techukraine.net techukraine.net Які ще сайти схожі на Omegle?

Які ще сайти схожі на Omegle?

| | 0 Comments| 9:15 AM
Categories:

З’єднання з іншими пройшло довгий шлях із часів набору номерів на стаціонарні телефони. Зараз існує незліченна кількість сервісів, які з’єднують вас із друзями та колегами, зменшуючи клопоти та витрати на подорожі. Особливо в такий час ми починаємо дізнаватися, наскільки життєво важливий цей людський зв’язок. Але деякі служби йдуть далі, ніж просто підключають вас до наявних контактів. Omegle, наприклад, є надзвичайно популярною платформою, яка з’єднує вас із незнайомими людьми. Так які інші сайти схожі на Omegle? Ми розглянемо це питання в статті нижче.

Що таке Omegle?

Omegle дозволяє вам спілкуватися віч-на-віч не з людьми, яких ви знаєте, а з абсолютно незнайомими людьми. Створений підлітком у своїй спальні, Omegle був одним із перших онлайн-сервісів такого роду. Так, у 90-х у нас були чати AOL, але Omegle зробив кілька стрибків за межі цього.

Для початку реєстрація нульова, що відмінно підходить для збереження анонімності вашої особистості та особистих даних, але це також створює свої проблеми. Скористатися ним може будь-хто — буквально будь-хто. Після того, як ви виберете, чи хочете ви приєднатися за допомогою тексту чи відео, Omegle з’єднає вас з іншою особою. Це робиться випадковим чином, тому хто з’являється на іншому рядку – це цілковита невдача.

  Які торрент-сайти все ще працюють?

Звичайно, Omegle особливо популярний серед підлітків. Спілкування з кимось, кого ви не знаєте, викликає невеликий трепет, анонімність дає вам можливість говорити відкрито та без засуджень, але багато часу для підлітків це лише спосіб подолати свою нудьгу. Але якщо все це відкрито, ним легко зловживати. Omegle навіть зазначає на першій сторінці свого веб-сайту: «Відомо, що хижаки використовують Omegle, тож будьте обережні».

Звичайно, Omegle не зберігає жодних даних користувачів, але кожен може зробити скріншоти своїх чатів. Користувачі навіть можуть вибрати «режим шпигунства», який дозволяє їм залізти в розмови інших людей. Навіть якщо ви будете обережні, легко впустити деталі про себе, коли починаєте зводити обережність з тим, хто вам подобається. Ось чому багато батьків почали блокувати такі сайти, як Omegle, щоб їхні діти взагалі не могли ними користуватися.

  Найдорожчі компанії світу

Але як далеко ви зайдете, коли ви почнете блокувати веб-сайти? Це єдиний небезпечний сайт чату? Які ще сайти схожі на Omegle? Почнемо з того, що величезні простори Інтернету та всі його глибокі темні кути роблять майже неможливим бути єдиним у своєму роді.

Альтернативи Omegle

Існує багато інших альтернатив Omegle, які включають TinyChat, Whisper, CoolMeet, ChatHub, Emerald Chat, ChatRoulette, Shagle, Chatrandom, Dirtyroulette, Camsurg і ​​Bazoocam — варіанти майже нескінченні. Всі вони мають кілька відмінностей, але всі вони, по суті, служать одній і тій же цілі.

Наприклад, TinyChat по суті такий же, як Omegle, але більшість його користувачів підключаються через чат, який містить до 12 відеоканалів на кімнату. Це миттєво стає дещо зручнішим, оскільки чати не ведуться один на один, тому розмови, ймовірно, не будуть занадто особистими.

ChatRoulette, з іншого боку, працює за принципом «один на один», як і Omegle. Це об’єднує вас із незнайомцем, і якщо ви відчуваєте себе незручно або не хочете більше спілкуватися з цією людиною, ви «вбиваєте» розмову і продовжуєте.

  Перевірте, наскільки повільно працює ваш пристрій

Чи варто забороняти своїм дітям користуватися цими сайтами?

Як батько, ви можете обійти блокування ліворуч, праворуч і посередині, коли почнете з’ясовувати, які інші сайти подібні до Omegle, але ви можете програти битву. Якщо є бажання – знайдеться можливість. Величезна потужність Інтернету означала, що існує майже завжди більше способів. З самого початку Інтернету підлітки постійно знаходили нові способи спілкування з незнайомими людьми в Інтернеті. Найкраще, що ми можемо зробити, — це інформувати наших дітей про читання червоних прапорців і про те, які розмови викликають тривогу. Завжди тримайте між вами відкритий діалог, щоб вони знали, що можуть прийти до вас, якщо щось змусило їх почуватися незручно, тоді ви можете обговорити, як діяти разом.