Як БЕЗКОШТОВНО об’єднати PDF-файли?

Хочете полегшити керування PDF-файлами за допомогою об’єднання? Прочитайте далі, щоб БЕЗКОШТОВНО об’єднати PDF-файли.

Сьогодні ми всі знаємо слово PDF, що означає Portable Document Format. PDF — це формат файлу, який використовується для надійної передачі документів. Однак через його універсальну сумісність і форматування люди вважають за краще представляти та обмінюватися документами в цьому форматі. Цей формат файлу гарантує, що ваш документ виглядає однаково на всіх пристроях, що важливо для бізнес-презентацій.

Крім того, об’єднання PDF-файлів — це об’єднання кількох PDF-файлів в один файл. Основний принцип – зробити управління файлами більш доступним. Проте кілька інструментів і програмного забезпечення, доступних сьогодні, можуть допомогти вам об’єднати PDF-файли. Таким чином, цей процес об’єднання полегшить керування файлами, обмін та доступ до інформації.

Тут ми побачимо, як об’єднання PDF-файлів може допомогти вам полегшити роботу разом із кількома програмними засобами, які можуть допомогти вам у процесі об’єднання. Тож без будь-яких подальших зволікань, давайте зануримося прямо.

Потрібно об’єднати файли PDF

Об’єднання файлів PDF є першим кроком у будь-якому управлінні бізнесом. Це дозволяє об’єднувати документи в один компактний PDF-файл, яким легко ділитися, отримувати доступ до інформації, архівувати або надсилати на перевірку. Є кілька причин, чому потрібно об’єднати файли PDF.

 • Спрощує керування документами – об’єднання в один PDF замість кількох окремих файлів може полегшити впорядкування файлів.
 • Краща зручність – об’єднання може зменшити безлад і може стиснути великі файли до невеликого розміру, що зрештою спростить їх завантаження та завантаження
 • Підвищення ефективності – об’єднання файлів може підвищити ефективність і доступність, дозволяючи користувачам переглядати кілька документів в одному місці.
 • Немає налаштування – ці інструменти для об’єднання PDF не потребують встановлення. Завантажте всі PDF-файли, які потрібно об’єднати в один файл.

Загалом це програмне забезпечення є цінним інструментом як для окремих осіб, так і для компаній. Використання цього програмного забезпечення для злиття може заощадити ваш час і зусилля. Таким чином, це не дозволить користувачам переключатися між різними файлами.

Як легко поєднати PDF-файли?

Існує багато доступних онлайн-інструментів і програмного забезпечення, які можуть допомогти користувачам безперешкодно об’єднувати PDF-файли. Серед доступних інструментів — SmallPDF, PDF Merge, Adobe Acrobat, iLovePDF тощо. Користувачі повинні вибрати одне програмне забезпечення відповідно до їх зручності. Ось точний процес, який допоможе користувачам безкоштовно об’єднати PDF-файли за допомогою цих інструментів.

 • Виберіть онлайн-інструмент, який відповідає вашим вимогам, і перейдіть на цей веб-сайт.
 • Завантажте документи, які потрібно об’єднати, вибравши опцію «Об’єднати файли PDF».
 • Переставте файли, якщо це необхідно.
 • Клацніть опції «Об’єднати» або «Об’єднати».
 • Після завершення процесу об’єднання ви можете завантажити об’єднаний PDF-файл на свій пристрій.

Однак деякі інструменти можуть пропонувати простий варіант перетягування, а інші можуть вимагати пошуку файлу. Подібним чином деякі інструменти можуть дозволити вам зберегти об’єднаний файл безпосередньо на вашому Диску Google.

Безкоштовний онлайн-інструмент або програмне забезпечення може спростити та пришвидшити ваше робоче навантаження. Отже, цей інструмент об’єднання корисний як для професійного, так і для особистого використання.

Об’єднайте PDF за допомогою Adobe Acrobat

Adobe Acrobat — це передовий інструмент, який дозволяє користувачам створювати, редагувати та працювати з документами PDF. Здатність Adobe Acrobat створювати PDF-файли з різних форматів файлів, включаючи документи Word, електронні таблиці Excel і презентації PowerPoint, є однією з його найважливіших функцій. Це особливо корисно для користувачів, яким потрібно поділитися документами з особами, які можуть мати інше програмне забезпечення або операційні системи.

