Як безкоштовно використовувати DALL-E 3 у Microsoft Bing

Ключові висновки

 • Легко отримуйте доступ і безкоштовно використовуйте DALL-E 3 за допомогою Microsoft Bing Chat або Bing Image Creator. Плата за підписку або реєстрація не потрібні.
 • DALL-E 3 пропонує покращену точність, кращий фотореалізм і більш креативні зображення. Він інтегрований у ChatGPT, забезпечуючи новий спосіб взаємодії з генератором зображень.
 • За допомогою DALL-E 3 у Bing ви можете створювати цікаві зображення штучного інтелекту навіть із розпливчастими підказками. Ви також можете вдосконалювати та додавати нові запити, не повторюючи оригінальний опис.

Якщо ви хочете спробувати DALL-E 3, але не хочете платити за підписку ChatGPT Plus, є простий спосіб обійти це. Microsoft Bing має потужну інтеграцію DALL-E 3, і зараз ви можете використовувати її безкоштовно.

Як отримати доступ до DALL-E 3 за допомогою Microsoft Bing

Bing — це пошукова система з функцією чату штучного інтелекту та програмою створення зображень штучного інтелекту. Завдяки партнерству з OpenAI Microsoft стала першою компанією, яка інтегрувала DALL-E 3 у свої продукти. Це означає, що ви можете безкоштовно використовувати DALL-E 3 за допомогою будь-якої зі згаданих функцій.

 • Направлятися до Чат Bing або Bing Image Creator щоб почати генерувати зображення.
 • Введіть своє запитання чи підказку в текстове поле, а потім натисніть enter на клавіатурі. Він створить чотири варіанти зображення, з яких ви можете вибрати.
 • Якщо ви використовуєте Bing Chat, ви можете продовжувати вдосконалювати зображення за допомогою наступних запитань. Вам також не потрібно повторювати свій початковий запит. Спробуйте запитати на кшталт: «Чи можете ви переробити перше зображення, цього разу використовуючи більш барвисту палітру?»
 • Щоб зберегти зображення, натисніть зображення, яке вам подобається, і натисніть кнопку «Завантажити» під підказкою.
 • Існує ще багато інших альтернатив DALL-E 3, на які варто звернути увагу. Порівняйте їх, щоб побачити, який редактор зображень найкраще підходить для вас.

  Що робить DALL-E 3 особливим?

  DALL-E 3 обіцяє стати кращим кроком у порівнянні зі своїми попередніми версіями з покращеною точністю, кращими можливостями фотореалізму та більш креативними зображеннями. Ми також помітили підвищення якості, навіть коли наші підказки містять дуже мало деталей.

  Але найбільш помітною зміною в DALL-E 3 є те, що його було інтегровано в ChatGPT, потужний чат-бот OpenAI зі штучним інтелектом. Це відкриває абсолютно новий спосіб взаємодії з генератором зображень і дає вам новий спосіб створення підказок.

  Як створити хорошу підказку DALLE-3 за допомогою Bing

  DALL-E 3 набагато простіший у використанні завдяки його інтеграції з GPT-4, великою мовною моделлю, яка підтримує ChatGPT і Microsoft Bing.

  Навіть якщо ви вводите нечіткий опис, ваші шанси створити цікаве зображення все одно високі. Це тому, що DALL-E 3 інтерпретує те, що ви пишете, і створює підказку для вас за кадром. Що робить систему ще цікавішою у використанні, так це можливість продовжувати додавати нові запити без необхідності щоразу перевикладати вихідний опис. Це досить значні зміни у тому, як ви можете використовувати DALL-E.

  Ось як це було б, якби ми використовували попередню версію DALL-E. Ми дали DALL-E 2 наступне запитання: «Як би виглядав Нью-Йорк у 2100 році, якби рослини захопили його?»

  Коли ми запитали, чи можна додати тварин до щойно створеного зображення, це не вдалося. Замість цього він створив нові зображення лише тварин.

  Порівняйте це з DALL-E 3 у Bing. Зображення, яке він створив, досить гарне, враховуючи, що наше повідомлення майже не містило конкретних деталей.

  Після цього ми запитали, чи можна додати тварин до щойно створеного зображення. На відміну від DALL-E 2, він без проблем зрозумів наш запит.

  Ви навіть можете попросити Bing переробити одне із зображень. Ми сказали, що нам подобається друге зображення, і ми хотіли б побачити, чи зможе воно зробити тварин більш деталізованими.

  Провівши трохи часу в чаті з DALLE-3 у Bing, ми отримали справді цікаве зображення Нью-Йорка, якби його заполонили рослини та тварини. Немає необхідності в швидкому проектуванні.

  Обмеження DALL-E 3 і Bing

  Без плати за підписку чи списку очікування вам, напевно, цікаво, у чому ж підступ.

  Якщо ви використовуєте Bing Image Creator для створення зображень штучного інтелекту, у вас є обмеження до 25 безкоштовних кредитів, які поповнюються щотижня. Прискорення використовуються для створення зображення вчасно — приблизно за 30 секунд — і коли ви закінчуєте, це може збільшитися до 5 хвилин.

  З огляду на те, що DALL-E 2 більше не доступний безкоштовно, це невелике обмеження в обмін на використання DALL-E 3. Крім того, якщо ви використовуєте Bing Chat, вам не потрібно буде реєструватися.

  Іншою зміною в DALL-E 3 є збільшення поміркованості та заходів безпеки, які деякі люди можуть вважати обмеженнями, наприклад «видалення імен публічних осіб» із підказки, як зазначено в Дослідницька робота DALL-E 3.

  Але це буде бажаним доповненням для художників, які не хочуть, щоб їхні зображення спочатку тренували DALL-E. Додавши до цього, тепер ви можете заповнити Форма відмови від OpenAI щоб переконатися, що ваше зображення не потрапить до навчального пулу.

  Не чекайте, щоб спробувати DALL-E 3; Доступ до нього зараз за допомогою Bing

  Відвідайте Bing Chat, щоб безкоштовно спробувати DALL-E 3. Щотижня ви отримуєте безкоштовні посильні кредити, які дозволяють швидко створити зображення. Крім того, вам більше не потрібно турбуватися про розробку підказки, оскільки DALL-E 3 може перетворити навіть самий розпливчастий запит на цікаве зображення, створене ШІ.