Як автоматично переключитися на темну тему вночі у Firefox

Firefox має як темну, так і світлу тему. Користувач сам вирішує, який із них він хоче використовувати. Це окремо від темних і світлих тем Windows 10, а це означає, що вона не зміниться з темою Windows 10, яку ви встановили. Темні теми у веб-переглядачі зазвичай допомагають зробити читання вночі кращим. Time-Based Theme Changer — це надбудова Firefox, яка може автоматично переключатися на темну тему вночі у Firefox і повертатися до світлої або стандартної теми вранці. Він створений для Firefox для настільних комп’ютерів, однак розробник каже, що ви можете використовувати його у Firefox для Android, якщо спочатку встановите в нього світлу та темну тему.

  Як отримати зворотний пошук зображень Google на вашому iPhone в будь-якому додатку

Темна тема вночі

Встановити Програма зміни тем на основі часу і торкніться комбінації клавіш Ctrl+Shift+A, щоб перейти до менеджера доповнень. Тут натисніть кнопку Параметри поруч із Time-Based Theme Changer.

За замовчуванням Time-Based Theme Changer змінюється на тему за замовчуванням о 8:00 ранку та на темну тему о 20:00. Якщо цей час вас влаштовує, залиште налаштування надбудови без змін. Якщо ні, змініть ранковий і нічний час. Крім того, ви також можете налаштувати Firefox перемикатися на світлову тему вранці замість теми за замовчуванням.

Time-Based Theme Changer перевіряє час кожні 5 хвилин, тому після встановлення надбудови ви можете почекати п’ять хвилин, поки він перевірить час і автоматично змінить тему, або ви можете натиснути кнопку «Перевірити час вручну», щоб змусити додаток перевірити час. Якщо настав час змінити тему, він це зробить.

  Як налаштувати програму новин на Apple Watch

Хоча у Firefox є інші теми, крім світлої, темної та стандартної, доповнення підтримує лише ці три. Якщо ви встановите тему, вона може з’явитися, оскільки розробник каже, що встановлення тем у Firefox Android буде достатньо, щоб це доповнення працювало в мобільній версії браузера.

Firefox Android

Щоб це запрацювало на Firefox Android, вам потрібно знайти тему, сумісну з останньою версією Firefox. Навіть тоді ваші можливості будуть обмежені. Здається, доповнення не виявляє всі теми, встановлені у Firefox. Ми не знаємо, як це відрізняє, але здається, що більшість тем не реєструється в цьому додатку. Нам вдалося знайти одну тему під назвою Білий Дамаск це працює з нею, але це світла тема, і вам все одно потрібно знайти темну тему для неї. Ви також можете спробувати почекати місяць або два, щоб побачити, чи додадуться нові темні теми до магазину доповнень Firefox, а потім спробувати з ними удачу.

  Що таке «підвищення масштабу» на телевізорі і як воно працює?