Як БЕЗКОШТОВНО вчитися в Гарварді, Стенфорді, Массачусетському технологічному інституті тощо

Що робити, якщо ви зможете БЕЗКОШТОВНО навчатися в таких провідних університетах, як Гарвард, Стенфорд і Массачусетський технологічний інститут? Що ж, давайте дізнаємося, як!

Чи допомагає коледж отримати роботу? Так! Методи навчання в найкращих школах базуються на найновіших ідеях і тенденціях. Вони дають дітям чудове місце для навчання та вчителів, які знають, що роблять.

Завдяки цьому учні вчаться критично мислити та стають дуже зацікавленими темами, які вони обирають. Це також допомагає розвинути «м’які навички», такі як робота з іншими, вирішення проблем і взаємодія. Студенти, які навчаються цим навичкам, можуть просуватися на своїй роботі та стати цінними у своїх сферах.

Крім того, відомі університети також допомагають студентам будувати хороші мережі, які можуть створити нові можливості. Крім того, диплом відомого університету допомагає людині виділитися з натовпу та швидше привернути увагу бізнесу.

Як отримати безкоштовну освіту в кращих університетах?

Кращі університети світу пропонують безкоштовні заняття, щоб допомогти учням покращити свої навички. До цих безкоштовних курсів часто легко отримати доступ, оскільки вони є на таких веб-сайтах, як Coursera, edX і Khan Academy.

Виберіть школу, створіть обліковий запис і почніть навчатися безкоштовно. Після того, як ви закінчите кілька класів, ви можете заплатити, щоб отримати ліцензію. Однак навчальний матеріал все ще доступний для перегляду.

Такі університети, як Стенфорд, Гарвард, Оксфорд та інші, проводять безкоштовні заняття, щоб продемонструвати свої знання та залучити потенційних студентів. Крім того, вони розуміють, наскільки важливо ділитися інформацією та допомагати розвивати навички в усьому світі.

Безкоштовні курси від провідних університетів кардинально змінюють світ освіти. Крім того, попит на Data Science прискорює потребу в цих курсах. Отже, якщо ви шукаєте безкоштовні курси Data Science від престижних університетів, у нас ви знайдете їх.

Безкоштовні курси від Гарварду

#1. Статистика і Р

Статистика і Р on edX — це курс середнього рівня, який навчає студентів основам статистики та програмуванню на R. У ньому йдеться про непараметричну статистику, аналіз експериментальних даних тощо. Перегляд переговорів не стягується. За ліцензію, яку перевірили, потрібно заплатити.

#2. Весна священна Стравінського: модернізм, балет і бунти

Якщо ви любите музику, ви повинні взяти Весна священна Стравінського: модернізм, балет і бунти на edX. Цей урок навчить вас створювати різні види оркестрової музики. Цей курс насамперед стосується ідей 20-го століття, щоб не відставати від тенденцій.

#3. Інформатика CS50 для бізнес-професіоналів

The Комп’ютерні науки для бізнес-професіоналів Курс edX навчить вас основам інформатики для ділових людей. Тут обговорюється створення комп’ютерів, хмарні обчислення та інші інструменти Інтернету. Без допомоги технарів CS50 може допомогти вам зробити кращий технологічний вибір.

#4. Підприємництво в країнах з економікою, що розвивається

Підприємництво в країнах з економікою, що розвивається на edX – це курс з управління бізнесом. Завдяки цьому курсу ви можете зрозуміти та вирішити складні соціальні проблеми. Отже, ви можете дізнатися різні способи їх вирішення за допомогою творчих рішень.

#5. Вступ до залучення сім’ї до освіти

Вступ до залучення сім’ї до освіти це навчальний курс про edX, який є найбільш корисним для вчителів і батьків. Завдяки цьому курсу ви зможете краще спілкуватися зі студентами, викладачами та родиною. У результаті ви можете покращити навчання та результати дітей.

#6. MalariaX: перемогти малярію від генів до земної кулі

МаляріяX це навчальний курс на edX, який допоможе вам зрозуміти біологію малярійних паразитів. Крім того, він також навчає вас сучасним стратегіям Data Science для вимірювання втручань проти малярії.

#7. Глобальний Китай: від монголів до Мін

Глобальний Китай: від монголів до Мін курс на edX є найбільш кращим для любителів історії. Він складений на основі історії та культури Китаю. Цей курс навчить вас про соціальні, політичні, економічні та культурні зміни під час династії Мін.

