Як автоматично ввійти в обліковий запис користувача в Windows 11/10

| | 0 Comments| 1:45 PM
Categories:

Якщо вам незручно вводити пароль під час увімкнення ПК, Windows 11 і 10 пропонують зручні вбудовані функції, які дозволяють обійти екран входу та перейти прямо на робочий стіл. Ось три основні способи налаштування автоматичного входу в Windows 11 і 10.

1. Використовуйте Netplwiz для автоматичного входу в обліковий запис користувача

Найпростіший спосіб автоматичного входу в обліковий запис користувача Windows 11 або 10 — це використовувати утиліту Netplwiz. Хоча цю застарілу панель ви не часто відвідуєте, вам потрібно лише налаштувати тут опцію, щоб увімкнути автоматичний вхід.

Перш ніж це зробити, зауважте, що Windows Hello (включаючи PIN-код, захист обличчя та відбитків пальців) несумісна з автоматичним входом. Якщо ви використовуєте Windows Hello, вимкніть його в Налаштуваннях > Облікові записи > Параметри входу.

Сторінка параметрів входу містить усі налаштовані вами методи Windows Hello. Виберіть той, який потрібно видалити, і натисніть «Видалити», наприклад, щоб видалити PIN-код у Windows 11.

Щоб продовжити, вам потрібно знати своє ім’я користувача та пароль Windows; якщо ви входите за допомогою облікового запису Microsoft, це пароль вашого облікового запису Microsoft. Виконайте такі кроки, щоб автоматизувати процес входу на вашому ПК:

 • Натисніть клавішу Windows + R, введіть у полі netplwiz і натисніть Enter.
 • На вкладці Користувачі в діалоговому вікні, що з’явиться, виберіть свій обліковий запис користувача зі списку.
 • Зніміть прапорець Користувачі повинні ввести ім’я користувача та пароль для використання цього комп’ютера, які ви знайдете вгорі. Якщо ви його не бачите, ми показали, як відновити «користувачі повинні ввести…», якщо його немає на вашому пристрої. Знявши прапорець, натисніть «Застосувати».
 • З’явиться запит із запитом на введення облікових даних для входу. Введіть своє ім’я користувача у відповідне поле (якщо воно не заповнене), введіть пароль у полях Пароль і Підтвердьте пароль і натисніть OK.
 • Натисніть OK у кожному відкритому вікні.
 •   Як заблокувати веб-сайт на ПК з Windows 10 – (2 способи) – 2023

  Перезавантажте комп’ютер, і він більше не запитуватиме пароль. Якщо ви хочете вимкнути автоматичний вхід, вам потрібно лише відзначити Користувачі повинні ввести ім’я користувача та пароль, щоб знову використовувати цей комп’ютер у утиліті netplwiz.

  Як пропустити вхід у Windows після виходу з режиму сну

  Використання Netplwiz вимикає автоматичний вхід лише під час запуску. Щоб вимкнути автоматичний вхід після пробудження з режиму сну або глибокого сну, вам потрібно буде налаштувати деякі додаткові параметри:

  • У Windows 10 перейдіть до «Налаштування» > «Облікові записи» > «Параметри входу» > «Вимагати входу» та виберіть «Ніколи» в розділі «Якщо вас не було, коли Windows має вимагати від вас повторного входу?»
  • У Windows 11 ця функція доступна в розділі «Налаштування» > «Облікові записи» > «Параметри входу» > «Додаткові налаштування» > «Якщо вас не було, коли Windows має вимагати повторного входу?» > Ніколи.

  2. Використовуйте реєстр Windows для автоматичного входу в обліковий запис користувача

  Якщо ви не хочете використовувати наведений вище метод, ви можете налаштувати кілька розділів реєстру для автоматичного входу в облікові записи користувачів. Як завжди у випадку з реєстром, переконайтеся, що ви не торкаєтеся жодних ключів, якщо ви не знаєте їх призначення. Завжди доцільно створити резервну копію реєстру перед внесенням будь-яких змін.

