Як безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу

| | 0 Comments| 11:15 AM
Categories:

Іноді вам захочеться відстежити транспортний засіб за допомогою даних зареєстрованого номерного знака. Вам може знадобитися інформація, якщо ви стали свідком чи жертвою ДТП або потрапили в аварію. Ви лише мигцем побачили номерний знак і хотіли б знайти деталі. Але в США та інших країнах уряди запроваджують суворі правила, щоб захистити конфіденційність кожної людини. Якщо вам цікаво, як безкоштовно знайти зареєстрованого власника автомобіля, ви на правильному місці! У цій статті ми розповімо, як безкоштовно перевірити дані власника автомобіля за реєстрацією та знайти власника автомобіля за номером. Отже, почнемо!

Як безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу

Про те, як знайти зареєстрованого власника транспортного засобу та перевірити дані власника транспортного засобу шляхом безкоштовної реєстрації, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Як безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу?

Нижче наведено деякі зі згаданих методів безкоштовного пошуку та пошуку зареєстрованого власника автомобіля.

Спосіб 1. Використання веб-сайтів ідентифікації VIN

Ви можете знайти більше інформації про зареєстрованого власника за допомогою VIN. Ідентифікаційний номер транспортного засобу – це номер, який використовується для ідентифікації марки та моделі автомобіля з його історією. Використовуючи VIN, ви можете безкоштовно знайти зареєстрованого власника автомобіля та запобігти помилковій ідентифікації.

Ви можете виконати пошук за ідентифікаційним номером транспортного засобу (VIN), наявним на самому транспортному засобі. Якщо ви живете в США чи Канаді, цей метод буде корисним. Крім того, деякі з цих сайтів також дозволять вам отримати деталі автомобіля за номерним знаком.

 • Зазвичай VIN-код використовується для отримання додаткової інформації про транспортний засіб.
 • Розташування VIN-коду можна знайти в певних місцях автомобіля.
 • На лобовому склі транспортного засобу буде розміщена металева бирка на передньому сидінні водія. VIN-код буде надруковано на цій металевій бирці.
 • Ви також можете знайти VIN на порогах водія або на стійках для наклейок VIN.
 • VIN також можна знайти в офіційних документах транспортного засобу, накладній, страхових полісах тощо.

Давайте подивимося деякі веб-сайти пошуку, які можна використовувати для пошуку зареєстрованих транспортних засобів за допомогою VIN.

1. EpicVIN

EpicVIN пропонує як пошук транспортного засобу, так і пошук VIN, тож ви можете отримати детальну інформацію про особу.

 • Вони також надають звіт про історію транспортного засобу, який показує всю історію транспортного засобу, включаючи фінансові та страхові операції, пов’язані з транспортним засобом.
 • Якщо ви збираєтеся придбати вживаний автомобіль, пошук за VIN може виявитися корисним, оскільки ви можете дізнатися більше деталей про автомобіль.

2. ВІНПіт

ВІНПіт ще один веб-сайт для пошуку власника автомобіля.

 • Ви можете знайти власника автомобіля, просто ввівши VIN-код.
 • Існує також функція звіту про історію транспортного засобу, яка надає вам повну історію транспортного засобу, включаючи викрадення автомобіля, страхування тощо.

3. FAXVIN

FAXVIN ще один веб-сайт, який надає вам безкоштовну послугу пошуку номерних знаків.

 • FAXVIN пропонує пошук і детальну інформацію про автомобілі США та Канади.
 • FAXVIN надає вам детальний звіт для автомобілів.
 • Вони також надають історію автомобіля, щоб отримати інформацію про минулі деталі автомобіля.

4. В.І.ІсторіяСША

  Як зробити знімок екрана, торкнувшись задньої панелі iPhone

VINhistoryUSA надає послуги перевірки VIN і легко шукати інформацію про автомобіль власника, це надійний спосіб безкоштовно знайти зареєстрованого власника автомобіля.

 • VINhistoryUSA надає перевірку назви та моделі автомобіля.
 • Вони також надають детальний звіт про автомобіль та його послуги, якщо проводився сервісний ремонт.
 • Вони пропонують документи про аварії та обслуговування відповідного автомобіля.

5. Пошуковий кар’єр

Пошуковий кар’єр пропонує пошук за VIN-кодом у різних штатах США, а також допомагає знайти власника автомобіля. Вони також пропонують пошук номерних знаків, який можна звузити фільтром міста.

Це один з найкращих способів безкоштовного пошуку власника автомобіля за держномером.

