Як безкоштовно дізнатися чиєсь ім’я за номером телефону

Бувають випадки, коли вам телефонує невідома особа, це може викликати у вас цікавість і змусити задуматися. У більшості випадків це можуть бути маркетологи, продавці кредитних/дебетових карток тощо. Це може викликати у вас тривогу. Отже, ви можете знати, хто вам телефонував. Ви можете подумати, що важко дізнатися ім’я людини, але не хвилюйтеся, оскільки існує багато способів дізнатися ім’я людини, яка вам телефонує, лише за номером телефону. У цій статті ми зосередимося на тому, як безкоштовно знайти чиєсь ім’я за номером телефону, виконавши пошук імені людей за номером телефону. Отже, почнемо!

Як безкоштовно дізнатися чиєсь ім’я за номером телефону

Ось методи, якими можна скористатися для пошуку імен людей за номером телефону.

Спосіб 1: спробуйте знайти номер телефону на Facebook

Facebook користується понад 2,9 мільярда людей, і це перша веб-сторінка соціальної мережі, яку запустили. Він містить незліченну кількість інформації про людей. Отже, користувачі, які шукають, як безкоштовно знайти чиєсь ім’я за номером телефону, можуть здійснювати пошук у Facebook, щоб знайти інформацію про людину.

Примітка. Лише профілі, номери яких налаштовано для перегляду як загальнодоступні, будуть видимі під час пошуку Facebook.

1. Перейти до Facebook і увійдіть до свого облікового запису.

2. Потім натисніть піктограму збільшення, щоб відкрити панель пошуку.

3. Нарешті, введіть номер, який ви хочете знайти, і натисніть клавішу Enter.

Ви можете швидко знайти людину, для якої хочете знайти інформацію.

Спосіб 2: Використовуйте пошукові системи

Ви можете виконати простий пошук Google, щоб знайти людину, яку ви шукаєте. Просто введіть номер людини в рядок пошуку та знайдіть людину. Вводячи номер телефону, не забудьте також ввести код країни, оскільки Google може точно визначити, з якої країни надійшов номер телефону.

Ви також можете спробувати інші пошукові системи, якщо пошук у Google не дав жодної корисної інформації. Деякі приклади включають

Спосіб 3: Використовуйте веб-сайти третіх осіб

Давайте розглянемо деякі служби, які пропонують пошук імені за номером телефону.

1. Інтеліус

Intelius — це платформа для пошуку чийогось імені за допомогою мобільного номера. Intelius також надає докладнішу інформацію про людину, просто ввівши її номер телефону. Це також дозволяє шукати судимості, дані про майно тощо.

  НЕ видаляйте програму Apple Pay зі свого iPhone

1. Перейдіть до Intelius сайт.

2. Потім натисніть на вкладку ТЕЛЕФОН. Тепер введіть номер у текстовому полі НОМЕР ТЕЛЕФОНУ та натисніть ПОШУК.

Результати для числа будуть відображені на екрані.

2. Правдошукач

TruthFinder дозволяє шукати ім’я будь-якої людини, вказавши номер телефону, крім того, також можна оцінити достовірність даних. Його сервіс дозволяє розкривати дані соціальних мереж, активність в Інтернеті, фотографії тощо.

1. Відвідайте TruthFinder веб-сайт.

2. Потім натисніть ЗВОРОТНИЙ ПОШУК ТЕЛЕФОНУ. Тепер введіть номер телефону в рядок пошуку та натисніть кнопку «Пошук».

TruthFinder здійснить пошук у базі даних і знайде детальну інформацію про особу, включаючи її ім’я.

3. Спокео

Spokeo є однією з найбільших баз даних, що містить записи про понад 12 мільярдів людей.

1. Відвідайте Spokeo веб-сайт.

2. Потім натисніть опцію ТЕЛЕФОН. Введіть номер, за яким ви хочете знайти назву, і натисніть кнопку ШУКАТИ ЗАРАЗ.

Окрім імені людини, Spokeo також надає відомості про родичів, адресу тощо.

4. BeenVerified

BeenVerified дозволяє шукати ім’я людини, вказавши номер телефону. Подібно до інших постачальників, BeenVerified показує такі деталі, як місцезнаходження, адреса та оператор зв’язку.

1. Перейдіть до BeenVerified веб-сайті та натисніть Пошук телефону.

2. Відкриється нова сторінка, введіть номер телефону в текстове поле та натисніть «Пошук», щоб знайти особу.

5. Локалізуйте

Інша служба, яка пропонує назву для надання номера телефону, це Localize. Ця програма заснована на службах визначення місцезнаходження. Разом з іменем людини ви також можете відстежувати точне місцезнаходження людини, а дані відображаються на карті. У Localize також є програма для iOS і Android. Одним із плюсів Localize є те, що він працює на старих пристроях і всіх можливих операторах мережі. Він не потребує встановлення будь-яких програм, і він покладається на веб-сайт.

1. Відвідайте Локалізуйте веб-сайт і натисніть на код країни, знайдіть свою країну в текстовому полі та виберіть її.

