Як вводити пальцем на iPhone або iPad

| | 0 Comments| 12:01 PM
Categories:

Чи знаєте ви, що тепер можна проводити пальцем на клавіатурі iPhone або iPad? Ця функція ввімкнена за замовчуванням, але якщо ви ще не спробували її, спробуйте! Ви можете бути здивовані, наскільки легше (і швидше) це дозволяє вводити текст.

Давайте подивимося на QuickPath, химерну назву Apple для своєї версії клавіатури для введення пальцем, яку власники Android використовують протягом більшої частини десятиліття. Деякі люди можуть назвати це ковзанням або слайд-введенням — це одне й те саме.

Чому турбуватися?

Apple вперше дозволила сторонні клавіатури в App Store з виходом iOS 8 у 2014 році. Клавіатури для введення пальцем були доступні з самого початку, тому власники iPhone та iPad мали змогу використовувати цей стиль введення майже десятиліття. .

З появою iOS 13 і iPadOS 13 Apple нарешті додала цю функцію до своєї рідної клавіатури iOS. Ця функція вмикається після оновлення до iOS 13.

Під час натискання клавіш не потрібно відривати палець від клавіатури. Це особливо корисно, коли ви друкуєте однією рукою. Це також зазвичай швидше, ніж введення двома руками через набагато більший рівень помилок, коли ви використовуєте великі пальці.

Люди вважають за краще друкувати різними способами. Введення пальцем дуже добре на практиці, але, можливо, вам доведеться повернутися назад і виправити те, що ви проводите.

Спробуйте і подивіться, що вам більше подобається. Приємно те, що тепер ви можете використовувати обидва способи введення та перемикатися назад і вперед так часто, як вам подобається.

Як вводити текст, проводячи пальцем на вашому iPhone

Використання QuickPath може потребувати певної практики, але це дуже інтуїтивно зрозуміло, коли ви набираєтеся швидкості. Щоб почати, візьміть свій iPhone і введіть кілька простих слів або речень.

  Як попередньо зареєструватися на Tekken Mobile

Скажімо, ви хочете ввести слово «iPhone». Покладіть палець на «I», а потім проведіть пальцем до «P», «H» та решти букв послідовно, не відриваючи пальця від екрана. Коли ви закінчите, ваш пристрій також має писати букву «P» з великої літери завдяки автовиправленню.

Свайп-введення

Коли ви вводите текст пальцем, ви створюєте шаблон, який ваш пристрій розпізнає та покладатиметься на нього в майбутньому. Щоб перевірити це, знову введіть «iPhone», але цього разу зробіть це набагато швидше. Вам не потрібно робити паузу на жодних літерах; іди так швидко, як хочеш.

Після кожного слова iOS також вставляє пробіл для вас, щоб ви могли продовжувати гортати наступне слово.

Як використовувати свайп для введення тексту на iPad

Ви не можете використовувати QuickPath за замовчуванням на клавіатурі iPad повної ширини. Протягувати пальцем по всій ширині iPad було б не дуже зручно. Однак ви можете використовувати QuickPath, якщо увімкнете мініатюрну плаваючу клавіатуру iPad, яку можна перетягнути, щоб змінити положення.

Для цього зведіть щипки всередину (як ніби ви збільшуєте) на стандартній клавіатурі iPad на всю ширину. Ви побачите меншу клавіатуру, яку потім можна перетягнути по екрану та ввести текст.

Щоб повернутися до більшої клавіатури, просто зведіть пальці назовні (як ніби ви зменшуєте масштаб) на меншій клавіатурі.

Слова з подвійними літерами

Коли ви використовуєте QuickPath, ви розглядаєте подвійні літери (наприклад, дві P в «Apple» або два T в «Letter») як одну літеру. Наприклад, щоб провести пальцем введіть «Apple», ви повинні почати з «A», провести пальцем до «P», а потім перейти до «L» і закінчити на «E».

Проведення пальцем

Механізм прогнозування в основі QuickPath додає додаткову літеру (у більшості випадків). «Занадто» є очевидним винятком; Натомість QuickPath часто використовує «до». Однак він залежить від контексту, тому часто виправляється, коли ви продовжуєте вводити.

Наприклад, якщо ви введете «це боляче», а наступне слово «багато», iOS замість цього використає «теж» і виправить все речення. Однак якщо ваше наступне слово «гуляти», виправлення не вноситься.

Зміна автовиправлення

У більшості випадків ви повинні мати можливість просто вводити текст природним шляхом і довіряти своєму пристрою, щоб він все правильно вставив.

  Чому USB має бути таким складним?

Що робити, якщо QuickPath отримує невірне слово?