#8. Введення в лінійні моделі та матричну алгебру

Матрична алгебра має вирішальне значення для аналізу даних великої розмірності. Введення в лінійні моделі та матричну алгебру Курс edX познайомить вас із матричною алгеброю та декомпозицією QR. Викладач використовує мову програмування R протягом усього курсу.

#9. Введення CS50 у програмування за допомогою Scratch

Вступ до програмування за допомогою Scratch on edX – це курс для початківців, який навчає програмуванню за допомогою Scratch. Студенти можуть писати код методом перетягування за допомогою візуальної мови програмування. Цей курс охоплює функції, значення, умови, цикли тощо.

#10. Кількісні методи для біології

Кількісні методи для біології on edX – це курс інформатики, який знайомить вас з основами MATLAB. Він навчить вас вирішувати проблеми з кодом і знати основні біологічні та медичні застосування. Цей курс зручно вивчати з кількома мовами програмування.

#11. CitiesX: минуле, сьогодення та майбутнє міського життя

CitiesX це курс, пов’язаний із соціальними науками в edX. За допомогою цього посібника ви можете глибоко проаналізувати міські території. Він показує вам історичну перспективу розвитку та внеску міст. Цей курс також висвітлює такі питання, як охорона здоров’я, транспорт, злочинність тощо, спричинені популярністю міст.

Безкоштовні курси зі Стенфорда

#1. Спеціалізація з машинного навчання

Спеціалізація з машинного навчання курс на Coursera створений у співпраці між Stanford Online і DeepLearning AI. Це курс для початківців. Він навчає вас ключовим компонентам машинного навчання з практичними завданнями вирішення проблем.

#2. Ідея для ринкового підприємництва

Ідея для ринкового підприємництва курс надає вам інструменти та техніки для реалізації ваших ідей. Програма інтегрована з кількома завантажуваними навчальними матеріалами та завданнями. Цей курс охоплює все: від покрокових посібників до динаміки власності.

#3. Попередній перегляд програми «Інновації та підприємництво».

Попередній перегляд програми з інновацій та підприємництва програма є попереднім переглядом основної страви. Це міг би бути більш вичерпний посібник, але він містить цінні основи. Попередній перегляд містить лідерство в інноваціях, методи пошуку натхнення тощо.

#4. Інформатика 101

CS101 на edX для людей, які ще не мають досвіду в інформатиці. Цей курс дає вам базові знання про комп’ютерні системи. Лекції включають, як працює комп’ютерне обладнання, визначення необхідного жаргону, комп’ютерний код тощо.

#5. Спеціалізація з машинного навчання

The Спеціалізація з машинного навчання це курс для початківців на Coursera. Він навчає, як використовувати методи машинного навчання для створення реальних програм ШІ. Цей курс є оновленою та розширеною версією іншого курсу машинного навчання.

#6. Попередній перегляд програми розширеної кібербезпеки

Розширена програма кібербезпеки є коротким попереднім переглядом розширеної програми кібербезпеки. Попередній перегляд знайомить вас з концепціями двох популярних курсів з кібербезпеки. Він навчає про кібератаки, фішингові атаки тощо.

#7. R Основи програмування

R Основи програмування Курс edX знайомить вас з основами мови програмування R. Він також допомагає вам у статистичних обчисленнях і графіках. Ви повинні мати базові знання комп’ютера, щоб максимально використати цей курс.

#8. Оцінка ефективності в класі NGSS: курс 1

Оцінка ефективності в класі NGSS: курс 1 на edX для людей із сильним досвідом у NGSS. Це командний курс з 2-5 учасників від кожної команди. Курс допоможе вам проаналізувати та перевірити результативні завдання, навчити перевіряти дані студентів, розробити посібники з підрахунку балів тощо.

#9. Планування вашої кар’єри

Планування вашої кар’єри Курс edX адаптований для всіх, незалежно від освіти та віку. Курс спрямований на те, щоб допомогти людям розробити конструктивні та практичні підходи до розробки свого покликання. Він включає п’ять професійних концепцій, орієнтованих на кар’єру.

#10. Геомеханіка пласта

The Геомеханіка пласта Курс edX призначений для геофізиків та інженерів у нафтовій та геотермальній сферах. Він дає базові знання про механіку гірських порід, структурну геологію та геомеханічні проблеми. Курс включає домашні завдання для виставлення оцінок.

#11. Введення в тактику

Введення в тактику Курс edX навчає вас створювати, програмувати та контролювати тактильні пристрої. Крім того, ви можете відчувати віртуальне або віддалене середовище через мехатронний пристрій. Щоб зрозуміти курс, студент повинен мати знання фізики та математики в середній школі.

