Як автоматично відстежувати ваші аніме-шоу та мангу

Categories:

Якщо ви регулярно дивитеся аніме-серіали та фільми, ви знаєте, наскільки виснажливим може бути відстеження всього, що ви дивитеся або нещодавно транслювали. Відкривати MyAnimeList, AniList або інші веб-сайти для відстеження аніме, щоб оновити, які епізоди ви бачили та де зупинили, може бути втомливо. Що ж, у нас є просте рішення цієї проблеми. Ми пропонуємо вам чудовий інструмент під назвою MAL-Sync, який автоматично відстежує всі аніме, які ви переглядаєте, будь то Chainsaw Man або One Piece, у режимі реального часу. Крім того, якщо ви читаєте мангу онлайн, цей інструмент може навіть відстежувати всі глави манги, які ви прочитали, і допоможе вам бути в курсі вашого прогресу. Проте перегляньте цю статтю, щоб дізнатися, як автоматично відстежувати аніме-фільми та телешоу, які ви переглядаєте.

Автоматичне відстеження онлайн-аніме, яке ви дивитеся (2023)

Ознайомтеся з цим посібником, щоб дізнатися про розширення MAL-Sync для Chrome і розпочати автоматичне відстеження аніме, яке ви дивитеся, на найкращих потокових службах, перелічених тут. Крім того, ми дослідили деякі альтернативи MAL-Sync, які працюють в автономному режимі та допомагають відстежувати аніме, завантажені на ваш пристрій.

Знайомство з розширенням MAL-Sync для Chrome

Якщо ви переважно переглядаєте аніме онлайн, MAL-Sync стане ідеальним інструментом для вас. MAL-Sync — це розширення Chrome, яке дозволяє користувачам автоматично відстежувати епізоди, які вони переглядають, на популярних сайтах потокового передавання аніме, таких як Crunchyroll, Netflix, Hulu, Funimation і Prime Video. Крім того, він інтегрується з обліковими записами MyAnimeList, AniList, Kitsu та Simkl, які відстежують аніме, щоб автоматично додавати аніме, які ви починаєте переглядати, і оновлювати ваш прогрес. Крім того, MAL-Sync має такі чудові функції, як:

 • Легко автоматично відстежуйте епізоди, коли ви їх завершуєте в реальному часі
 • Він надає огляд аніме та персонажів, яких ви переглядаєте.
 • Якщо ви хочете переглянути відгуки, перш ніж почати аніме, MAL-Sync уже допоможе.
 • Він також має можливість пропонувати аніме, схоже на те, яке ви зараз переглядаєте.

Оскільки кілька популярних браузерів базуються на кодовій базі Chromium, ви також можете встановити розширення MAL-Sync у браузерах Opera, Microsoft Edge та інших Windows. Ви можете переглянути список усіх потокових сайтів, які підтримує MAL-Sync, за допомогою посилання тут.

Як встановити розширення MAL-Sync для Chrome

Ознайомившись із основами, давайте розглянемо покроковий посібник, як додати розширення до свого браузера. Ми використовуємо Google Chrome для цього підручника, але процес залишається незмінним у Edge, Opera та інших браузерах. Ось як це зробити:

  Що таке сховище даних SQL Azure?

1. Відвідайте веб-магазин Chrome і знайдіть MAL-Sync. Або ви можете безпосередньо перейти на сторінку розширення, натиснувши тут. Натисніть кнопку «Додати в Chrome», і розширення буде встановлено негайно. Можливо, знадобиться підтвердити встановлення у спливаючому вікні.

2. Після встановлення відкриється нова вкладка, на якій ви перейдете на веб-сайт MAL-Sync. Тут вам буде запропоновано вибрати базу даних, яку ви хочете використовувати для відстеження аніме та манги. Серед доступних параметрів ви можете вибрати веб-сайт, який використовуєте.

3. Вибравши відповідний параметр, натисніть кнопку «Автентифікувати», щоб надати доступ до профілю бази даних аніме. Ми використовуємо AniList для цілей цього підручника.

