Як ввести Emoji на вашому Mac за допомогою комбінації клавіш

Categories:

Ваш Mac має швидку гарячу клавішу, яка відкриває засіб вибору смайлів у будь-якій програмі. Ви можете швидко вставити емодзі будь-де в macOS — у програмі для обміну повідомленнями, в електронному листі чи навіть у документі, який ви редагуєте. Ось як це використовувати.

Спочатку відкрийте програму, в яку хочете вставити емодзі. Клацніть будь-яку область введення тексту, а коли побачите курсор, натисніть Control+Command+Space. З’явиться панель смайлів.

На панелі смайлів натисніть смайлик, який ви хочете використати, і він з’явиться в програмі.

Ви також можете шукати емодзі за допомогою вікна пошуку. Клацніть прапорець і введіть опис того, що вам потрібно. Наприклад, ви можете ввести «пожежа» і побачити всі смайли, пов’язані з пожежею.

  Як записати свій браузер на вашому iPhone

Коли ви знайдете потрібний, клацніть його, і він з’явиться в програмі.

Ви також можете перетягнути спливне вікно панелі смайлів у власне незалежне вікно, яке залишається відкритим навіть після того, як ви виберете смайлик. Таким чином, ви можете будь-коли натиснути смайлик, і він буде вставлений у програму, яку ви використовуєте.

І, нарешті, якщо ви хочете переглянути смайли за категоріями або переглянути кожен з них більш детально, натисніть маленьку кнопку «Емодзі та символи» у вікні смайлів. (Кнопка виглядає як піктограма крихітного віконця із символом «Команда» всередині.)

Натисніть кнопку

Вікно смайлів розгорнеться до засобу перегляду символів, і ви побачите більше опцій для перегляду, пошуку та вибору смайлів.

  Як зарядити комутатор Nintendo без док-станції

Щоб повернутися до невеликого вікна вибору смайлів, натисніть кнопку «Емодзі та символи», розташовану поруч із рядком пошуку.

Якщо ви часто використовуєте смайли, ви також можете додати кнопку панелі смайлів на рядок меню. Для цього відкрийте «Системні налаштування» та натисніть «Клавіатура». Потім перейдіть на вкладку клавіатури та поставте прапорець біля пункту «Показувати клавіатуру та засоби перегляду смайлів у рядку меню».

Розважайтеся з емодзі!

До речі, якщо ви хочете швидко вставити смайли на ПК з Windows, у Windows 10 також є комбінація клавіш для вставки емодзі.