Як безпечно чистити навушники та вкладиші

| | 0 Comments| 6:25 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Регулярно очищайте вкладиші та вушні вкладиші, щоб підтримувати якість звуку та запобігати вушним інфекціям.
 • Частота чищення залежить від того, як часто ви носите навушники та від діяльності, яку ви виконуєте під час їх носіння; якщо ви використовуєте їх частіше, ви також повинні їх часто чистити.
 • Використовуйте відповідні засоби, такі як мильна вода, тканина з мікрофібри, спирт, балончик повітря та засіб для чищення навушників, щоб ефективно очистити вкладиші та вкладиші.

Швидше за все, ви використовуєте свої навушники кілька разів на день. Хоча ваші навушники, безсумнівно, необхідні, вони можуть забруднитися через те, як часто ними користуються.

На жаль, скупчення сірки та пилу на навушниках і вкладишах – це не лише естетична проблема. Це також може вплинути на якість звуку та знизити гучність, а в гіршому випадку, можливо, навіть викликати вушну інфекцію. Зважаючи на це, важливо навчитися безпечно чистити вкладиші та вушні вкладиші.

Як часто потрібно чистити навушники?

Немає жодного правила щодо того, як часто вам потрібно чистити вкладиші та вушні вкладиші. Частота змінюється залежно від того, як часто ви носите навушники та яку діяльність ви виконуєте під час їх носіння.

Наприклад, якщо ви носите навушники пару годин під час роботи в офісі з кондиціонером, ви можете уникнути їх частого чищення. Але якщо ви носите бездротові навушники під час занять спортом або тренування, їх доведеться чистити частіше. Крім того, якщо ви використовуєте їх для фізичних вправ, ви також можете робити ретельне очищення щомісяця.

  3 нові функції, які варто спробувати в Logic Pro 10.8

З огляду на те, що важко сказати, як часто вам потрібно чистити навушники, найкраще стежити за всіма навушниками. Якщо ви починаєте помічати будь-які накопичення, негайно протріть їх.

Не майте звички відкладати їх очищення на інший раз, тому що вкладиші та вушні наконечники з липким накопиченням лише притягуватимуть більше сміття, через що вам буде важче їх очистити.

Засоби, які знадобляться для чищення навушників

Переконайтеся, що у вас під рукою є всі необхідні матеріали, перш ніж почати процес чищення. Вам знадобиться:

 • Вода з додаванням рідини для миття посуду (уникайте використання мила для рук або засобів для миття тіла, оскільки вони можуть мати зволожувачі)
 • Чаша для мильного розчину
 • Тканина з мікрофібри і трохи бавовни
 • Спирт
 • Інструмент для чищення навушників
 • Консервоване повітря
 • Крім того, переконайтеся, що ваші руки чисті, перш ніж почати прибирання. Ви не хочете випадково перенести ще більше бруду на навушники!

  5 кроків для очищення вушних вкладишів і вкладишів

  Перш ніж почати чистити навушники, не забудьте від’єднати їх від пристроїв і вийняти із зарядного футляра.

  1. Замочіть тіпси

  Незалежно від того, чи є у ваших навушників пінопластові чи силіконові вкладиші, ви повинні знати, що вони також можуть накопичувати накопичення. Щоб очистити їх, візьміть миску малого або середнього розміру та змішайте кілька крапель рідини для миття посуду з теплою водою.

  Потім поверніть і витягніть вушні кінчики. Обережно замочіть їх у мильному розчині принаймні на 30 хвилин. Якщо накопичення є стійким, вам, можливо, доведеться замочити вушні кінчики в теплій воді на довше.

  2. Висушіть тіпси

  Вийміть кінчики з розчину і протріть їх ватним тампоном. Дайте їм повністю висохнути на повітрі, перш ніж використовувати, або прикріпіть їх назад до навушників.

    14 найкращих пошукових систем PDF для пошуку безкоштовних електронних книг у 2022 році

  3. Протріть навушники

  Якщо на ваших навушниках немає нальоту, протріть їх тканиною з мікрофібри. Ви також можете використовувати спирт, щоб протерти тверді пластикові частини навушників. Просто переконайтеся, що ви використовуєте його економно та обережно, щоб не пошкодити динамік, отвори мікрофона чи зарядні порти.