Окрім створення PDF-файлів, Adobe Acrobat надає різноманітні інструменти для редагування та обробки. Це дозволяє користувачам змінювати текст і зображення, додавати або видаляти сторінки та об’єднувати кілька файлів PDF в один документ. Ці функції можуть стати в нагоді користувачам, яким потрібно змінити завершені документи або об’єднати декілька документів в один файл для розповсюдження.

Ось докладні кроки, яких слід виконати:

Спочатку відвідайте цей сайт, щоб отримати доступ до онлайн-інструменту злиття Adobe Acrobat.

 • Натисніть «Вибрати файли», щоб завантажити документи PDF, які потрібно об’єднати. Ви можете вибрати файли з локального диска або перетягнути їх на сторінку.
 • Після вибору файлів їх буде завантажено в утиліту злиття. Файли можна змінювати, перетягуючи та переміщуючи їх у потрібному порядку.
 • Щоб розпочати процедуру об’єднання, натисніть опцію «Об’єднати файли».
 • Програма об’єднання об’єднає ваші файли PDF в один документ. Залежно від обсягу ваших активів це може зайняти кілька секунд.
 • Ви можете отримати об’єднаний PDF-файл після завершення процесу. Натисніть «Завантажити», щоб зберегти файл на локальному жорсткому диску.
 • Це все! Ваші PDF-файли успішно об’єднано за допомогою Adobe Acrobat онлайн.

  Преміум-функції Adobe Acrobat

  Adobe Acrobat спрощує об’єднання PDF-файлів, але преміальна версія надає доступ до кількох додаткових функцій. Ось деякі основні функції, які можуть бути вам корисними.

 • За допомогою Acrobat DC ви можете легко редагувати текст і зображення у файлах PDF. Це особливо корисно, якщо вам потрібно змінити документ після його завершення. Наприклад, ви можете додати нові умови до контракту або видалити помилки у звіті перед його розповсюдженням.
 • Acrobat DC також дозволяє додавати та видаляти сторінки з документів PDF. Це корисно, якщо вам потрібно вставити нову сторінку в документ або якщо ви хочете видалити конфіденційну інформацію перед наданням спільного доступу до файлу.
 • Здатність Acrobat DC створювати інтерактивні документи є ще однією корисною функцією. За допомогою цієї функції ви можете створювати PDF-форми, які користувачі можуть заповнювати без друку фізичної копії та введення даних вручну. Це особливо корисно для заяв про працевлаштування та реєстраційних форм.
 • Окрім консолідації PDF-файлів, Acrobat DC дозволяє об’єднувати декілька файлів різних форматів (таких як документи Word, електронні таблиці Excel тощо) в один PDF-файл. Це може бути корисним, якщо вам потрібно об’єднати документи з різних джерел в один файл для розповсюдження.
 • Acrobat DC також надає різні функції безпеки, які допомагають захистити ваші PDF-документи. Ви можете додати паролі до своїх файлів, щоб обмежити доступ, і зашифрувати їх, щоб запобігти несанкціонованому дублюванню або модифікації.
 • Альтернативи Adobe Acrobat

  Зараз PDF-файли широко використовуються для обміну документами онлайн. Об’єднання багатьох PDF-файлів може бути складним. На щастя, онлайн-рішення для об’єднання PDF-файлів дозволяють користувачам швидко та легко об’єднувати PDF-файли без завантаження чи встановлення програмного забезпечення.

  Тут ми згадали деякі альтернативи, які можуть замінити Adobe Acrobat у процесі об’єднання PDF. Adobe Acrobat — добре відоме програмне забезпечення для об’єднання PDF-файлів із авторитетом; однак його недоліком є ​​висока вартість підписки.

  Ми вибрали ці назви програм через їхню функціональність, зручність і популярність. Отже, давайте подивимося на ці інструменти.

  #1. Smallpdf

  Smallpdf — це альтернатива, яку варто розглянути, якщо ви шукаєте просте у використанні рішення для впорядкування PDF-файлів в один файл. Однак інструмент об’єднання Smallpdf неймовірно ініціативний і простий у використанні.

  Його зручний інтерфейс дозволяє користувачам перетягувати файли PDF, які вони хочуть об’єднати. Крім того, веб-програма є програмним забезпеченням на основі браузера. Тому він працює для всіх операційних систем, включаючи Mac, Windows і Linux.

