Як активувати Siri на iPhone X

| | 0 Comments| 9:29 AM
Categories:

Siri є основною частиною iPhone та iOS. Це все ще може бути основною функцією для macOS, але це більше не є родзинкою на iPhone. З роками вона вдосконалюється в геометричній прогресії. У якийсь момент ви холодно активуєте Siri лише фізичною взаємодією зі своїм телефоном. Оскільки Apple удосконалювала свою технологію та збільшила заряд акумулятора на iPhone, вона дозволила вам активувати Siri в будь-який момент лише за допомогою голосової команди. Звичайно, користувачі все одно можуть віддати перевагу використанню кнопки «Додому», якої немає на iPhone X. Ось як ви можете активувати Siri на iPhone X без кнопки «Додому».

Гей, Сірі

iPhone X — це остання модель iPhone, тому ви можете бути впевнені, що він має функцію завжди прослуховування Siri. Все, що вам потрібно зробити, це сказати: «Привіт, Сірі». Ваш iPhone X не потрібно підключати до джерела живлення, як це роблять старі iPhone. Якщо голосова команда не працює, можливо, це тому, що функція вимкнена.

  Чому деякі значки програм Mac закреслені?

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Siri & Пошук. Увімкніть функцію «Завжди слухати», і щоразу, коли ви скажете «Привіт, Siri», вона активується. Слід зазначити, що це розрядить вашу батарею. Якщо ви використовуєте AirPods, ви можете ввімкнути Siri за допомогою функції подвійного дотику та двічі торкнутися своїх AirPods, щоб активувати Siri на iPhone X.

Перемикач сну/живлення

Якщо ви віддаєте перевагу економити акумулятор iPhone X і хочете активувати Siri за допомогою кнопки, ви можете. Оскільки кнопки «Додому» немає, замінною кнопкою для цієї функції є перемикач сну/живлення. Утримуйте його протягом 2-3 секунд, щоб активувати Siri на iPhone X.

  Як виправити вимкнення завантаження вкладеного файлу в Gmail

Очевидно, що це призведе до багатьох нещасних випадків, коли ви захочете вимкнути дисплей, але випадково активувати Siri, або коли ви захочете активувати Siri і замість цього просто перевести дисплей у режим сну. Користувачі повинні піти на компроміс для цього повноекранного телефону. Можливо, це не найкращий і найефективніший спосіб активації Siri на iPhone X, але з огляду на те, що дизайн пристрою передбачає дуже мало фізичних кнопок, немає кращого способу його інтегрувати.

Кнопка «Додому», яка була видалена з iPhone X, принесла власний набір проблем. Apple надала досить розумний обхід, але цього може бути недостатньо. Це не дивно, однак, якби Apple просто припустила, що будь-хто, хто платить 1000 доларів за iPhone X, також має набір AirPods і може активувати Siri подвійним дотиком.

  Налаштуйте фокус після зйомки на iPhone