Як безпечно купувати фотообладнання в Інтернеті

Categories:

Купівля в Інтернеті – це завжди ризик. Будь-хто в будь-якому місці може викласти щось на продаж, і часто немає жодних засобів для захисту, якщо виникне проблема. Навіть великі ринки, такі як Amazon, з десятками тисяч продавців, не застраховані від підробок і шахрайства. Щороку фотографи витрачають мільярди, тому вони є очевидною метою; давайте подивимося, як безпечно купувати фотоапарат в Інтернеті — або, принаймні, купувати його якомога безпечніше.

Наскільки часто зустрічається підробка фотоапарата?

Підробка фотоапарата, якщо не поширена, то безперечно є. Яким чином це підробка, залежить від того, що саме.

  Як отримати доступ до BIOS на вашому ПК

Найімовірніше, що підробляють аксесуари для фотоапарата. Підраховано, що до третини проданих карт пам’яті SanDisk є підробкою. Це дуже багато підроблених карт. Причина, чому вони настільки поширені, полягає в тому, що SanDisk є м’якою мішенню: їхні картки дуже популярні (ми рекомендуємо їх тут, на How-To Geek), і люди можуть підробити їх, просто наклеївши наклейку на дешеву загальну картку. У підробок є навіть продається на Amazon.

так само, У Canon виникли проблеми з фальшивомонетниками, які виготовляють підробки своїх спалахів, і там були підроблені акумуляторні ручки Nikon. Такі аксесуари — золота копальня для фальсифікаторів, тому що продукти працюють, і більшість людей не зможуть відрізнити їх. Якщо фотографії записуються на карту пам’яті у вашій камері, чому ви ставите під сумнів її справжність? Тільки тоді, коли дешева мікросхема всередині виходить з ладу, ви можете зрозуміти, що вас забрали.

  Як призначити VLC дисплею в налаштуваннях кількох дисплеїв

Для більших предметів, таких як фотоапарати та об’єктиви, проблеми дещо складніші. Фотоапарати дорогі та технічно складні у виготовленні, тому їх набагато складніше клонувати. натомість шахраї куплять дешевшу камеру і змінять значки, тож вона виглядає як дорожча модель. Наприклад, Nikon D7100 досить схожий на значно дорожчий D610, що шахраї можуть дешево змінити