Як автоматично перемикати темні та світлі теми залежно від часу в Windows 10

Користувачі давно хотіли темну тему для Windows 10. Зі старішими версіями Windows було легше змінювати робочий стіл і застосовувати теми. Windows 10 обмежує в цій конкретній області. Microsoft нарешті додала темну тему, яку користувачі можуть увімкнути вручну. Він не включав будь-який спосіб планування тем. Auto Night Mode — це безкоштовна програма з відкритим кодом, яка дозволяє автоматично перемикати темні та світлі теми залежно від часу доби. Якщо це ніч, ви можете ввімкнути темну тему, а якщо денний час, ви можете увімкнути світлу тему.

Автоматичне перемикання темних і світлих тем

Завантажити і запустити автоматичний нічний режим. Він дозволяє вибрати тему, яку ви хочете ввімкнути, яка не потрібна, але також дозволяє встановити час для автоматичного перемикання тем.

Виберіть опцію «Змінити автоматичну», а потім у розділі «Світло» введіть час, коли потрібно ввімкнути світлову тему. У розділі Темно встановіть час, коли темну тему потрібно ввімкнути. Натисніть Застосувати.

Є хаки, які дозволяють робити це за допомогою сценаріїв, які можуть редагувати реєстр Windows, і ця програма, по суті, є графічним інтерфейсом для того, що робить такий сценарій. Це працює, але іноді тема не змінюється до кінця.

Ми перевірили це в Windows 10 1809, і часто за допомогою File Explorer темна тема застосовувалася або до стрічки, або до решти вікна, і стрічка не відображалася. У деяких випадках тема буде помітно змінюватися в додатку Налаштування, у розділі Персоналізація>Кольори вибрана тема не змінюється.

Ця програма є новою, тобто їй лише один день, тому помилки не є великим сюрпризом. Найімовірніше, вони будуть згладжені в найближчі дні. З іншого боку, Microsoft має розглянути можливість додати це як фактичну функцію. Також потрібно докладати зусиль, щоб покращити темну тему, яка на даний момент стосується лише кількох програм UWP, і цього недостатньо.

Недоліки темної теми в Windows 10 полягають не тільки в тому, що вона обмежена кількома додатками. Видимість додатків і піктограм, а також розбірливість тексту є проблемою, якщо у вас увімкнено темну тему. Текст у Windows 10 завжди легко читати, якщо у вас увімкнено світлу тему, але цього не можна сказати про темну тему.