Як автоматично виправити викривлені фотографії iPhone

| | 0 Comments| 4:51 PM
Categories:

Коли ви фотографуєте високу будівлю в лоб, ви часто опиняєтеся з невеликою перспективою, а верхня частина будівлі відхиляється від вас. Ось як ви можете автоматично виправляти викривлені зображення на вашому iPhone.

Використовуйте редактор у Apple Photos на iPhone

Оновлення iOS 13 схоже на коробку цукерок із чудовими маленькими ласощами. Хоча про великі функції банерів, як-от темний режим, говорили скрізь, недостатньо згадується оновлений редактор у додатку «Фотографії».

Вбудована програма має новий набір функцій редагування, які можуть замінити основні функції програм для редагування фотографій, таких як Snapseed. Однією з цих функцій є інструмент автоматичного випрямлення.

Відкрийте програму «Фотографії» на своєму iPhone, виберіть викривлену фотографію, яку ви хочете виправити, а потім натисніть кнопку «Редагувати».

  Чи приватний режим чи режим анонімного перегляду робить веб-перегляд анонімним?

Далі торкніться кнопки «Обрізати» у нижньому куті екрана.

Тепер ви увійдете в оновлений розділ обрізання. Звідси ви можете змінити співвідношення сторін зображення, обрізати зображення тощо.

Але перше, що ви помітите після натискання кнопки «Обрізати», це те, що програма «Фотографії» автоматично обрізала фотографію та змінила для вас перспективу.

У більшості випадків цієї автоматичної зміни достатньо. Ви можете просто натиснути «Готово» і піти.

Але іноді програма «Фотографії» може занадто сильно збільшити зображення, або вам може знадобитися точно налаштувати вертикальну або горизонтальну перспективу. Торкніться інструмента на нижній панелі, а потім проведіть пальцем по повзунку, щоб змінити налаштування.

Щоб перемістити фотографію, проведіть пальцем по межах. Коли ви задоволені фотографією, натисніть кнопку «Готово».

  Що таке мікрофон XLR і навіщо він мені потрібен?

Альтернативний варіант обрізання: Snapseed

Якщо ви ще не оновилися до iOS 13 або вам не подобається використовувати новий редактор у програмі «Фотографії», ви можете скористатися сторонньою програмою, щоб виправити свої викривлені зображення.

Snapseed є одним із таких додатків. Після відкриття програми натисніть кнопку «Відкрити», щоб вибрати фотографію.

Використовуйте браузер фотографій програми, щоб вибрати фотографію зі своєї бібліотеки.

Відкривши фотографію, натисніть кнопку «Інструменти».

Звідси натисніть кнопку «Перспектива».

На цьому екрані виберіть кнопку «Повернути».

Тут проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб повернути зображення на осі.

Далі натисніть на кнопку «Нахил». Тепер ви можете провести пальцем по горизонталі або вертикалі, щоб вирішити проблеми з перспективою.

Перспективний двигун Snapseed досить розумний. Коли ви переміщуєте перспективу, Snapseed автоматично заповнює краї. Звичайно, якщо вам це не подобається, ви можете обрізати зображення пізніше.

  Як порахувати пусті або порожні клітинки в Google Таблицях

Торкніться кнопки «Готово».

Тепер натисніть на кнопку «Експорт».

У цьому меню ви можете натиснути кнопку «Зберегти», щоб зберегти зміни до зображення. Використовуйте кнопку «Зберегти копію», щоб зберегти оригінальне зображення.

Тепер, коли ви дізналися простий спосіб виправити викривлені фотографії, спробуйте знімати фотографії у форматі RAW, щоб отримати більше деталей. Ви можете легко редагувати їх у самому Snapseed.