Які торрент-сайти все ще працюють?

| | 0 Comments| 11:00 PM
Categories:

Сьогодні торрент не такий, як був кілька років тому. Існують новіші та кращі торрент-сайти, але їх не просто знайти, навіть за допомогою пошуку Google. Ви також не хочете витрачати свій дорогоцінний час на перевірку десятків сміттєвих веб-сайтів, які обіцяють торренти, але насправді їх не пропонують.

Незалежно від того, чи шукаєте ви фільм, гру чи улюблене телешоу, наведений нижче список торрент-сайтів спростить ваш досвід роботи з торрентами, таким чином допоможе вам знайти те, що ви шукаєте, за лічені секунди.

Які найкращі торрент-сайти, які все ще працюють?

1 . Піратська затока – Найкращий торрент-сайт загалом

Піратська затока (TPB) була заснована в 2003 році і є одним з найвідоміших торрент-сайтів. Сайт доступний 35 різними мовами, і ви можете знайти там мільйони торрент-сайтів. Він простий і легкий у використанні, і він не заповнений дратівливою рекламою. Він підтримує магнітні посилання, а середня швидкість завантаження на платформі становить 6,2 МБ/с.

2 . RARBG – Найкращий торрент-сайт для нових випусків і фільмів 4K

RARBG працює з 2008 року. Його популярність пояснюється високою якістю торрентів і простотою використання платформи. Все на сайті безкоштовне, а на платформі постійно додаються нові торренти. Незважаючи на свою популярність, RARBG був заблокований у багатьох країнах з правових причин. Однак ці блоки не завадили людям отримати доступ до платформи, і багато хто використовує дзеркальні сайти RARBG для доступу. VPN також може допомогти вам обійти блокування та отримати доступ до сайту. Середня швидкість завантаження на платформі становить 6,1 МБ/с.

  Ubuntu: список пристроїв USB

3 . 1337x – Найкращий торрент-сайт для програмного забезпечення/додатків.

1337x це торрент-сайт, заснований у 2007 році, популярний завдяки своїй простій організованій платформі. Популярність 1337x зросла в 2018 році після того, як її інший торрент-конкурент, Kickass Torrents, впав. Також нещодавно сайт зазнав серйозних модифікацій, покращивши його макет та усунувши деякі серйозні загрози безпеці. Веб-сайт заборонений у результатах пошуку Google, і ви не зможете отримати до нього доступ за допомогою простого пошуку Google. Однак реклама на платформі є дещо ризикованою, тому не рекомендується відкривати сайт під час роботи або поблизу дітей. Середня швидкість завантаження на платформі становить 4,2 МБ/с.

  Як отримати одноразову електронну адресу

4 . Торлок – Найкращий торрент-сайт для електронних книг та аніме.

Торлок це також ще один популярний торрент-сайт із простим інтерфейсом користувача. Це ідеальний варіант, якщо ви шукаєте електронні книги або високоякісні відео про аніме. Деякі торренти на сайті неможливо знайти на інших трекерах, але, швидше за все, ви знайдете популярні. Однак на веб-сайті є небезпечна реклама, тому рекомендується звертатися до нього з обережністю. Середня швидкість завантаження на платформі становить 4,4 МБ/с.

5 . Torrentz2 – Найкращий торрент-сайт для музики.

Якщо ти любиш музику то Torrentz2 це ваше рішення. На цьому сайті ви можете знайти будь-яку музику, яку забажаєте. Torrentz2 — нова версія популярного сайту Torrentz. Сайт має мінімалістичний інтерфейс і, таким чином, простий у використанні, а середня швидкість завантаження на платформі становить 2,0 МБ/с.

6 . Zooqle – Найкращий торрент-сайт для ігор.

Є маса ігрових торрентів Zooqle веб-сайт. Сайт є досить новим у світі торрентів. Хоча сайт популярний серед ігор, на ньому також є понад 37 000 фільмів і понад 600 телевізійних шоу. Середня швидкість завантаження на платформі становить 2,6 МБ/с.

  Видалити дублікати з параметра «Відкрити за допомогою» у контекстному меню правою кнопкою миші [OS X]

Причини використання VPN під час завантаження торрентів

Інтернет-провайдери, як правило, блокують торрент-сайти, щоб обмежити незаконні торренти, і Google також заблокував торрент-сайти від показу в результатах пошуку. Щоб уникнути цих блоків, рекомендуємо використовувати VPN під час доступу до торрент-сайтів. VPN приховує вашу IP-адресу, щоб ви залишалися анонімними під час завантаження торрентів. Якщо ви не використовуєте VPN, ви ризикуєте отримувати повідомлення про порушення авторських прав від свого провайдера, збої в мережі або навіть судові позови.