2. Тепер введіть номер телефону в текстове поле та натисніть значок стрілки біля текстового поля.

Це дозволить знайти людину за номером телефону та надати вам детальну інформацію.

  Як підключити два динаміки Amazon Echo Alexa для стереозвуку

6. Truecaller

Truecaller — дуже відома програма, яка в основному використовується для пошуку ідентифікатора абонента. Плюсом Truecaller є те, що вам не потрібно окремо шукати номер телефону, оскільки програма автоматично покаже вам ім’я людини на екрані, коли людина телефонує вам. Існує також веб-версія, і користувачі також можуть шукати номери людей на веб-сайті окремо. Він доступний як на iOS, так і на Android. Обмеження використання Truecaller полягає в тому, що він відображає лише ім’я абонента. Він не показує місцезнаходження, адресу чи будь-які інші деталі. Truecaller працює по всьому світу і не обмежується жодною країною.

1. Відвідайте Truecaller веб-сайт і введіть номер телефону. Потім натисніть «Пошук», щоб розпочати пошук.

2. Ім’я буде відображено на екрані. Людям, яким цікаво, як знайти чиєсь ім’я за номером телефону на мобільному телефоні, ця програма може бути корисною.

7. CocoFinder

CocoFinder пропонує службу пошуку телефонних номерів, яка може викликати повне ім’я цілі з віком, ідентифікаторами соціальних мереж тощо. Тут розміщено величезну колекцію баз даних.

1. Відвідайте CocoFinder веб-сайті та натисніть «Пошук телефону».

2. Відкриється нова вкладка, введіть номер телефону людини, яку ви шукаєте, і натисніть «Почати пошук».

Результати пошуку відображатимуться у формі звіту, це допоможе шукати людей за номером телефону.

8. SearchPeopleFree

SearchPeopleFree — ще один надійний веб-інструмент пошуку людей. Він пропонує безкоштовний пошук для пошуку профілю або імені людини, просто ввівши номер телефону. Ви можете скористатися цією послугою, щоб знайти чиєсь ім’я за номером телефону.

1. Відвідайте SearchPeopleFree веб-сайті та натисніть «Пошук телефону».

2. Потім введіть номер телефону та натисніть «Почати пошук», щоб шукати ім’я людей за номером телефону.

9. Білі сторінки

WhitePages — найстаріша та найкорисніша платформа для пошуку людей в Інтернеті за допомогою номера телефону. Одним із плюсів WhitePages є те, що ви також можете знайти особу людини, ввівши її оригінальне ім’я. Якщо вказати її оригінальне ім’я, можна отримати докладніші відомості.

1. Відвідайте Білі сторінки веб-сайт і натисніть Зворотний телефон.

2. Тепер введіть номер особи та натисніть «Пошук».

10. NumLookup

NumLookup — ще один сервіс, який надає дані про людей шляхом введення їхніх телефонних номерів. Він співпрацює з провайдерами телекомунікацій по всьому світу, щоб надавати достовірну інформацію. Оскільки інформація надходить від партнерства Telecom, інформація, яку надає NumLookup, є дуже точною.

  Ubuntu: перевірити версію ядра [Guide]

1. Відвідайте NumLookup сайт. Натисніть на прапор і виберіть свою країну.

2. Введіть номер і клацніть прапорець Я не робот, це автоматично призведе до результатів пошуку.

11. Хто мені дзвонить

WhoCallsMe — це служба, яка в основному використовується для відстеження спамерів, продавців телемаркетингу тощо. Веб-сайт збирає інформацію про інших спамерів і продавців телемаркетингу, а також показує номери телефонів, про які вже повідомили інші користувачі. Цей сервіс особливо корисний для відстеження спамерів, оскільки він має дуже великий список спамерів. Ви можете скористатися цією послугою, щоб знайти чиєсь ім’я за номером телефону.

1. Відвідайте WhoCallsMe веб-сайт і введіть номер.

2. Потім натисніть «Пошук».

Це може вирішити ваш запит про те, як безкоштовно знайти чиєсь ім’я за номером телефону.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу відстежувати чиєсь місцезнаходження за допомогою номера телефону?

Відповідь Ви можете спробувати програму Cocospy, mSpy, програму Umobix, щоб відстежувати чиєсь місцезнаходження за допомогою номера телефону.

Q2. Як заблокувати номер телефону на смартфоні?

Відповідь У випадку телефонів Android перейдіть у програму «Телефон», виберіть номер телефону, який ви хочете заблокувати (бажано спамерів), а потім натисніть значок i. Потім натисніть «Більше» та виберіть «Заблокувати контакт». У разі телефонів iOS перейдіть у програму телефону та торкніться останніх. Виберіть номер і торкніться значка i. Нарешті, прокрутіть вниз і торкніться блокування контакту.

***

Сподіваємося, наведена вище стаття про те, як безкоштовно дізнатися чиєсь ім’я за номером телефону, була для вас корисною. Дайте нам знати, яка з послуг вам подобається. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.