  Крім того, Smallpdf пропонує широкий набір інших інструментів PDF, зокрема інструменти для стиснення, перетворення та редагування PDF. Найкраща частина цього об’єднання PDF-файлів полягає в тому, що користувач може використовувати програмне забезпечення без входу в систему. Крім того, усі завантажені файли буде видалено протягом однієї години. Отже, усі ваші документи та файли PDF у надійних руках.

  #2. iLovePDF

  iLovePDF дозволяє швидко створювати привабливі PDF-файли. Ви можете швидко й легко об’єднати різні файли в один документ. Вам просто потрібно зайти на веб-сайт і вибрати опцію «Об’єднати PDF». Крім того, iLovePDF дозволяє користувачам об’єднувати файли з хмарних служб зберігання, таких як Dropbox, Google Drive і OneDrive.

  Платформа безкоштовна, хоча доступна преміум-версія для використання додаткових функцій, таких як необмежений розмір файлів і об’єднання файлів без підключення до Інтернету.

  Загалом програма iLovePDF для об’єднання PDF – це надійне, просте у використанні програмне забезпечення для об’єднання PDF-файлів, яке економить час і зусилля. Він чудово підходить для особистого та професійного використання завдяки простому Ul, великій підтримці файлів і надійній безпеці.

  #3. DocFly

  DocFly збирає ваші кілька файлів PDF в один файл, яким легко керувати. Це робить ваші PDF-файли легкими, доступними для спільного використання та зручнішими. Користувачі можуть перетягувати файли, які вони хочуть об’єднати, і після завершення процесу об’єднання вони можуть зберегти їх на своєму комп’ютері. Крім того, користувачі можуть поділитися ним електронною поштою або через службу хмарного зберігання.

  Крім того, DocFly включає низку сучасних функцій, які є швидкими, надійними та простими в освоєнні та використанні. Користувачі також можуть додати пароль до свого об’єднаного PDF-файлу, щоб захистити його.

  На відміну від інших онлайн-редакторів PDF, служба DocFly дозволяє користувачам керувати всім редагуванням PDF-файлів в одному місці.

  #4. PDF Candy

  PDF Candy — це неймовірний онлайн-інструмент для об’єднання, який допомагає вам легко, швидко, без водяних знаків і безкоштовно об’єднати кілька PDF-файлів онлайн. Його інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс дозволяє користувачам безперешкодно використовувати це програмне забезпечення. PDF Candy може об’єднати до 100 PDF-файлів онлайн. Його функція автоматичного сортування об’єднує ваші файли ще швидше.

  Крім того, ваші завантажені документи буде видалено протягом двох годин для вашої безпеки. Крім того, онлайн-інструменти для редагування PDFCandy є хмарними, що дозволяє користувачам об’єднувати файли за частку секунди.

  #5. PDFChef

  Якщо ви шукаєте надійний настільний інструмент для редагування PDF-файлів, ось програма для об’єднання PDF-файлів PDFChef для вас. Його настільна версія дозволяє користувачам безпечно та легко виконувати будь-які завдання, пов’язані з PDF-файлами. Лише за три прості кроки ви можете об’єднати PDF-файли за лічені хвилини незалежно від розміру файлу. Крім того, PDFChef сумісний з усіма браузерами та операційними системами.

  Цей інструмент об’єднання має зручний інтерфейс і не потребує встановлення. З точки зору безпеки PDFChef гарантує, що жодна третя сторона не матиме доступу до ваших даних. Повнофункціональний інтерфейс PDFChef дозволяє користувачам змінювати порядок сторінок у об’єднаному PDF-файлі перед його збереженням.

  Висновок

  У двох словах, PDF – це широко використовуваний формат файлів, який забезпечує сумісність, легкість створення, безпеку та доступність. Об’єднання PDF-файлів є важливою функцією, яка дозволяє користувачам об’єднувати декілька документів і файлів в один PDF-файл. Крім того, об’єднання робить файл ефективним і зручним і зменшує безлад і споживання місця для зберігання.

  У цій статті вище ми згадували онлайн-інструмент Adobe Acrobat для об’єднання PDF-файлів і деякі альтернативи з короткими примітками. Якщо вам потрібна допомога у виборі безкоштовного онлайн-інструменту об’єднання, ви можете вибрати один із згаданих вище.

  Ви також можете ознайомитися з найкращим програмним забезпеченням для керування документами для малого та середнього бізнесу.