#12. Вступ до управління ймовірністю

Вступ до управління ймовірністю Курс edX навчає вас важливому управлінню ймовірністю. Ви також можете отримати безкоштовний підтверджений сертифікат після закінчення курсу. Студент повинен знати Microsoft Excel, щоб спілкуватися та обчислювати невизначеності.

#13. Квантова механіка для вчених та інженерів

The Квантова механіка для вчених та інженерів Курс на edX ідеально підходить для ентузіастів квантової механіки. Студент повинен мати фізичні або інженерні знання на рівні коледжу. Курс охоплює основи та основний жаргон. Він також навчає вирішувати проблеми за допомогою квантової механіки.

#14. Конвексна оптимізація

The Конвексна оптимізація Курс edX навчить розпізнавати та вирішувати проблеми опуклої оптимізації. У цьому курсі ви дізнаєтесь про опуклі множини, функції, опуклий аналіз тощо. Студент повинен мати попередні знання з лінійної алгебри та ймовірності.

#15. Термодинаміка та фазові рівноваги

The Термодинаміка та фазові рівноваги Курс edX призначений для студентів або аспірантів, які не знайомі з термодинамікою. Курс охоплює всі основи термодинаміки та фазової рівноваги. Курс також включає закони термодинаміки, ентропії тощо.

#16. Вроджений гіпотиреоз: що повинен знати кожен постачальник первинної медичної допомоги

The Вроджений гіпотиреоз Курс edX дає вам практичні навички з лікування вродженого гіпотиреозу. На курсах розглядаються та розглядаються діагностичні тести, ознаки гіпотиреозу тощо. Курс призначений для педіатрів та лікарів.

#17. Giving 2.0: MOOC

Giving 2.0: MOOC курс на Coursera зосереджений на викладанні людей різного віку. Він навчить вас оцінювати неприбуткові організації, створювати високоефективні філантропічні стратегії тощо. Цей 6-тижневий курс складається з відеомодулів, багатих на заняття.

#18. Американський курс бідності та нерівності

Американський курс бідності та нерівності на edX є комплексним і містить 40 ключових результатів останніх досліджень. Він зосереджений на тому, щоб усвідомити учням проблеми бідності та нерівності. Студентам не потрібні будь-які попередні знання для доступу до цього курсу.

Безкоштовні курси від MIT

#1. Вступ до інформатики та програмування на Python

Вступ до інформатики та програмування на Python курс підходить для студентів з невеликим досвідом програмування на Python або без нього. Курс формує впевненість студентів у вирішенні проблем і досягненні цілей. Сертифікат не надано. Весь курс можна завантажити.

#2. Міські енергетичні системи та політика

The Міські енергетичні системи та політика курс має на меті навчити вас, як зменшити використання енергії та викиди вуглецю. Він висвітлює політику, технології та системи для втручання у використання енергії. Курс включає відеоуроки, завдання та онлайн-підручники.

#3. Гайки і болти бізнес-планів

The Гайки і болти бізнес-планів курс спрямований на допомогу підприємцям у створенні нових підприємств. Курс охоплює всі етапи побудови сильного бізнесу. Він читав лекції з підприємництва, фінансів, інновацій та менеджменту. Крім того, ви також отримуєте інформацію від інструктора для кращого розуміння.

#4. Навчання зі стійкістю

The Навчання зі стійкістю курс призначений для нинішніх і майбутніх викладачів. Він навчає викладачів наповнювати уроки та практику стійкістю. Курс пропонує небагато навчальних ресурсів, але вартий того, щоб витратити час.

#5. Планування міського транспорту

The Планування міського транспорту курс навчить вас всьому, що ви повинні знати перед плануванням транспортування. Це включає роль федерального уряду, уряду штату та місцевого самоврядування. Ви дізнаєтеся про транспортну інженерію та містобудування в одному курсі.

#7. 7.28x Молекулярна біологія

7.28x Молекулярна біологія курс дає глибокі знання про регуляцію генів, ДНК, транскрипцію тощо. Курс інтегрований із тестами, які допомагають набути навичок аналізу даних. Ця програма фокусується на клітинній біології, генетиці та молекулярній біології.

#8. Вступ до антропології

Вступ до антропології курс допоможе вам ближче зрозуміти людську поведінку. Ви можете дізнатися, як суспільства формує культура. Цей курс антропології зосереджений на культурній та соціальній антропології.

#9. Хеві-метал 101

Хеві-метал 101 Курс глибоко навчить вас про музику хеві-метал — теми цієї відеолекції охоплюють музикознавство, історію, культуру металу тощо. Курс навчає вас історії та теорії музики в одному місці.

