Як автоматично додавати повідомлення електронної пошти до електронної таблиці

| | 0 Comments| 5:14 PM
Categories:

Довгі ланцюжки електронної пошти можуть бути важко відслідковувати. Якщо ваша папка «Вхідні» переповнена ними, а перегляд ланцюжків бесіди у вашій улюбленій службі електронної пошти/клієнті не допомагає полегшити читання електронних листів, ви можете знайти електронну таблицю як кращу альтернативу. Відповідь на таблицю – це веб-служба, яка може додавати будь-яку електронну пошту та всі відповіді, надіслані через неї, до електронної таблиці Google. Потім ви можете переглянути всю ланцюжок електронної пошти на одному аркуші. Нові повідомлення, які надсилаються через ту саму ланцюжок, будуть автоматично додані до аркуша. Ось як ви можете автоматично додавати ланцюжки електронної пошти до електронної таблиці.

Надсилайте ланцюжки в електронну таблицю

Щоб використовувати “Відповісти на лист”, ви повинні додати його як контакт до служби електронної пошти/клієнта, а також його потрібно додати як одержувача в ланцюжку електронної пошти, який ви хочете додати до електронної таблиці. Електронна пошта; [email protected]

  Як встановити та використовувати сторонні клавіатури на iPhone та iPad

Створіть новий електронний лист і додайте «Відповісти до аркуша» як одержувача на додаток до тих, кому ви хочете надіслати електронний лист. Після того як ви надіслали електронний лист і отримали відповідь, перевірте свою скриньку. У ньому має бути нове повідомлення від «Новий». Всередині буде вкладений файл із тим самим ім’ям, що й у темі електронного листа, який ви надіслали.

Відкрийте вкладений файл, і воно відкриється в електронній таблиці Google. Ви побачите адресу електронної пошти, з якої було надіслано/отримано повідомлення, вихідне повідомлення, яке ви надіслали, відповідь, яку було надіслано, а також дату та час його надсилання.

  Камера Mac не працює? Ось як це виправити

Кожен електронний лист, до якого ви додаєте відповідь до аркуша, матиме власну електронну таблицю. Електронна таблиця оновлюватиметься щоразу, коли на неї буде надіслано нову відповідь. Надходження електронної таблиці може зайняти трохи часу, тому вам слід додати електронний лист у свої контакти, щоб уникнути подальших затримок.

У цієї послуги є недолік; ваш одержувач може видалити «Відповісти на аркуш» як одержувач, і в такому випадку відповідь не буде додана до електронної таблиці. Щоб обійти це, ви можете додати відповідь на аркуш у поле BCC. Ваш одержувач не дізнається про зайвого одержувача, і він не зможе його видалити. Відповіді й надалі додаватимуться до електронної таблиці.

  Як упорядкувати значки на робочому столі Mac

Служба чудово працює, і єдиним недоліком, якщо це можна назвати, є те, що електронній таблиці потрібно трохи часу, щоб прийти до вашої папки «Вхідні» та оновитися. Крім цього, він чудово працює. Якщо вам потрібно скористатися послугою продажу квитків, яка надсилає відповіді на вашу поштову скриньку, це може бути досить хорошим способом стежити за діяльністю.

Використання цієї служби для надсилання/отримання конфіденційних листів може бути не найкращою ідеєю.