4. Тепер ви будете перенаправлені на відповідний веб-сайт для входу та автентифікації підключення. У нашому випадку MAL-Sync переносить нас на сторінку входу в AniList. Введіть дані свого облікового запису та натисніть кнопку «Увійти».

5. Після входу ви побачите повідомлення від MAL-Sync, яке читає: «Токен збережено. Ви можете закрити сторінку зараз.

6. Ось і все. Ви успішно встановили розширення MAL-Sync у своєму браузері та готові автоматично відстежувати свої улюблені аніме-шоу та фільми, не турбуючись про оновлення списку.

Як автоматично відстежувати епізоди аніме за допомогою MALSync

1. Після встановлення розширення Chrome перейдіть на платформу, якою ви регулярно користуєтеся, щоб транслювати аніме чи читати мангу. Ми використовуємо Netflix, щоб продемонструвати цю функцію в цьому посібнику.

2. Просто натисніть на аніме, яке ви хочете переглянути. Тепер у верхній частині екрана з’явиться невелике спливаюче вікно, яке підтверджує, що ви почали перегляд аніме. Натисніть «ОК» у спливаючому вікні «Почати перегляд», і MAL-Sync почне працювати.

3. MAL-Sync тепер відстежуватиме прогрес перегляду. Після трансляції майже 80% серії вона буде позначена як переглянута у вашому профілі. Унизу ви побачите спливаюче вікно, яке підтверджує, що ви завершили перегляд епізоду.

4. Ви можете скасувати те саме, якщо ви випадково переслали епізод або перескочили епізод у черзі. Крім того, якщо ви коли-небудь закриєте вкладку під час перегляду шоу, MAL-Sync запам’ятає мітку часу, коли ви вийшли. Щоразу, коли ви знову транслюватимете цей епізод, ви побачите спливаюче вікно з написом «Відновити о [timestamp]” на вершині.

5. Більше того, якщо MAL-Sync не розпізнає прогрес або помилки, ви можете оновити їх самостійно, натиснувши панель прогресу внизу екрана.

6. Ось як виглядатиме автоматичне відстеження у вашій базі даних аніме. MAL-Sync автоматично оновлює ваш прогрес у вашому профілі AniList або MyAnimeList. Це розширення обов’язково стане частиною вашої рутини перегляду аніме, як тільки ви почнете ним користуватися.

  Як видалити обліковий запис Riot

Додаткові функції MAL-Sync, про які варто знати

Окрім автоматичного відстеження аніме та манги, розширення MAL-Sync для Chrome пропонує додаткові функції, які варто перевірити під час використання цього розширення. Давайте коротко розглянемо ці функції:

1. Якщо ви клацнете піктограму олівця або піктограму трьох рядків у нижньому правому куті, на екрані з’явиться нове невелике спливаюче вікно.

2. Він надає вам додаткову інформацію, таку як огляд аніме, огляди та навіть рекомендації, схожі на те, що ви переглядаєте. Він також дозволяє оновлювати ваш прогрес, показує веб-сайт потокової трансляції, який ви використовуєте для трансляції аніме, тощо.

3. Крім того, ви можете клацнути піктограму розширення MAL-Sync поруч із адресним рядком (може бути приховано під кнопкою розширення), щоб побачити, які аніме та мангу ви зараз переглядаєте та що відстежує MAL-Sync.

4. Якщо ви клацнете піктограму «Налаштування» у спливаючому вікні розширення MAL-Sync, ви зможете налаштувати численні функції, наприклад, які веб-сайти ви хочете відстежувати під час трансляції аніме. Ви можете змінити тему, відеоплеєр, оцінку прогресу та інші функції в налаштуваннях розширення.

Альтернативи MAL-Sync для автоматичного відстеження аніме

Примітка. Зазначені тут альтернативи призначені для відстеження в автономному режимі. На даний момент немає альтернативи онлайн-відстеження. Ми будемо регулярно оновлювати цей посібник у разі випуску нових інструментів.

