощо. Ви також отримаєте 100% гарантію безвідмовної роботи та швидкі веб-сервери для запуску програм із виділеним хостингом.

DreamHost використовує безкоштовну політику конфіденційності та захисту від спаму WHOIS і надає функції безпеки, включаючи Let’s Encrypt, багатофакторну автентифікацію та автоматичне ввімкнення SFTP. Він також пропонує рішення з відкритим кодом, які допомагають організаціям легко вносити швидкі зміни.

Ви отримаєте БЕЗКОШТОВНИЙ домен на один рік, необмежену пропускну здатність, необмежений трафік, швидкий SSD-накопичувач, попередньо встановлений WordPress і багато іншого у вашому тарифному плані від 2,95 доларів США на місяць.

A2 Хостинг

Підвищте свій коефіцієнт конверсії та пошукову оптимізацію за допомогою хостингу A2, який забезпечує необмежену передачу, простір на SSD, швидкість, легку міграцію сайту, безкоштовне резервне копіювання та сертифікат SSL, а також 99,9% часу безвідмовної роботи. A2 Hosting пропонує швидшу швидкість завантаження, щоб забезпечити нижчі показники відмов, вищі коефіцієнти конверсії та кращий рейтинг SEO.

A2 Hosting пропонує загальний веб-хостинг, хостинг WordPress, веб-хостинг VPS, виділений хостинг, хостинг торгових посередників, домени тощо. Крім того, A2 SiteBuilder допоможе вам швидко створити новий сайт і встановити систему CMS, наприклад WordPress.

Ціна починається від 2,99 доларів США на місяць із 100 ГБ пам’яті SSD і гарантією повернення грошей.

Висновок

Сподіваюся, ця інформація допоможе вам вибрати правильний веб-хост для потреб вашого бізнесу та бюджету. Вибираючи послугу веб-хостингу, переконайтеся, що ви отримуєте чудовий час безперебійної роботи, продуктивність, безпеку, надійність і корисні функції для створення сайту та успішного ведення бізнесу.