Як ввести текст в Google Assistant

Categories:

Google Assistant дуже класний, якщо він може вас зрозуміти. Додаток-помічник підтримує лише сім мов, хоча охоплено найпоширеніші. Він підтримує англійську, французьку та іспанську мови, які можуть обслуговувати досить велику кількість людей у ​​світі. Тим не менш, з акцентами все не так добре. Лише англійською говорять із безліччю акцентів настільки, що люди з різних англомовних країн мають проблеми з розумінням один одного. Ви не можете звинувачувати Google Assistant за те, що він вас не розуміє. Простий засіб у цьому випадку — ввести те, що ви хочете шукати. Донедавна це було неможливо. Якщо Google Assistant вас не зрозумів, ви не зможете ним користуватися. Нещодавнє оновлення програми тепер дозволяє вводити текст у Google Assistant.

  Як розпізнати будь-яку рослину лише за фотографією

Щоб ввести текст у Google Assistant, вам потрібно оновити програму. Якщо у вас немає програм, налаштованих на автоматичне оновлення, вам потрібно буде оновити програму вручну. Відкрийте магазин Google Play і торкніться меню гамбургерів у верхньому лівому куті. Виберіть «Мої програми та ігри» та перейдіть на вкладку «Оновлення». Знайдіть програму Google Assistant на цій вкладці та оновіть її.

Потім натисніть і утримуйте кнопку «Додому», щоб активувати Google Assistant. Поруч із кнопкою мікрофона ви побачите нову кнопку клавіатури. Торкніться його, і з’явиться клавіатура. Торкніться того, що ви хочете запитати у Google Assistant, і натисніть клавішу введення/пошуку. Результати відкриються в програмі Google.

  Як видалити фотографію зі свого пристрою, але не з Google Диска

Це оновлення доступне всім, хто має програму Google Assistant на телефоні. Ця функція не призначена для Android O. Зараз вона доступна для користувачів Android 6 і 7. Можуть існувати обмеження пристроїв, які не дозволяють оновленню програми відображатися на всіх пристроях, але здебільшого ця функція є загальнодоступною.

Введення тексту в Google Assistant є однією з тих функцій «краще пізно, ніж ніколи». В ідеалі Google Assistant повинен був запуститися з цією функцією. Однак Siri не має функції введення тексту, але дозволяє редагувати те, що вона розуміє про вашу голосову команду.

Якщо для програми Google Assistant немає доступного оновлення, перевірте пізніше. Оновлення, ймовірно, повільно виходить у всьому світі. Можливо, ви можете спробувати отримати останню версію APK для програми та завантажити її на свій пристрій Android. Просто будьте обережні, звідки ви отримуєте APK. APK може бути не справжньою програмою Google Assistant. Якщо це справжня річ, є ймовірність, що вона була в комплекті з чимось шкідливим. Якщо є можливість, краще дочекатися оновлення.

  Як користуватися вбудованим диспетчером завдань Chrome