Безкоштовні курси від Мічиганського університету

#1. Вступ до науки про дані в Python

Вступ до науки про дані в Python Курс знайомить вас з основами програмування на Python. Він включає фундаментальні методи, такі як lambad, читання та маніпулювання файлами CSV, а також бібліотеку NumPy. Це чотиритижневий курс.

#2. Промисловий Інтернет речей (IIoT)

The Промисловий Інтернет речей (IIoT) курс знайомить вас із промисловим Інтернетом речей. Ви дізнаєтеся, як і де це застосовується у виробництві та бізнесі. Курс інтегрований з реальними інтерв’ю та тематичними дослідженнями.

#3. Основи спортивної аналітики: дані, представлення та моделі у спорті

Основи спортивної аналітики це курс, пов’язаний зі спортом, який допоможе вам проаналізувати ефективність команди. Він використовує Python для допомоги в аналізі. Завдяки цьому курсу ви зможете вивчити та застосувати різні аналітичні методи. Курс також містить приклади для кращого розуміння.

#4. Безпека будівництва та людський фактор

The Безпека будівництва та людський фактор Курс необхідний для інженерів-будівельників. Він знайомить вас із ключовими вимогами щодо захисту будівельних проектів. Ви також навчитеся оцінювати показники безпеки, запобігати нещасним випадкам і покращувати продуктивність працівників.

#5. Причини расової нерівності в охороні здоров’я

The Причини расової нерівності в охороні здоров’я курс дає вам початкові знання про проблеми фінансування охорони здоров’я. Ви детально дослідите багато аспектів та історичний фон поганого поводження в медичних закладах.

#6. Оцінка життєвого циклу

The Оцінка життєвого циклу курс має на меті познайомити вас із методологією оцінки життєвого циклу (LCA). Курс допоможе вам зрозуміти переваги та обмеження кількісного LCA. Крім того, ви також детально дізнаєтеся про кожну фазу та вплив LCA.

#7. Введення в 3D моделювання

Це Введення в 3D моделювання практичний курс навчить вас створювати свої 3D-моделі за допомогою програмного забезпечення Rhino. Це також допоможе вам проявити творчість у вашій уяві. Вам не потрібні будь-які попередні знання, щоб скористатися цим курсом.

#8. Управління персоналом публічних бібліотек

The Управління персоналом публічних бібліотек Курс є частиною менеджменту публічних бібліотек. Це покращує навички найму та оцінки персоналу, щоб уявити місію вашої бібліотеки. Курс також вивчає правові аспекти управління робочою силою.

#9. Проектування та впровадження систем навчання

Проектування та впровадження систем навчання курс спрямований на покращення результатів у школі, класі та системі. Курс допомагає вчителям і вихователям визначати стратегії та підходи до продуктивності. Він детально вивчає чотири логіки для підвищення інновацій та вдосконалення.

#10. Провідні зміни: виходьте за рамки гейміфікації за допомогою ігрового навчання

Провідні зміни: виходьте за рамки гейміфікації за допомогою ігрового навчання курс зосереджений на внесенні змін у методи навчання. Він знайомить вчителів з інструментами та стратегіями, які підтримують ігрове навчання. Курс навчить вас створювати ігрове навчальне середовище та застосовувати систематичну структуру.

#11. Надихаючі та мотивуючі команди мистецтва та культури

Відповідальні люди повинні відвідувати цей клас. Надихаючі та мотивуючі команди мистецтва та культури курс навчає їх навичкам, які змусять їх хотіти наполегливо працювати та робити все можливе у своїй роботі. На цьому уроці ви зможете навчитися добре спілкуватися зі своєю командою. Школа вчить, як налагоджувати себе і спілкуватися з іншими людьми.

#12. Управління інфраструктурою публічних бібліотек

Управління інфраструктурою публічних бібліотек курс допомагає людям, відповідальним за бібліотеки, керувати ними та допомагати людям користуватися ними. Ви дізнаєтесь про догляд за бібліотеками, страхування, контрактні послуги, правила, бюджети тощо. Це допоможе вам вирішити, що робити, і полегшить розуміння структури.

#13. Управління різноманітним та інклюзивним робочим місцем для публічних бібліотек

В Управління різноманітним та інклюзивним робочим місцем для публічних бібліотек класі ви дізнаєтеся, як керувати публічною бібліотекою. Він пояснює, як все працює як з теорією, так і з планом. Школа також допомагає вам покращити свою роботу, щоб ви могли бути максимально корисними.