Спосіб 2: Зверніться до правоохоронних органів

Якщо ви є свідком або жертвою інциденту з наїздом і втечею, ви можете повідомити про цей інцидент у місцеву поліцейську дільницю, і вони можуть допомогти вам знайти транспортний засіб, оскільки у них є ресурси, щоб зробити те саме. Вам не нададуть інформацію про власника, але вам допоможуть у пошуку власника автомобіля з поважних причин. Так можна безкоштовно знайти власника авто за реєстраційним номером.

Примітка. Не забудьте вказати поважну причину відстеження транспортного засобу, оскільки закони деяких країн обмежують доступ до приватного доступу для будь-кого. І якщо буде виявлено брехню або надання неправдивої інформації, це може створити для вас проблеми.

Спосіб 3: Зверніться до місцевого уряду

У всіх країнах, якщо на транспортному засобі є номерні знаки, вони видаються державним транспортним агентством. Отже, ви можете відвідати офіс, який займається реєстрацією автотранспорту. Державна установа дозволяє перевірити дані власника транспортного засобу за реєстрацією лише за наявності поважної причини.

1. Наприклад, у штаті Каліфорнія є a Департамент автомобільних транспортних засобів Каліфорнії (DMV) який керує реєстрацією всіх транспортних засобів у Каліфорнії.

Примітка. Правила щодо того, хто може мати доступ до інформації, відрізняються від штату до штату та країни до країни.

2. Перш ніж відвідати найближчий офіс, переконайтеся, що у вас є відповідна причина для отримання інформації про нього.

3. У деяких місцях ви не можете знайти точне ім’я власника транспортного засобу, а інформація, яку ви отримуєте, відрізняється від місця до місця.

4. Відвідавши місцеву реєстрацію транспортних засобів, ви можете запитати їх про деталі. Більшість державних установ, таких як DMV (Департамент автомобільних транспортних засобів), нададуть вам форму запиту, у якій ви можете заповнити деталі.

5. Уважно прочитайте форму запиту та введіть деталі, включаючи реєстраційний номер автомобіля. У формі також є поля, які запитують причину отримання інформації про власника транспортного засобу, яку ви заповнюєте.

Примітка. Якщо ви хочете ознайомитися з офіційним документом для підготовки, ви можете знайти копію офіційного документа, який ви заповнюєте, на офіційному веб-сайті. Ви можете перевірити їх, щоб заздалегідь спланувати, що ви будете писати в листі-запиті.

6. Надішліть усі документи, включаючи лист для перевірки, документ, що посвідчує особу, тощо.

Примітка. Найчастіше ця послуга вимагає сплати комісії. Максимальна сума комісії становитиме 50 доларів США.

7. Деякі автоагенції вимагають надати додаткові документи, перш ніж надати вам деталі.

8. Після подачі документів Ви можете отримати результати поштою на адресу проживання.

  Як транслювати ігровий процес з PS4

Іноді на розгляд вашого запиту може знадобитися кілька тижнів. Ви можете зв’язатися зі своїм урядовим офісом, якщо ви не отримуєте від них жодної відповіді більше місяця.

Спосіб 4: Найняти приватного детектива (оплачується)

Ви також можете шукати приватного детектива в Інтернеті, щоб знайти зареєстрованого власника автомобіля.

Примітка 1: приватні детективи зазвичай вимагають сплати гонорарів перед виконанням своїх послуг.

Примітка 2. Якщо вас цікавить приватний детектив, ви можете підписати з ним угоду, щоб прийняти умови.

Приватний детектив проведе обшук за вашим запитом. Майте на увазі, що ліцензований дослідник є законним. Можливо, вам доведеться ретельно вивчити приватного детектива та дійсність його ліцензії, перш ніж найняти його, оскільки навколо певних детективів існує шахрайство.

Після перевірки дійсності приватного детектива ви можете зв’язатися з ним. Ви також можете запитати безпосередньо у приватного детектива, чи виконує він пошук ліцензії та має відповідний досвід і/або послужний список у минулому для того ж. Майте на увазі, що більшість приватних детективів зв’язуються з місцевими правоохоронними органами, перш ніж розпочати ваше розслідування, тому це офіційне розслідування.

Давайте розглянемо ще кілька способів, як безкоштовно знайти власника автомобіля за номером.

Спосіб 5: шляхом розміщення реклами

Ви можете спробувати розмістити оголошення в соціальних мережах і журналах, якщо ваш пошук здається безуспішним.

 • Ви можете розмістити в соціальних мережах оголошення про пошук власника автомобіля. Такий спосіб дозволить вам безкоштовно знайти зареєстрованого власника автомобіля.
 • Ви також можете розмістити оголошення в автомобільному журналі. Зауважте, що, на відміну від платформ соціальних мереж, може стягуватися плата.

