Як активувати свою кредитну картку Chase онлайн

Chase — американський національний банк, яким керує організація JP Morgan Chase. Банк Chase пропонує всі банківські послуги, як онлайн, так і офлайн. Ви можете робити запити на отримання кредитних і дебетових карток онлайн і отримувати їх до порогу. Якщо ви зареєстровані в службі онлайн-банкінгу, ви можете керувати своїми банківськими послугами за допомогою офіційного веб-сайту або програми Chase. Якщо ви нещодавно відкрили свій банківський рахунок у Chase і шукаєте рішення, як використовувати послуги онлайн-банкінгу для отримання кредитних і дебетових карток, ця стаття допоможе вам у цьому. Це допоможе вам зрозуміти, як активувати свою кредитну картку Chase онлайн або телефоном, як активувати дебетову картку Chase у програмі Chase, як активувати кредитну картку Chase без дзвінка, а також що станеться, якщо кредитну картку Chase не активувати. .

Як активувати свою кредитну картку Chase онлайн

Ви можете активувати свою кредитну картку Chase онлайн на веб-сайті Chase, підтвердивши потрібну кредитну картку. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи можете ви використати кредитну картку Chase до її надходження?

Так, ви можете використовувати кредитну картку Chase до того, як вона прийде, налаштувавши цифровий гаманець. Якщо ваша кредитна картка Chase незабаром надійде, ваш обліковий запис Chase оновлюється за допомогою даних вашої кредитної картки. Потім ви можете використовувати ці дані, щоб налаштувати свою картку в цифровому гаманці та використовувати її до того, як вона прийде. Але існуватиме певний ліміт використання, доки ви не активуєте свою кредитну картку або не підтвердите квитанцію.

  Як заблокувати або видалити друзів у WeChat

Чи активуються кредитні картки Chase?

Ні, кредитні картки Chase не активуються. Ви повинні активувати їх, зателефонувавши або відвідавши свій обліковий запис Chase у веб-переглядачі чи додатку та активувавши свою кредитну картку Chase онлайн. Коли ви отримаєте свою кредитну картку Chase, ви знайдете кроки для її активації, надруковані на документі, який додається до вашої кредитної картки. Виконайте ці дії, щоб активувати свою кредитну картку Chase.

Що станеться, якщо кредитну картку Chase не активовано?

Якщо ви не активуєте свою кредитну картку Chase, це не вплине на ваш обліковий запис. Єдине, що станеться, це те, що ваш кредитний рейтинг поступово зменшуватиметься, а у вашому кредитному звіті з’явиться картка. Вам слід активувати свою кредитну картку, якщо ви хочете продовжувати нею користуватися, і якщо ви не зробите цього негайно, нижчий кредитний рейтинг може вплинути на ваші майбутні покупки. Ось що відбувається, якщо кредитну картку Chase не активовано.

Як перевірити, чи активна ваша кредитна картка Chase онлайн?

Щоб перевірити, чи активна ваша кредитна картка Chase онлайн, виконайте такі дії:

1. Відвідайте Веб-сайт Chase у вашому браузері.

2. Введіть своє ім’я користувача та пароль і натисніть «Увійти».

3. Якщо потрібна кредитна картка відображається з усіма деталями, як-от поточний баланс тощо, це означає, що вона активна онлайн.

Як активувати свою кредитну картку Chase онлайн?

Щоб активувати свою кредитну картку Chase онлайн, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть браузер пристрою та перейдіть до Веб-сайт Chase.

2. Потім увійдіть у свій обліковий запис, ввівши ім’я користувача та пароль.

3. Виберіть кредитну картку, яку ви хочете активувати.

4. Натисніть Більше > Перевірити картки.

5. Натисніть «Далі», і ваша кредитна картка буде успішно активована через кілька секунд.

  Як користуватися голосовим чатом у H1Z1 PS4

Таким чином ви можете активувати свою кредитну картку Chase онлайн.

Чи потрібно телефонувати, щоб активувати кредитну картку Chase?

Якщо у вас є банківський онлайн-рахунок Chase, вам не потрібно телефонувати, щоб активувати свою кредитну картку Chase. Якщо у вас немає облікового запису, то вам потрібно зателефонувати. Після успішної активації кредитної картки ви одразу зможете використовувати її для транзакцій. Якщо ви хочете активувати свою кредитну картку Chase, зателефонувавши, ви знайдете номер на звороті вашої кредитної картки Chase.

Як активувати кредитну картку Chase без дзвінка?

Щоб активувати кредитну картку Chase без дзвінка, виконайте такі дії:

1. Відвідайте Веб-сайт Chase і увійдіть у свій обліковий запис Chase.

2. Виберіть кредитну картку, яку ви хочете активувати.

3. Натисніть Більше.

4. Потім натисніть Перевірити картки.

5. Нарешті натисніть «Далі».

Ваша кредитна картка буде успішно активована через кілька секунд. Ось як ви можете активувати свою кредитну картку Chase без дзвінка.

Скільки часу після активації кредитної картки можна нею користуватися?

Ви можете використовувати кредитну картку Chase одразу після її активації. Ви можете активувати свою кредитну картку Chase онлайн або офлайн. Ви можете зробити це онлайн, увійшовши у свій обліковий запис Chase онлайн або за допомогою програми Chase. А в режимі офлайн можна зателефонувати за номером телефону, вказаним на звороті вашої кредитної картки. Щойно ви активуєте свою кредитну картку, ви можете негайно використовувати її для покупки товарів за зниженою ціною.

Чи можете ви активувати свою дебетову картку Chase онлайн?

Так, ви можете активувати свою дебетову картку Chase онлайн. Отримавши дебетову картку, ви можете відвідати веб-сайт Chase і увійти у свій обліковий запис, щоб активувати її.

Як активувати дебетову картку Chase у програмі Chase?

Щоб активувати дебетову картку Chase у програмі Chase, виконайте такі дії:

Примітка: переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис у програмі Chase.

1. Відкрийте Чейз Мобільний додаток на вашому смартфоні.

2. Якщо ви отримали дебетову картку, ваша картка з’явиться на екрані. Торкніться цієї дебетової картки.

  Як змінити фон у Teams

3. Натисніть «Активувати картку», щоб активувати свою дебетову картку Chase.

Ось як ви можете активувати дебетову картку Chase у додатку Chase.

За яким номером телефонувати, щоб активувати свою дебетову картку Chase?

Ви можете зателефонувати за номером 800-290-3935, щоб активувати свою дебетову/банкоматну картку Chase. Ви також можете знайти цей номер на звороті вашої дебетової картки. Щоб активувати свою дебетову картку, просто зателефонуйте на цей номер, і ваша дебетова картка буде активована. Ви також можете підійти до найближчого банкомату та здійснити транзакцію за допомогою PIN-коду дебетової картки, щоб активувати дебетову картку.

Вам потрібно активувати картку Chase Sapphire Preferred Card?

Це залежить від того, активувати картку Chase Sapphire Preferred чи ні. Це найбільше корисно для тих, кому доводиться багато подорожувати, або по роботі, або просто подорожувати, поїсти та спробувати нові страви. Ви заробляєте більше бонусних балів, коли використовуєте свою картку Chase Sapphire Preferred у 5 разів більше на покупки подорожей, у 3 рази більше на харчування та отримуєте набагато більше переваг порівняно з іншими картками Chase. Ви також можете заробити до 60 000 бонусних балів, якщо витратите 4 000 доларів США на покупки протягом перших трьох місяців після відкриття облікового запису.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, як активувати кредитну картку Chase онлайн. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.