#14. Профілактика травматизму для дітей і підлітків

Профілактика травматизму для дітей і підлітків це клас, який навчає вас про важливі проблеми громадського здоров’я. Це допомагає вам вчитися, даючи вам короткі уроки, вікторини та інші дії. У курсі 8 уроків; Ви можете почати вивчати їх, коли захочете.

Безкоштовні курси Оксфордського університету

Mooc: Від бідності до процвітання

Головна мета цього тренінгу – навчити вас, як уряд може допомогти людям вибратися з бідності. Mooc: From Poverty To Prosperity на edX розповідає про важливі речі, які можуть зробити суспільство процвітаючим. Заняття поділено на шість частин, кожна з яких містить відеоурок.

Безкоштовні курси від Імперського коледжу Лондона

#1. Математика на рівні A для 13 класу – 1 курс

Математика для 13 класу – Курс 1 на edX допоможе вам покращити свої математичні навички на тестах з математики рівня A. Курс надає вам більше впевненості та допомагає краще вирішувати проблеми. Це також може допомогти вам зрозуміти, як вирішувати проблеми та робити наукові аргументи.

#2. Основи бухгалтерського обліку

Основи бухгалтерського обліку 6-тижневе заняття на edX допомагає студентам MBA краще навчитися основам бухгалтерського обліку. Курс показує, як працює бухгалтерський облік і як ведуться фінансові записи. Крім того, цей курс легко зрозуміти людям, які ніколи раніше не вивчали бухгалтерський облік.

#3. Розширена спеціалізація розробки програм для Android

Розширена спеціалізація розробки програм для Android це клас середнього рівня на Coursera. Ви дізнаєтеся, як створювати програми для віртуальної реальності, малювати 3D-графіку, створювати захоплюючі програми тощо. Курс має субтитри різними мовами та нагороду, якою можна поділитися.

#4. Тренування навичок для розмов, орієнтованих на учня

Заняття в Тренування навичок для розмов, орієнтованих на учня покликані допомогти вам удосконалитися як вчитель. Ви можете знайти це на edX. Це допоможе вам вивчити основи викладання, налагодити хороші партнерські стосунки зі студентами тощо. Це чотиритижневе навчання може допомогти вчителям краще спілкуватися один з одним і досягати кращих результатів.

#5. Основи аналізу даних

Основи аналізу даних Курс edX навчить вас ефективному представленню, моделюванню та узагальненню ваших даних. Це також допомагає компаніям легко приймати рішення на основі даних.

#6. Включення відновлюваної енергії в електромережі

Крізь Включення відновлюваної енергії в електромережі на курсі edX ви дізнаєтеся про основні способи створення потужності. Він розповідає вам про інструменти та методи, які використовуються в зеленій енергетиці. Крім того, це показує, як інші країни роблять речі, щоб ми могли думати про них краще.

#7. Навіщо рухатися до чистої енергії

Дослідження «Навіщо рухатися до чистішої енергії». на edX розповідає про те, як парникові гази змінюють клімат і як їх усунути. Крім того, курс містить різну інформацію про те, як побудувати низьковуглецеву енергетику в конкретному місці.

Безкоштовні курси від Georgia Tech

#1. Принципи ланцюга поставок

The Принципи ланцюга поставок курс на Coursera інтегрований з п’ятьма модулями. Ці модулі дають вам чітке розуміння ланцюжка поставок. Він містить інфографіку, вікторини та відео для кращого розуміння. Ви можете скористатися цим курсом, щоб зрозуміти можливості розвитку кар’єри.

#2. Аналітика даних у бізнесі

Аналітика даних у бізнесі це єдиний курс, який потрібен майбутньому власнику бізнесу чи майбутньому аналітику даних edX. У цьому класі ви дізнаєтеся, як розуміти дані та бізнес-аналітику. Крім того, він наводить приклади та історії з реального світу, щоб показати, як працюють різні методи та тактики.

#3. Інноваційне лідерство

Інноваційне лідерство курс на edX навчає, як бути креативним лідером, який захоплює людей. Курс розділений на три класи, кожен з яких присвячений важливій частині творчого лідера. Він також містить списки, завдання та інші речі, які допомагають людям вчитися.

Висновок

Зрештою, щоб отримати ступінь у найкращому університеті, може знадобитися час і робота. Але тепер, де б ви не були, ви можете вчитися у них безкоштовно. Сертифікати найкращих шкіл не тільки добре виглядають у вашому резюме, але й багато чому навчають. Отже, у цьому блозі ми розповідали про те, як відомі університети пропонують безкоштовні заняття, які можуть допомогти вам змінити професію.

Далі ви можете ознайомитися з найкращими безкоштовними онлайн-курсами ШІ, щоб навчитися штучному інтелекту.