Як вибрати варіант оплати «Немає» в iOS

| | 0 Comments| 11:39 PM
Categories:

App Store створив новий тип ринку, коли він був вперше представлений. Багато інших компаній наслідували його приклад. І Google, і Microsoft мають власні магазини додатків, і, як і Apple App Store, вони продають не лише програми, а й музику та фільми. Як би він не був чудовим, він все ще має проблеми з платежами. Іноді платежі не проходять, а кредитні картки, які працювали в минулому, взагалі перестають працювати. Ми всі бачили помилку “Ваш спосіб оплати відхилено”, і одним із можливих способів її вирішення є видалення та знову додавання кредитної картки. Для цього вам потрібно вибрати опцію оплати «Немає» в iOS, і вона з якоїсь причини з’являється не для всіх. Ось як вибрати варіант оплати «Немає» в iOS.

Виберіть варіант оплати «Немає».

Apple нещодавно перемістила цю конкретну опцію в iOS, і це на краще. У попередніх версіях iOS цей параметр з’являвся у верхній частині екрана, де користувачі вводили свою платіжну інформацію. Часто він взагалі не з’являвся.

  Програма To-Do для проектів, яка зосереджена на термінах виконання [iOS]

Щоб вибрати варіант оплати «Немає», відкрийте програму «Налаштування» та торкніться свого Apple ID угорі. Виберіть Оплата та доставка.

На екрані «Оплата та доставка» натисніть «Способ оплати». На екрані «Способ оплати» прокрутіть униз до кінця та виберіть опцію «Перейти на «Немає». Оновлення може зайняти кілька секунд, але в іншому випадку це працює бездоганно.

Програма iTunes для macOS і Windows також дозволяє редагувати інформацію про платіж. Він також має опцію оплати «Немає», але знову ж таки, у деяких випадках вона не відображається для деяких користувачів, тому це розумна альтернатива.

Неоплачені внески

Хоча це працює, якщо ви очистили всі свої рахунки в App Store, тобто жодні платежі не очікують або не виконано, це може не працювати, якщо у вас є незавершений платіж. Якщо це так, вам потрібно буде використовувати іншу кредитну картку, обліковий запис PayPal або подарункову картку iTunes, щоб погасити рахунок, пов’язаний з вашим обліковим записом, перш ніж вибрати варіант оплати «Немає».

  Налаштуйте Центр сповіщень iOS 7 на свій смак за допомогою BetterNC7

Інші пристрої

Якщо вашу кредитну картку просто відхиляють, це має спрацювати. Це видалить платіжну інформацію на всіх пристроях. Спосіб оплати пов’язано з вашим Apple ID, тому його буде видалено з кожного пристрою, який використовує той самий ідентифікатор. Неважливо, чи це пристрій iPhone, iPad чи Mac. Його також буде видалено з програми iTunes на macOS та Windows.