techukraine.net techukraine.net Як безпечно видалити Popsockets PopGrip

Як безпечно видалити Popsockets PopGrip

Categories:

Роз’єми PopSockets — це універсальні аксесуари для смартфонів, але хоча прикріпити їх до пристрою нескладно, зняти їх може бути складно.

Тут ми допоможемо вам безпечно зняти клейку ручку PopSocket разом із кількома корисними порадами.

Починаємо

PopSockets — це універсальні та модні аксесуари для телефонів, які можна міцно прикріпити до задньої панелі пристрою, щоб додати функціональності та стилю та забезпечити надійний захват телефону. Ви також можете використовувати його як підставку для перегляду без рук.

Якщо вам потрібно вийняти PopSocket, просто використовуйте щось на кшталт зубної нитки або картку, щоб обережно від’єднати складний диск від телефону чи футляра, про що ми дізнаємося більше в розділах нижче.

  Яка різниця між Chromecast і Google TV?

Як безпечно видалити PopSocket

Перш ніж почати, важливо зібрати необхідні інструменти. Вам знадобиться плоский тонкий предмет, як-от кредитна картка або пластикова лопатка. Крім того, вам потрібно буде знайти чисту поверхню для роботи та переконатися, що екран вашого пристрою захищено від випадкових подряпин.

 • Знайдіть бічний край PopSocket, де клей прикріплений до пристрою.
 • Вставте кредитну картку або spudger між PopSocket і вашим пристроєм. Можливо, ви навіть зможете обережно вийняти PopSocket, використовуючи лише пальці!
 • Обережно підніміть інструмент вгору, поступово послаблюючи клейове з’єднання.
 • Продовжуйте рухати інструментом навколо краю PopSocket, обережно піднімаючи його та послаблюючи клей.
 • Закінчивши, обережно підніміть PopSocket від свого пристрою.
 • Щоб очистити залишки клею, змочіть тканину з мікрофібри теплою мильною водою або ізопропіловим спиртом.
 • Не тягніть PopSocket з силою, оскільки це може його пошкодити.
 •   Що таке топологія мережі в комп'ютерних мережах

  Обов’язково очистіть липку пляму від залишків, інакше до неї прилипне бруд і бруд.

  Як повторно під’єднати новий PopSocket або поміняти дизайни

  Якщо ви хочете повторно приєднати наявний або новий PopSocket з новим дизайном чи стилем або хочете знову зробити свій PopSocket липким, вам потрібно буде ретельно очистити PopSocket або PopGrip і свій пристрій, переконавшись, що клейка область є незайманою. і вільний від будь-якого бруду або залишків.

  Однак, якщо ви просто бажаєте замінити або замінити новий дизайн, не видаляючи клейку основу, почніть з обережного видалення наявної верхньої частини. Вирівняйте новий дизайн так, щоб він відповідав положенню, і міцно притисніть його до поверхні приблизно на 10–15 секунд.

    13 причин вибрати AWS як постачальника хмарних технологій

  Якщо у вас є пристрій, який підтримує бездротову зарядку, перевірте, як заряджати бездротовим способом, не виймаючи PopSocket.

  Видаліть PopSocket або дизайни без особливих зусиль

  Зняття PopSocket не повинно бути розчаруванням. Дотримуючись цих покрокових інструкцій, ви можете безпечно відокремити свій пристрій від PopSocket, не завдаючи жодної шкоди.

  Не забудьте не поспішати, використовувати правильні інструменти та бути обережними під час процесу. Завдяки цим порадам ви зможете легко знімати та міняти свої дизайни, гарантуючи, що і стиль, і функціональність будуть у вас під рукою.