Як взяти свій розумний дім у подорож

| | 0 Comments| 5:26 PM
Categories:

Те, що ви йдете з дому, не означає, що ви не можете взяти з собою техніку розумного дому. Незалежно від того, їдете ви в кемпінгу, подорожуєте по дорозі на фургоні чи зупиняєтеся в готелі, ви можете взяти з собою деякі технології розумного дому.

Встановіть Google або Alexa у свій автомобіль

Те, що вас немає вдома, не означає, що ви не можете мати свого улюбленого голосового помічника. Деякі виробники автомобілів включають Google Assistant і Alexa в інформаційно-розважальну систему, але навіть якщо ви перебуваєте в старій машині, у вас все одно є варіанти.

Анкер робить обидва Alexa і Google версія продукту Roav. Roav виглядає як звичайний автомобільний зарядний пристрій, але він синхронізується з вашим телефоном і динаміками вашого автомобіля, щоб надати вам голосового помічника в дорозі. Звичайно, для роботи пристроїв вам знадобиться сигнал даних від вашого телефону.

Amazon оголосив Echo Auto, але зараз це лише запрошення, тому варіанти сторонніх розробників наразі є єдиним можливим вибором.

Або якщо ви користуєтеся точкою доступу, ви можете взяти свою Echo Dot або Google Home mini з тобою. Деякі готелі також починають включати пристрої Echo в номери.

  Як створити кілька профілів у Firefox

Визначте свої параметри Інтернету

Для роботи багатьох гаджетів розумного дому потрібен Інтернет. Ваш відеодверний дзвінок, камери, пристрої Wi-Fi – усі вони потребують доступу до мережі, щоб увімкнути всі функції, які вони надають.

Тому для початку визначте, яким буде ваш доступ до Інтернету. Якщо ви відпочиваєте в наметах, можливо, у вас не буде зручного доступу до Інтернету; або якщо ви це зробите, це може бути повільним. Але якщо ви зупинилися в готелі або у вас є мобільна точка доступу з хорошим прийомом, тоді у вас є більше варіантів, які варто розглянути.

Майте на увазі, що більшість готелів мають сторінку входу для гостей, яка може перешкодити Google Home та іншим розумним пристроям отримати доступ до Інтернету. Якщо у вас є Amazon Echo, є процес для робота зі сторінками входу в браузері. Але для всього іншого ви можете розглянути а маршрутизатор для подорожей.

Маршрутизатори для подорожей може підключитися до мережі готелю, а потім створити власну мережу Wi-Fi для використання. Цей процес обходить сторінку входу для всіх ваших розумних пристроїв і обходить будь-які правила «лише один пристрій», які діють у деяких готелях.

Найпростіше скласти план, як не мати Інтернету.

  Як швидко вимкнути дратівливі сповіщення на iPhone або iPad

Розглянемо концентратор Smarthome з локальним керуванням

Оскільки ви не можете гарантувати доступ до Інтернету, де б ви не були, а мобільні точки доступу часто мають обмеження на передачу даних, контроль над пристроями без Інтернету — це шлях. Найпростішим способом керувати цим є центр, який працює локально.

Центри SmartThings і Wink мають невелику кількість можливостей локального керування, але вони все ще в основному покладаються на хмару, тому ви захочете пропустити їх для подорожей. Замість цього ви можете розглянути Hubitat, HomeSeer, або OpenHab.

Налаштувати локальні центри складніше, ніж хмарні центри, такі як Wink або SmartThings, але той факт, що вони можуть працювати без Інтернету, є основною перевагою використання їх для подорожей. Поки ви також вибираєте розумні гаджети, які не залежать від Інтернету (або ви надаєте мобільну точку доступу), єдиною турботою буде електрика для живлення ваших гаджетів.

Виберіть пристрої Z-Wave або Zigbee

Іншою перевагою використання концентратора, особливо концентратора локального керування, є Z-wave і Zigbee. Більшість хабів smarthome підтримують протоколи Z-Wave і Zigbee, і вони створюють мережу в стилі сітчастого типу. Це означає, що ви можете принести пробки, вогні, і датчики з вами, навіть якщо у вас немає можливості надати доступ до Інтернету.

Якщо ви перебуваєте на природі, вибирайте гаджети, які працюють за погодою. Налаштування всього є відносно близьким до того ж самого досвіду вдома, і, ймовірно, це те місце, де вам все одно слід виконати налаштування. Таким чином, коли ви приїдете, ви лише підключите все та надасте Інтернет, якщо він у вас є.

  Як робити кращі фотографії у вашому домі (спалах не потрібен)

За допомогою розумних датчиків ви можете автоматизувати своє прибуття та від’їзд, а якщо у вас є доступ до Інтернету, ви навіть можете створити легку систему безпеки, яка сповіщатиме вас, якщо хтось увійде у вашу кімнату, автомобіль чи кемпінг.

Bluetooth – гідна альтернатива розумним концентраторам

Як ми згадували вище, хаби розумного дому з локальним керуванням, як правило, важко використовувати. Якщо ви не бажаєте працювати з цим або витрачати гроші на ще один концентратор, Bluetooth — це ще один варіант.
Ви можете керувати Bluetooth цибулини і пробки безпосередньо зі свого телефону без необхідності налаштовувати концентратор. Ця опція також працює без потреби в Інтернеті, хоча деякі пристрої пропонують сумісність із Alexa або Google, якщо ви можете надати доступ до мережі.

В готелі, розміщення Напарники над перемикачами світла вам не доведеться ще раз вставати з ліжка, щоб знайти той вимикач, який ви пропустили, щоб вимкнути останнє світло. Ви втомилися