Як безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу в Індії

Categories:

Багато ситуацій вимагають від вас знайти власника транспортного засобу, такі інциденти, як наїзд і втеча, аварії, крадіжки тощо. Якщо ви помітили щось, що вважається незаконним, ви можете виконати пошук автомобіля, а також знайти зареєстрованого власника транспортних засобів безкоштовно в Індії. Ви також можете отримати інформацію про транспортний засіб за номерним знаком, щоб ви могли знати, який тип транспортного засобу вони використовують. У цій статті ми розповімо, як безкоштовно знайти власника автомобіля за держномером. Це може легко відстежити їхній транспортний засіб і дати точні результати. Отже, почнемо.

Як безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу в Індії

Тут ми детально розповіли про те, як безкоштовно знайти власника автомобіля за держномером.

Спосіб 1: через веб-сайт Parivahan

Веб-сайт Parivahan складається з величезної бази даних номерних знаків і деталей про ці номерні знаки. Ви можете безкоштовно шукати на цьому веб-сайті власника автомобіля за реєстраційним номером.

1. Відвідайте офіційний веб-сайт для Парівахан.

2. Введіть свій номер мобільного телефону та натисніть «Далі».

3. Введіть пароль і знову натисніть «Продовжити».

4. Після входу на веб-сайт вам потрібно ввести номер транспортного засобу та код Captcha та натиснути «Пошук Вахана».

  6 програм для віддзеркалення екрана вашого iPhone

Тут ви отримаєте ім’я власника транспортного засобу, дату реєстрації, а також місто, в якому зареєстровано транспортний засіб. Додаткова інформація, наприклад номер двигуна та номер шасі, також доступна для автомобіля, який ви шукали.

Спосіб 2: Через службу Vahan SMS

Існує також послуга SMS, якою керує Vaahan, у якій ви можете отримати прості деталі, просто надіславши SMS, виконайте наведені нижче кроки, щоб дізнатися, як отримати деталі за допомогою функції SMS та перевірити дані власника транспортного засобу шляхом реєстрації.

1. Введіть VAHAN (пробіл) і номер транспортного засобу.

2. Надішліть вищезазначене повідомлення на номер 7738299899.

3. Після цього ви отримаєте інформацію про власника транспортного засобу через SMS-повідомлення.

Спосіб 3: через додаток Acko Insurance

Ви також можете використовувати додаток Acko Insurance, щоб безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу в Індії, щоб перевірити відомості про власника транспортного засобу за реєстраційним номером.

1. Завантажте програму Acko з Google Play Store або Магазин додатків відповідно до вашого пристрою.

2. Увійдіть у програму за допомогою мобільного номера та натисніть Продовжити.

3. Після входу в систему торкніться інформації RTO, наявної в програмі.

4. Тепер введіть реєстраційний номер автомобіля та натисніть кнопку зі стрілкою, щоб отримати повну інформацію про транспортний засіб.

Чому вам потрібно дізнаватися про власника транспортного засобу за його реєстраційним номером?

Існують різні причини, чому ви хотіли б отримати реєстраційний номер, щоб мати можливість відстежити власника та знайти зареєстрованого власника автомобіля безкоштовно в Індії.

  • Купівля вживаного транспортного засобу: перш ніж купувати вживаний автомобіль, ви можете перевірити дані власника автомобіля.

  • Аварії: якщо сталася аварія та було завдано збитків, ви можете знайти деталі транспортного засобу за реєстраційним номером транспортного засобу.

  • Наїзд і втеча: якщо ви стали свідком інциденту з наїздом і втечею, ви можете безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу в Індії, як альтернативу ви також можете повідомити реєстраційний номер у найближчу поліцейську дільницю.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можна перевірити податкову дійсність транспортного засобу за реєстраційним номером?

Відповідь Так, ви можете перевірити податкову дійсність транспортного засобу. Просто знайдіть на веб-сайті MV Tax up, щоб переглянути деталі чинності податку.

Q2. Чи можемо ми знайти адресу проживання людини, шукаючи її номер транспортного засобу?

Відповідь Ні, щоб захистити особисті дані та конфіденційність, адреси не можна переглядати на веб-сайті чи будь-де.

Q3. Чи є у Vahan додаток для використання?

Відповідь Наразі жодна програма ще не доступна для служби Vahan, але ми можемо очікувати, що програма буде запущена в AppStore найближчим часом.

Q4. Звідки Ваган має всі дані щодо автотранспорту?

Відповідь Vahan збирає всі дані про автомобілі з Національного реєстру автотранспортних засобів. Національний реєстр транспортних засобів, у свою чергу, збирає всі дані, пов’язані з транспортним засобом, отримані від RTO (Регіонального управління транспорту).

Q5. Чи можу я знайти реєстраційний номер автомобіля, надавши дані Aadhar?

Відповідь Ні, Aadhar безпечний і складається з важливих особистих даних, які зазвичай нікому не розголошуються, тому ви не можете знайти реєстраційний номер автомобіля, використовуючи лише картку Aadhar.

Q6. Куди я можу поскаржитися на реєстраційні дані свого автомобіля?

Відповідь Якщо у вас виникнуть будь-які проблеми або запити щодо даних про реєстрацію транспортного засобу, ви можете відвідати місцевий RTO та отримати виправлення своїх сумнівів. У кожному районі присутній відповідний RTO.

***

Ми сподіваємося, що наведена вище стаття про те, як безкоштовно знайти зареєстрованого власника транспортного засобу в Індії, була для вас корисною, і ви змогли відстежити власника транспортного засобу за допомогою нашої статті. Повідомте нам, який із методів найкраще спрацював для вас, і не соромтеся залишити коментар до статті. Дякуємо!