Тайга

Taiga — найкраща альтернатива MAL-Sync для користувачів, які хочуть автоматично відстежувати завантажені епізоди аніме під час перегляду в автономному режимі. Інтерфейс Taiga простіший, а програма проста у використанні. Він підтримує всі три основні бібліотеки аніме, включаючи MyAnimeList, Kitsu та AniList. Додаток має такі першокласні функції, як

 • Автоматичне виявлення медіа: легко визначте файл, який ви переглядаєте, і оновіть список аніме, які ви переглянули.
 • Інтерактивні графіки сезону, щоб дізнатися всі останні новини аніме.
 • Крім того, користувачі мають можливість поділитися поточним епізодом аніме, який вони дивляться, через Discord Rich Presence, публікацію в Twitter тощо.

Спробуйте Тайга

Оновлення MAL

Якщо ви віддаєте перевагу MyAnimeList для відстеження аніме над іншими веб-сайтами, MAL Updater — ідеальна програма для вас. Що відрізняє його від інших, так це можливість встановлення тем, що дозволяє застосовувати ваші улюблені теми аніме. Він підтримує лише MyAnimeList і оновлює весь прогрес аніме лише на цьому веб-сайті. Він не має маси функцій, але ідеально працює з простими функціями, зокрема:

 • Плавне автоматичне відстеження епізодів, які ви переглядаєте в режимі офлайн, і оновлення їх у вашій бібліотеці MyAnimeList.
 • Він має рядок пошуку для пошуку нової інформації про аніме, яке ви переглядаєте або хочете почати наступним.
 • Він має опцію теми, щоб застосувати вашу улюблену тему інтерфейсу аніме та покращити зовнішній вигляд програми.
  Виправте помилку користувача Steam у модулі Garry's Mod

Спробуйте Оновлення MAL

Шоко

Хоча встановлення цієї програми займає трохи часу, Shoko є гідною альтернативою MAL-Sync для офлайн-глядачів аніме. Shoko — найповніша програма бази даних аніме в цьому списку. Ви можете використовувати цю програму не лише для автоматичного відстеження аніме, але й для трансляції аніме через вбудований медіаплеєр. Ви також отримуєте підтримку розширеного керування файлами, бази даних AniDB тощо. Shoko пропонує різні власні програми для підтримки кількох платформ. Деякі з його найбільш корисних функцій:

 • Централізована база даних для коректного оновлення епізодів і їх підтримки.
 • Проста система керування файлами для легкого керування базою даних.
 • На відміну від будь-якої іншої програми, він інтегрує медіаплеєр, щоб ви могли транслювати аніме в будь-якому місці.

Спробуйте Шоко

Питання що часто задаються

Чи законне та безпечне використання розширення MAL-Sync?

Це розширення доступне у веб-магазині Chrome, і можна з упевненістю сказати, що воно цілком законне та безпечне для використання.

Чи можна імпортувати з MAL до AniList?

Щоб оновити свій список, ви можете легко експортувати файл mylist.xml із MAL та імпортувати його у свій обліковий запис AniList.

Який найкращий трекер аніме?

Кожен сайт бази даних аніме має свої переваги, тому ви можете легко вибрати той, який відповідає вашим потребам. Myanimelist, AniList, Kitsu та AniDB є одними з найкращих на даний момент.

Чи коштує AniList грошей?

Ні, AniList абсолютно безкоштовний у використанні та не потребує жодної підписки, щоб відстежувати ваш прогрес у аніме та манзі.

Автоматично відстежуйте аніме-фільми та телешоу

Отже, це все, що вам потрібно знати про те, як автоматично відстежувати аніме, яке ви переглядаєте, або мангу, яку ви зараз читаєте. Тепер ви можете зробити це без будь-яких проблем. Ми сподіваємось, що ми змогли представити цей новий інструмент у вашому арсеналі, щоб полегшити вам автоматичне відстеження всіх найкращих аніме-шоу, таких як «Зошит смерті», і фільмів, які ви дивитесь. Ви також можете протестувати офлайн-автотрекери, перелічені вище, і вибрати один відповідно до ваших потреб. Після того, як ви протестуєте його, повідомте нам, який інструмент автоматичного відстеження та веб-сайт бази даних аніме ви використовуєте, у коментарях нижче.