Якщо ви очікуєте, що QuickPath неправильно введе слово, ви завжди можете зробити паузу після його введення та поглянути на поле пропозицій QuickType (три запропоновані слова, які з’являються над клавіатурою, залежно від того, що ваш телефон думає, що ви маєте на увазі).

Зазвичай потрібне слово з’являється в полі QuickType. Щоб змінити слово, просто торкніться його. Ваш iPhone буде вчитися на внесених вами виправленнях, тому (сподіваюся) вам не доведеться робити так багато в майбутньому.

Контекст має найбільший вплив на те, яке слово вибере ваш iPhone у цьому випадку. Наприклад, коли я вводжу «swiping», мій пристрій виправляє його на «sweeping», ймовірно, тому, що це більш поширене слово. Зі словом «підмітання» також пов’язаний емодзі, що також може вплинути на вибір.

Як отримати доступ до цифр, пунктуації та символів

Одна річ, яка може уповільнити вас, коли ви блискавично відмахуєтеся, — це пунктуація. На щастя, є швидкий спосіб вибрати цифри, розділові знаки та деякі поширені символи.

Просто натисніть і утримуйте кнопку «123», щоб перейти до перегляду символів, а потім проведіть пальцем до числа, символу або розділового знака, який ви хочете використати. Відпустіть палець, і він з’явиться в текстовому полі. Потім клавіатура повертається до звичайного режиму введення, щоб ви могли продовжити повідомлення.

Ви все ще можете отримати доступ до символів тривалого натискання (наприклад, º під клавішею 0), використовуючи цей метод. Для цього просто наведіть курсор на клавішу на секунду. На жаль, якщо вам потрібен один із більш незрозумілих символів на другій сторінці, вам доведеться підняти палець.

Як вибрати емодзі

Вибір емодзі може бути важким, коли ви проводите пальцем у QuickPath. Однак це також уповільнює звичайний введення тексту. Найкращий засіб — ввести назву емодзі, який ви хочете використовувати. Він має з’явитися у вікні QuickType над клавіатурою.

Торкніться емодзі, і він замінить останнє введене слово. Ви також можете використовувати цю пораду, коли друкуєте регулярно. Це набагато швидше, ніж прокручувати та шукати певний емодзі. Можливо, вам доведеться трохи поекспериментувати, щоб знайти правильний опис для потрібного смайла.

  Як використовувати свій iPhone як збільшувальне скло

Клавіатури сторонніх розробників

Клавіатури сторонніх розробників для iOS існують майже десять років. І багато з них (Swype, SwiftKey від Microsoft і Gboard від Google) були доступні на Android до цього. До випуску iOS 13 вам доводилося використовувати опцію сторонніх розробників для введення тексту на пристрої Apple.

Тепер, коли функція доступна в iOS ізначально, немає великої причини використовувати клавіатуру сторонніх розробників для введення тексту. Ще одна причина не використовувати його — це конфіденційність, оскільки багато клавіатур сторонніх розробників запитують «повний доступ», щоб надати повний спектр функцій.

«Повний доступ» означає, що клавіатура може бачити, що ви вводите, а не просто реєструвати еквівалентні натискання клавіш на системній клавіатурі. Це дозволяє розробнику клавіатури робити такі речі, як реалізовувати користувацький словник або функції пошукової системи.

Якщо у вас встановлено клавіатуру GIF, їй також потрібен повний доступ для пошуку GIF.

Проблема з повним доступом полягає в тому, що ви повинні повірити розробнику на слово, що те, що ви вводите, не буде зібрано, збережено або використано жодним чином. Якщо двома з цих розробників є Google і Microsoft, зрозуміло, чому ви можете вагатися, перш ніж надати їм такий доступ.

Тепер володіє Microsoft SwiftKey, яка, мабуть, є найвідомішою клавіатурою для прокручування. Тепер він доступний безкоштовно на всіх платформах. Спроба Google є Gboard, який містить вбудований пошук Google, служби перекладу та деякі досить приголомшливі теми. Інший варіант Флекси, яка зосереджена на необробленій швидкості.

Вимкніть Slide to Type

Якщо ви не хочете використовувати QuickPath, ви, ймовірно, ніколи не натрапите на нього, навіть якщо він увімкнено. Якщо ви хочете вимкнути його, просто перейдіть до «Налаштування» > «Загальні» > «Клавіатура» та вимкніть «Перейти до тексту».

QuickPath був не єдиним новим покращенням набору тексту, яке Apple представила в iOS 13. Обов’язково ознайомтеся з повним набором жестів для редагування тексту, які тепер доступні на вашому iPhone або iPad, і вразіть своїх друзів (або просто станьте кращим друкаркою).