    Як виправити відсутність параметра Run Anyway на SmartScreen у Windows 10

  Вимкнувши Windows Hello та маючи під рукою ім’я користувача та пароль, виконайте такі дії, щоб увімкнути автоматичний вхід у свій обліковий запис:

 • Натисніть клавішу Windows + R, введіть regedit і натисніть Enter.
 • Натисніть Так у спливаючому вікні з проханням дозволити редактору реєстру вносити зміни на вашому пристрої.
 • Коли відкриється редактор реєстру, перейдіть до наступного шляху:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon 
 • Знайдіть праворуч запис із написом DefaultUserName і двічі клацніть його.
 • Введіть своє ім’я користувача в поле «Значення» та натисніть «ОК». Якщо у вас на пристрої лише один обліковий запис користувача, цей параметр буде попередньо заповнено.
 • Двічі клацніть DefaultPassword праворуч. Якщо ви не бачите цей запис, клацніть правою кнопкою миші будь-де пусте на правій панелі, клацніть «Створити» та виберіть «Рядкове значення». Використовуйте DefaultPassword як його назву.
 • Двічі клацніть запис і введіть пароль у полі значення. Не забувайте використовувати пароль свого облікового запису Microsoft, якщо ви не використовуєте локальний обліковий запис. Після додавання пароля натисніть OK.
 • Знайдіть AutoAdminLogon праворуч і двічі клацніть його.
 • Введіть 1 у поле «Значення» та натисніть «ОК».
 • Закрийте редактор реєстру та перезавантажте комп’ютер.
 • Під час наступного завантаження комп’ютера ви перейдете безпосередньо до робочого столу. Щоб вимкнути автоматичний вхід, змініть значення AutoAdminLogon на 0.

  3. Використовуйте програму для автоматичного входу в обліковий запис користувача

  Існує навіть програма, яка допоможе вам автоматично ввійти в обліковий запис користувача Windows 10 або 11. Якщо ви часто вмикаєте та вимикаєте автоматичний вхід у Windows 10/11, ви можете скористатися цією програмою замість наведених вище методів.

    Виправити Fallout 4 Script Extender, який не працює в Windows 10

  Автовхід дозволяє вмикати та вимикати функцію автоматичного входу одним клацанням миші. Це безкоштовна програма Sysinternals, яку можна завантажити з офіційного веб-сайту Microsoft.

  Якщо ви не плануєте встановлювати додаток, ви можете скористатися портативною версією, яка працює так само, як і встановлений інструмент. Виконайте такі кроки, щоб почати використовувати:

 • Завантажте, розпакуйте та запустіть Autologon на своєму ПК з Windows.
 • Введіть своє ім’я користувача в поле «Ім’я користувача», введіть свій домен у поле «Домен» (у більшості випадків воно має заповнюватися автоматично), введіть пароль у поле «Пароль» (незалежно від того, чи є ваш локальний обліковий запис або обліковий запис Microsoft) і натисніть «Увімкнути».
 • Тепер на вашому комп’ютері ввімкнено автоматичний вхід.
 • Якщо ви захочете вимкнути автоматичний вхід, натисніть кнопку Вимкнути в програмі.
 • На щастя, ця програма зберігає ваш пароль у реєстрі з шифруванням (дізнайтеся, як працює шифрування). Таким чином, навіть якщо хтось має доступ до реєстру, він не зможе прочитати ваш пароль.

  Ваш обліковий запис користувача стає менш безпечним із автоматичним входом?

  Це залежить.

  Оскільки будь-хто може ввійти у ваш обліковий запис, ваші дані можуть бути не такими безпечними, якщо ви користуєтеся своїм комп’ютером з іншими. Ми пропонуємо вам попросити пароль або налаштувати альтернативні параметри входу Windows Hello, особливо якщо на вашому ПК є конфіденційні дані.

  Однак, якщо ви єдина особа, яка має фізичний доступ до вашого комп’ютера, ви можете використовувати функцію автоматичного входу. Це заощадить ваш час і зменшить незручності введення пароля під час кожного входу.