Як автоматично змінити шпалери на Linux

| | 0 Comments| 7:30 AM
Categories:

Носити одні і ті ж шпалери протягом тривалого періоду часу може бути нудним. Тому чудово поєднувати його з чимось новим! На жаль, знайти якісні шпалери – це непроста справа. Ось чому, якщо ви хочете приправити робочий стіл Linux новими шпалерами, вам слід розглянути можливість використання інструмента автоматизації, який може зробити це за вас. У цій статті ми розглянемо, як використовувати інструмент зміни шпалер Variety в Linux. Він завантажує шпалери з Інтернету та автоматично змінює шпалери, серед іншого. Крім того, ми також розглянемо спеціальне рішення KDE Plasma 5 для автоматичної зміни шпалер!

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Автоматично змінювати шпалери

Деякі середовища робочого столу безпосередньо підтримують можливість автоматичної зміни шпалер через регулярні проміжки часу протягом дня. Однак це стосується не кожного середовища робочого столу. Щоб вирішити цю проблему, є багато різних програм, які користувачі можуть завантажити, щоб автоматично змінювати вигляд робочого столу. На наш погляд, найкращим інструментом для автоматичної зміни шпалер у Linux є Variety. Це гладкий, простий у використанні інструмент з графічним інтерфейсом, який (після його встановлення) працює у фоновому режимі як служба та безпосередньо взаємодіє з робочим столом Linux, незалежно від того, яке це середовище.

  Як встановити відеоредактор Flowblade для Linux

На додаток до цього він також має багато корисних функцій, таких як можливість фільтрувати зображення NSFW, що дозволяє використовувати як локальні, так і онлайнові джерела зображень, і навіть дозволяє користувачам застосовувати різні візуальні ефекти до встановлених шпалер.

Установка

На даний момент Variety має велику підтримку більшості сучасних дистрибутивів Linux. Ось як встановити його на свою операційну систему:

Ubuntu

Ubuntu 16.04:

sudo add-apt-repository ppa:peterlevi/ppa

Потім оновіть джерела програмного забезпечення для Ubuntu.

sudo apt update

Нарешті, встановіть Variety.

sudo apt install variety variety-slideshow

17.10:

sudo apt install variety

Debian

sudo apt-get install variety

Arch Linux

sudo pacman -S variety

Fedora

Різноманітність встановлення sudo dnf

OpenSUSE

Різноманітність встановлення sudo zypper

Інші Linux

Не можете знайти програмне забезпечення у двійковому пакеті для вашого дистрибутива Linux? Подумайте про те, щоб отримати вихідний код у розробника Сторінка стартової панелі натомість і компілювати його самостійно. Як варіант, перевірте pkgs.org щоб перевірити, чи є завантаження для вашої операційної системи.

Налаштування різноманітності

Інструмент Різноманітність має багато різних налаштувань і опцій. Найкраще почати з вкладки «Загальні». Це основна частина налаштувань інструмента.

За замовчуванням Variety змінюватиме шпалери кожні 5 хвилин. Це трохи божевільно. Клацніть повзунок біля «5 хв» і виберіть «Дні», а не хвилини. Потім введіть 1. Звідси програма щодня змінюватиме ваші шпалери. Якщо ви не хочете налаштувати так, щоб шпалери змінювалися щодня, Variety підтримує зміну на основі хвилин, годин, днів, тижнів.

  Як встановити Pgadmin на Linux

Перемістіть мишу вниз до пункту «Зображення» та прокрутіть різні варіанти для вибору (їх багато). Джерела зображень, з яких можна налаштувати зображення, включають: зображення улюблених папок, отримані (він же завантажені) зображення, рекомендовані зображення, фото дня Bing тощо.

Вибравши потрібні параметри зображення, перейдіть на вкладку «Ефекти». Ця область дозволяє користувачам застосовувати різні візуальні зміни до шпалер. Під фільтрами виберіть ті, які вам потрібні (або залиште поле порожнім) і перейдіть до розділу «Цитати».

Увімкніть «Цитати», якщо ви хочете бачити цитати відомих/важливих людей на вашому робочому столі. Якщо ні, перейдіть до розділу «Годинник». Цей параметр дозволяє користувачам друкувати час на робочому столі.

Коли закінчите, закрийте програму. Ваші шпалери почнуть змінюватися автоматично.

Інструкції KDE Plasma

Інструмент різноманітності чудовий, але він не працює в середовищі робочого столу KDE через спосіб створення KDE Plasma. Користувачам KDE, які хочуть автоматично змінити шпалери, потрібно буде замінити Variety іншим рішенням: самим робочим столом KDE Plasma.

Перейдіть на робочий стіл KDE і клацніть правою кнопкою миші на порожній області. У контекстному меню виберіть кнопку «Налаштувати робочий стіл». У цій області ви зможете застосовувати шпалери, як звичайні. Крім того, існують налаштування для налаштування слайд-шоу або «автоматичної зміни шпалер», як і інструмент «Розрізняність», але з меншою кількістю функцій.

  Як встановити JetBrains GoLand на Linux

Для цього спочатку створіть папку в папці ~/Pictures/, у якій будуть зберігатися всі зображення, які ви хочете додати до KDE.

mkdir -p ~/Pictures/kde-slideshow/

Перемістіть усі файли зображень у ~/Pictures/kde-slideshow/ за допомогою менеджера файлів Dolphin, а потім поверніться до вікна шпалер. Виберіть повзунок поруч із типом шпалер і виберіть «Слайд-шоу».

Виберіть кнопку «+Додати папку» внизу та перейдіть до ~/Pictures/kde-slideshow/. Потім перейдіть до розділу «змінити кожен», щоб точно змінити, скільки часу KDE Plasma 5 має чекати, перш ніж змінити на інші шпалери в папці.

Майте на увазі, що вимірювання часу здійснюється в годинах, хвилинах і секундах. Щоб встановити його на 1 день, введіть «24» на годиннику. Для двох встановіть значення «48» тощо.

Коли ви задоволені налаштуваннями, натисніть «Застосувати», і KDE миттєво почне змінювати шпалери!