  4. Використовуйте консервоване повітря

  Якщо ви помітили трохи сміття в навушниках, найпростішим і найшвидшим підходом до очищення є використання повітряного балончика або ракетної повітродувки.

  Користуючись повітродувкою або балончиком, переконайтеся, що решітка динаміка спрямована вбік від вашого обличчя, щоб сміття випадково не потрапило вам в очі. Направте повітродувку вниз і обережно натисніть або стисніть, щоб випустити повітря.

  Якщо це очистить ваші вкладиші, протріть їх сухою тканиною з мікрофібри. Потім прикріпіть сухі вушні вкладиші до вкладишів і можете продовжувати ними користуватися.

  5. Використовуйте засіб для чищення

  Якщо минув деякий час після того, як ви почистили навушники, легке вдихання повітря та швидке протирання можуть недостатньо добре очистити ваш пристрій. У цьому випадку ви захочете скористатися інструментом для чищення навушників, щоб розбити бруд і видалити накопичення, не пошкодивши сам пристрій. Ці інструменти часто недорогі, і деякі моделі високого класу можуть навіть поставлятися з ними.

  Використовуючи інструмент для чищення, ви захочете рухати інструментом достатньо обережно, щоб вичерпати вушну сірку та сміття. Не забивайте кінчик інструмента у вкладиші, інакше ви можете заштовхнути бруд глибше у вкладиші та пошкодити динаміки.

  Очистивши вкладиші інструментом для чищення, ретельно протріть їх серветкою з мікрофібри та знову прикріпіть вкладиші.

  Як очистити футляр для зарядки навушників

  Ви коли-небудь відчували, що ваші справжні бездротові навушники мають жахливий час автономної роботи? Обов’язково добре очистіть корпус. Бездротові навушники зберігаються в зарядному футлярі, як Apple AirPods або Beats Fit Pro, який може накопичувати бруд. Коли це станеться, роз’єми, які полегшують зарядку, також не працюватимуть.

    Як налаштувати екран тренування для бігу на Apple Watch

  Щоб очистити зарядний чохол, використовуйте суху тканину з мікрофібри або ватний тампон. Протріть внутрішню та зовнішню сторони корпусу, не забудьте також очистити шпильки та металеві накладки всередині.

  Майте на увазі, що, хоча може здатися легшим протерти навушники та зарядний футляр вологою тканиною або проточною водою, краще не робити цього, оскільки вода може пошкодити ваш пристрій.

  3 способи зберегти навушники чистими довше

  Чим частіше ви очищаєте вкладиші та вушні вкладиші, тим менш ретельно вам доведеться це робити, оскільки очищається менше накопичень. Ось кілька інших речей, які ви можете зробити, щоб ваші навушники залишалися чистими та служили якомога довше.

  1. Використовуйте футляр

  Незалежно від того, виходите ви із тренажерного залу чи закінчуєте нараду, знайдіть час, щоб покласти навушники назад у футляр або мішечок. Якщо кинути їх у рюкзак або кишеню, вони можуть зібрати багато пилу та ворсинок.

  2. Дайте їм висохнути, перш ніж помістити їх у футляр

  Перш ніж помістити навушники в футляр, переконайтеся, що вони повністю сухі. Це запобігає накопиченню вологи або липким накопиченням.

  3. Закривайте зарядний футляр, коли він не використовується

  Якщо ви заряджаєте навушники, тримайте футляр закритим. Якщо тримати їх відкритими, пил осідає на навушниках або всередині зарядного футляра.

  Трохи уважності та обережності можуть окупитися

  Хоча це може здатися невеликою проблемою, гігієна ваших вкладишів і вкладишів безпосередньо пов’язана з вашим враженням від прослуховування та довговічністю вашого пристрою. На щастя, невеликий профілактичний догляд час від часу може зберегти ваші навушники чудовим і зменшить ймовірність частої їх заміни.