Як автоматично відключити мобільні дані через WiFi на Android

Коли ви використовуєте мобільні дані замість мережі Wi-Fi, акумулятор телефону розряджається швидше. Це не специфічна річ для Android. Це також відбувається на iPhone та будь-якому іншому портативному пристрої, який може підключатися до мобільної мережі. Більшість людей відключають мобільні дані до тих пір, поки їм не доведеться вийти на вулицю й знати, що вони не будуть підключені до мережі Wi-Fi. Якщо ви тримаєте мобільні дані увімкненими, якщо ваш Wi-Fi не працює, акумулятор розряджається набагато швидше. Android має вбудовану функцію, яка дозволяє автоматично вимикати мобільні дані через Wi-Fi.

Ця особливість якось прихована. Він доступний, лише якщо у вас увімкнено параметри розробника.

Увімкнути параметри розробника

Спочатку потрібно ввімкнути параметри розробника. Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до розділу Про телефон. На деяких телефонах у вас може бути розділ Про пристрій. У цьому розділі вам потрібно знайти номер збірки або інформацію про збірку.

Торкніться номера збірки сім разів, щоб увімкнути параметри розробника.

Вимкніть мобільні дані через WiFi

Тепер, коли параметри розробника ввімкнено, відкрийте програму Налаштування та торкніться Параметри розробника. Параметри розробника можуть бути вкладені в інший набір налаштувань. Перейшовши на екран параметрів розробника, прокрутіть униз до групи налаштувань «Мережа» та вимкніть параметр «Мобільні дані завжди активні».

Якщо цю опцію вимкнено, мобільні дані вашого пристрою будуть вимкнені, коли він підключений до мережі Wi-Fi. Коли ваш пристрій втрачає з’єднання з мережею Wi-Fi, через те, що маршрутизатор вимкнено, мережа не працює або ви залишили зону дії мережі Wi-Fi, мобільні дані знову ввімкнеться.

Коли акумулятор вашого телефону розряджений, і ви не можете дістатися до точки зарядки, вимкнення мобільного передавання даних допоможе йому довше працювати. Різниця, яку це робить, може бути невеликою. Якщо ви хочете збільшити час використання однієї зарядки, ви також можете ввімкнути режим низького заряду акумулятора, але це не призведе до вимкнення мобільного передавання даних. Це те, що ви повинні вручну вимкнути.

iOS має щось подібне під назвою WiFi Assist, але якщо ви хочете його вимкнути, вам не потрібно вмикати ніяких спеціальних налаштувань. Пам’ятайте, що це «подібне», а не точне. Функція iOS полягає в тому, що вона не дозволяє вашому пристрою використовувати ваші мобільні дані, коли сигнал мережі WiFi слабкий. Це не вимикає мобільні дані. Це може запобігти непотрібному використанню ваших стільникових даних, але це не допоможе вашій батареї працювати довше.