Як ввести нуль перед числом у Google Таблицях

| | 0 Comments| 12:48 AM
Categories:

Під час введення чисел у Google Таблиці початкові нулі видаляються за замовчуванням. Це може бути проблематично для поштових індексів, номерів телефонів та ідентифікаторів, які ви вводите в клітинку. Ось як ви можете зберегти лідируючі нулі.

Продовжуйте вводити нулі під час введення

Якщо ви хочете зберігати нуль на ходу, ви можете ввести апостроф (‘), перш ніж вводити число, яке починається з нуля.

Апостроф виступає як вихідний символ і наказує Таблицям ігнорувати його програмування, яке обрізає провідні нулі.

Натисніть клавішу Enter, і число відобразиться в клітинці без апострофа на початку. Ви навіть можете використовувати число у формулах, не турбуючись про те, що це порушить обчислення через додатковий символ.

Застосувати форматування звичайного тексту

Якщо вам не хочеться вводити апостроф щоразу, коли ви вводите число з нулем на початку, ви можете попередньо відформатувати клітинки як звичайний текст. Застосувавши форматування звичайного тексту заздалегідь, ви можете заощадити час і не турбуватися про зникнення нуля.

  Як переналаштувати кнопку Bixby на Samsung Galaxy S8/S8+ [No Root]

Спочатку виберіть діапазон комірок, який потрібно відформатувати як звичайний текст.

Далі натисніть «Формат» > «Число», а потім виберіть зі списку «Звичайний текст».

Далі клацніть Формат > Число, а потім натисніть «Звичайний текст».’ width=”650″ height=”151″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>Тепер усе, що ви введете в клітинку, показуватиме, як саме ви вводите це у вигляді простого тексту.</p>
<h2 роль=Застосуйте користувацький числовий формат

Інший підхід полягає в застосуванні спеціального формату чисел до всього, що ви можете ввести в клітинку. Якщо у вас є число, що складається з п’яти цифр, наприклад поштовий індекс, ви можете відформатувати клітинки, щоб відображати лише стільки чисел.

Зверніть увагу на кілька застережень: якщо ви введете лише три числа, Таблиці додадуть два нулі на початку; якщо ви введете більше ніж п’ять, Таблиці обрізають все, що перевищує вказаний ліміт.

  Що означає «Виконано Amazon»?

Наприклад, якщо ввести «9808309», перші дві будуть вимкнені і відобразиться лише «08309», оскільки це останні п’ять цифр числа.

Так само, як і в попередньому методі, цей формат слід застосовувати заздалегідь, щоб уникнути будь-якого потенційного обрізання нуля.

Спочатку виберіть діапазон комірок, який потрібно відформатувати як звичайний текст.

Далі натисніть «Формат» > «Число» > «Інші формати» та натисніть «Спеціальний формат числа» зі списку.

Далі натисніть «Формат» > «Число» > «Інші формати», а потім виберіть зі списку «Спеціальний формат числа».  width=”650″ height=”387″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>Тут ви можете ввести свій власний спосіб форматування чисел.  <a rel=Довідковий центр Документів Google містить список поширених синтаксичних символів, які допоможуть вам створювати прості чи складні формати чисел.

  Як встановити GCC на Ubuntu

Для нашого прикладу ми хочемо відформатувати наш запис як п’ятизначне число. Отже, введіть п’ять нулів у надане текстове поле, а потім натисніть «Застосувати», щоб створити новий числовий формат.

Введіть п’ять нулів у текстове поле та натисніть

Використання п’яти нулів змусить ці клітинки мати фіксовану довжину, незалежно від того, що ви в них введете, і додасть незначний 0 для кожної пропущеної цифри.

Форматування чисел у Таблицях — це потужний інструмент, який дає змогу форматувати поштові індекси, номери телефонів та ідентифікаційні номери, які можуть містити нуль на початку, не турбуючись про те, що він залишиться.