Як активувати повноекранний режим у Google Chrome

| | 0 Comments| 7:13 PM
Categories:

Повноекранний режим у Google Chrome пропонує мінімалістичний підхід, який усуває майже всі відволікання, коли ви читаєте статтю або намагаєтеся працювати в Інтернеті. Станьте гуру продуктивності, яким завжди хотіли бути, видаливши вкладки, кнопки навігації, док-станцію розширень і універсальне вікно пошуку.

Як активувати повноекранний режим

Запустіть Chrome, а потім перейдіть на веб-сторінку, яку ви хочете відвідати в повноекранному режимі. Натисніть кнопку меню, а потім клацніть піктограму повноекранного режиму (порожній квадрат), розташовану поруч із режимом масштабування приблизно на півдорозі вниз по меню. Крім того, натисніть клавішу F11 на клавіатурі, щоб активувати повноекранний режим (якщо ви використовуєте Chromebook, знайдіть клавішу, яка виглядає так само, як піктограма, представлена ​​в меню).

  Як налаштувати RAID жорсткого диска у відкритому медіа-сховищі

Ви отримуєте перегляд веб-сторінки без елементів Chrome, які можуть швидко звернути вашу увагу на менш важливі речі.

Повноекранний режим відмінно підходить для перебування на одному веб-сайті, і він дає змогу переходити в Інтернет лише за прямими посиланнями. Якщо ви хочете відвідати інший веб-сайт через універсальне вікно пошуку, потрібно вийти з повноекранного режиму.

Як ви могли помітити, коли ви переходите в повноекранний режим, піктограма меню зникає разом із універсальним вікном пошуку. Тож як вийти з нього, щоб перейти на інший веб-сайт?

Просто: натисніть F11 ще раз, щоб повернутися до звичайного віконного перегляду Chrome. Знову ж таки, якщо ви використовуєте Chromebook, використовуйте порожнисту прямокутну клавішу на клавіатурі.

  Додайте основні моменти зі статті в середньому стилі, коли ви поділитеся нею

Якщо з будь-якої причини натискання клавіші не працює — можливо, ви переназначили свою функціональну клавішу — не хвилюйтеся. Перемістіть курсор миші в центр верхньої частини екрана, поки не з’явиться коло з білим X. Натисніть піктограму, щоб вийти з повноекранного режиму.

Якщо вам потрібен підхід, який нагадує режим читання в багатьох інших веб-переглядачах, ви можете ввімкнути експериментальний режим читання Chrome. Це полегшує концентрацію на статтях, видаляючи всі ті самі елементи, що й у повноекранному режимі, а також додає кілька інших змін у форматуванні, покращуючи читабельність і фокус.

  Як продезінфікувати мишу та клавіатуру