Якщо ви хочете безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу, найкращим варіантом є публікація в соціальних мережах, наприклад Facebook або Craigslistви також можете знайти різні групи автомобілів, на яких можна розмістити оголошення.

Примітка: переконайтеся, що в оголошенні є якомога точніші та вказуються ваші контактні дані, щоб особа, яка має автомобіль, могла зв’язатися з вами.

Спосіб 6: Через місцеві автомобільні клуби

Місцеві автоклуби також є гарним джерелом інформації, щоб безкоштовно знайти зареєстрованого власника автомобіля. Ви можете шукати будь-який місцевий автомобільний клуб і запитати менеджера або членів про власника автомобіля, надавши деталі.

Перш ніж відвідати місцевий автомобільний клуб, переконайтеся, що ви дізналися всі деталі автомобіля, про який йде мова. Ви можете легко знайти модель автомобіля та інші деталі за допомогою пошуку за VIN за допомогою методів, згаданих раніше в цій статті. Ви також можете шукати місцеві автомобільні клуби в Інтернеті та зв’язатися з ними за контактними номерами.

Спосіб 7: через офіційні документи

Ви також можете скористатися допомогою офіційних документів, пов’язаних із відповідним автомобілем, щоб знайти зареєстрованого власника транспортного засобу.

 • Якщо ви продали свій автомобіль і шукаєте нового власника, який зараз володіє вашим автомобілем, ви можете перевірити це за допомогою свідоцтва про право власності. Ця паперова тяганина є нормою при купівлі-продажу вживаних автомобілів.
 • Окрім свідоцтва про право власності, ви також можете перевірити накладну. Ця квитанція містить деталі, які ви можете перевірити.
 • Нарешті, ви також можете переглянути звіти про нещасні випадки та страхові звіти. У цих звітах є ймовірність присутності номера ліцензії або VIN, за якими також можна шукати власника.
  Як зробити свої гаражні двері розумними

Ось як перевірити дані власника транспортного засобу за реєстрацією.

Навіщо потрібен VIN?

Існують різні причини та сценарії, чому вам потрібен VIN:

 • Вам може знадобитися ідентифікаційний номер транспортного засобу, щоб перевірити звіти про історію автомобіля, якщо ви збираєтеся купити автомобіль. Звіт містить повідомлення про аварії, звіти про обслуговування тощо.
 • Ви можете отримати повну інформацію про модель автомобіля, якщо ви купуєте його, оскільки це розкриває справжність автомобіля, якщо перевірити VIN.
 • Ви можете зробити перехресні посилання на зміни, внесені в автомобіль, зіставивши поточний номер двигуна та пробігу автомобіля з перевіркою VIN, оскільки ці показники відображатимуться в журналі перевірки VIN.
 • Ви також можете визначити попереднього власника даного автомобіля.

Як генерується ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN)?

Ідентифікаційний номер транспортного засобу не є випадковим числом, оскільки він генерується на основі різноманітної інформації про транспортний засіб. Якщо вам цікаво, прочитайте нижче, щоб дізнатися більше про VIN.

 • VIN-код складається з 17 цифр і містить як букви, так і цифри.
 • Перша буква VIN вказує на місце, де було виготовлено автомобіль.
 • Другий і третій символи зображують виробника автомобіля.
 • Символи з четвертого по восьмий говорять більше про модель автомобіля, тип двигуна, марку тощо.
 • Дев’ятий символ зображує код безпеки автомобіля.
 • Десятий символ означає модельний рік автомобіля чи транспортного засобу.
 • Одинадцята літера зображує завод, де збирали автомобіль.
 • Решта 6 символів є серійним номером автомобіля.

Коротше кажучи, ідентифікаційний номер транспортного засобу – це унікальний номер, який відрізняється від транспортного засобу. Виконуючи перевірку VIN, ви можете легко отримати уявлення про автомобіль. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як перевірити дані власника автомобіля за реєстрацією.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можемо ми отримати повну особисту інформацію, використовуючи лише ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN)?

Відповідь Ні, найчастіше ви не можете отримати інформацію, використовуючи лише VIN-код. Ідентифікаційний номер автомобіля використовується для ідентифікації марки та моделі автомобіля та звітів про історію автомобіля. Дотримуйтесь цієї статті з самого початку, щоб безкоштовно знайти власника автомобіля за реєстраційним номером.

Q2. Чи можу я знайти власника транспортного засобу, використовуючи лише номерний знак транспортного засобу?

Відповідь Так, ви можете відвідати DMV штату та надіслати лист-запит на те саме, і ви зможете отримати результати протягом місяця.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу та перевірити дані власника транспортного засобу шляхом реєстрації з докладними кроками для вашої допомоги. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.