Які старі телефони Samsung отримають Galaxy AI?

Ключові висновки

 • Samsung підтвердила підтримку Galaxy AI для всіх своїх телефонів і планшетів високого класу з 2023 року.
 • Galaxy AI з’явиться на сумісних пристроях разом із оновленням програмного забезпечення One UI 6.1.

Samsung планує розгорнути Galaxy AI, бажаний набір функцій AI, представлений разом із серією Galaxy S24, на своїх старих моделях через оновлення програмного забезпечення в 2024 році. Але не всі телефони Samsung відповідають вимогам. Дізнайтеся, чи потрапив ваш пристрій Galaxy у список.

Список Samsung Galaxy AI-сумісних пристроїв

В Публікація Samsung Newsroom, корейський гігант смартфонів офіційно оголосив список пристроїв, які підтримуватимуть Galaxy AI з оновленням програмного забезпечення One UI 6.1. Окрім старих смартфонів, Samsung пропонує Galaxy AI у лінійку планшетів. Ось список сумісних телефонів і планшетів:

 • Galaxy S23, S23+, S23 Ultra та S23 FE
 • Galaxy Z Flip 5 і Z Fold 5
 • Galaxy Tab S9, Tab S9+ і Tab S9 Ultra
  Збільште частоту кадрів у вашому медіаплеєрі за замовчуванням для відтворення HD

Як бачите, усі телефони та планшети преміум-класу, випущені Samsung у 2023 році, мають право отримати деякі з найкращих функцій Galaxy AI. Моделі нижчого класу, такі як Galaxy A54, Galaxy Tab S9 FE/FE+ і Galaxy A23, не отримають Galaxy AI, ймовірно, тому, що їх апаратне забезпечення просто недостатньо потужне.

Коли Samsung випустить One UI 6.1 з Galaxy AI?

AngieYeoh/Shutterstock

Відповідно до оголошення, Samsung почне випуск One UI 6.1 з кінця березня. Ми ще не маємо точної дати, але ви повинні побачити запит на оновлення програмного забезпечення на своєму сумісному телефоні або планшеті Galaxy в останній тиждень березня. За допомогою One UI 6.1 Samsung планує довести Galaxy AI до 100 мільйонів користувачів у 2024 році:

  6 найкращих криптовалютних платформ для купівлі біткойнів в Індії

«Це лише початок Galaxy AI, оскільки ми плануємо надати досвід понад 100 мільйонам користувачів Galaxy протягом 2024 року та продовжувати інноваційні способи використання необмежених можливостей мобільного AI».

Про це повідомляє 9to5Google що One UI 6.1 також потрапить до старих флагманів, таких як серії Galaxy S22 і S21, пізніше в 2024 році, але, на жаль, Galaxy AI не буде його частиною.

Які функції Galaxy AI з’являться на старих телефонах?

Заріф Алі/MakeUseOf

Дрібний шрифт на Публікація Samsung Newsroom підтверджує, що деякі функції Galaxy AI S24 не будуть доступні на всіх старіших пристроях. Samsung обіцяє наступні функції після оновлення телефону Android до One UI 6.1:

 • Живий перекладач
 • Помічник у чаті
 • Примітка Assist
 • Коло для пошуку з Google
 • Генеративне редагування та пропозиція редагування
 • Миттєвий Слоу-мо
 • Помічник у перегляді
 • Помічник транскрипту
  [Explained] Як виконується моделювання даних у Power BI

Функція Instant Slow-mo буде недоступна для Galaxy S23 FE.

Крім цих функцій, сумісні пристрої Galaxy з One UI 6.1 також дозволять створювати ШІ-шпалери з текстовими підказками.

Однак варто зазначити, що деякі функції Galaxy AI, такі як Live Translate, Note Assist, Chat Assist і Generative Edit, вимагають входу за допомогою облікового запису Samsung. Крім того, Chat Assist буде обмежено клавіатурою Samsung, тоді як Browsing Assist вимагає від вас використання Інтернет-браузера Samsung.

Ми вважаємо, що рішення Samsung застосувати Galaxy AI у старих моделях є кроком у правильному напрямку. Це свідчить про прагнення компанії підтримувати старі пристрої в довгостроковій перспективі. Однак оновлення One UI 6.1 із функціями Galaxy AI може перешкодити деяким користувачам переходити на S24 або S24 Ultra.