Які ранги Valorant у порядку?

Valorant — це шутер від першої особи, розроблений і виданий Riot Games Inc., який став надзвичайно популярним після Counter-Strike.

Riot Games — американський видавець і розробник відеоігор. До Valorant він публікував такі ігри, як League of Legends, Legends of Runeterra та багато іншого. До випуску Valorant він мав кодову назву та був оголошений як Project A.

Гру було вперше запущено на стадії закритого бета-тестування 7 квітня 2020 року з обмеженою кількістю гравців, які мали право грати. Гра привернула багато уваги завдяки таким популярним твіч-стримерам, як Hiko, ShahZaM, Shroud та багатьом іншим, які пройшли через ряди Valorant. Згодом звичайні гравці зацікавилися грою, і гра процвітала після запуску 2 червня 2020 року як безкоштовна, доступна для завантаження на Ігри бунту.

Наразі гра доступна на ПК з ОС Windows і є безкоштовною з наступними вимогами:

МІНІМАЛЬНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ / 30 КАДРОВ/С РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ / 60 КАДРОВ/С ВИЩІ ХАРАКТЕРИСТИКИ / 144+ FPSCPUIntel Core 2 Duo E8400 (Intel), Athlon 200 GE (AMD)Intel i3-4150 (Intel), Ryzen 3 1200 (AMD)Intel i5-9400F 2,90 ГГц ( Intel), Ryzen 5 2600X (AMD)GPUIntel HD 4000, Radeon R5 200Geforce GT 730, Radeon R7 240GTX 1050 Ti, Radeon R7 370

Про геймплей Valorant

Valorant — це змагальна гра з персонажами 5 на 5. Він включає різні види зброї, карти та широкий спектр агентів, кожен з яких має унікальні здібності, щоб забезпечити гравцям захоплюючий досвід. У ньому є різні режими гри, як-от безрейтинговий, змагальний, спайк-руш та багато іншого.

Спочатку гра була запущена з 10 ігровими агентами на вибір на стадії бета-тестування, а з патчем 1.05 кількість агентів зросла до 12. На поточному етапі в грі є 19 агентів. Кожен з них можна розблокувати, граючи в гру.

У грі є різні карти. Кожна з них надає гравцеві різні враження від гри. Наразі є 7 карт із картою «Split», яку вилучено з пулу та замінено новою картою під назвою «Pearl».

Всього в грі 17 одиниць зброї, і кожна з них може бути оснащена унікальними скінами, які доступні безкоштовно або можна купити в ігровому магазині. Крім того, кожна зброя має свою унікальну особливість; деякі з них можна використовувати для знімків голови, тоді як інші можна використовувати для спреїв.

Глобальний рейтинг вибору агента

Наведене вище зображення ілюструє глобальна ставка вибору агентів на різних рівнях і на різних картах, де очолила Рейна, за нею Чембер, Сейдж, Джетт і Рейз у топ-5.

  7 способів виправити це

Цілі

У грі в базовому режимі є дві сторони, Нападаючі та Захисники. Це змагання з 13 раундів, у яких кожна команда грає як нападники, так і захисники. Якщо кожна з команд має рівний рахунок 12, то гра переходить до третього тайму, де ви повинні виграти раунд або два раунди поспіль для безрейтингового та змагального режимів відповідно. Крім того, змагальний режим має вищі ставки, ніж режим без рейтингу, оскільки він визначає ваш рейтинг у грі.

Щоб команда виграла раунд, є два способи:

 • Знищіть всю ворожу команду до того, як шип увімкнеться або вимкнеться, залежно від вашої сторони.
 • Посадіть шип або знешкодьте його до закінчення часу.
 • Подяка в грі

 • Туз: коли один гравець перебиває всіх п’ятьох гравців ворожої команди за один раунд, це називається тузом.
 • Командний туз: коли кожен гравець вашої команди збиває по одному гравцю з команди противника в одному раунді, це називається командним тузом.
 • Thrifty: ваша команда отримує «Thrifty», якщо у вас порівняно слабке навантаження проти суперника.
 • Очки досвіду

  Очки досвіду або EXP/XP — це очки, отримані гравцем після завершення кожної гри чи місії. Щоденна місія нагороджує 2000 XP, а щотижнева місія нагороджує змінним XP на основі щотижневих ігрових завдань.

  XP для кожного ігрового режиму такий:

  ModeXP без winXP з WinUnrated100/round200/roundCompetitive100/round200/roundReplication100/round200/roundDeathmatch900NASpike Rush1000NAEscalation8001000Snowball 750900CustomNANA

  Цей XP допомагає гравцеві відкривати агентів, звільняти скіни та підніматися на рівні бойової перепустки.

  Раптова смерть проти понаднормової роботи

  Гравцю загрожує раптова смерть або овертайм у нерейтинговому або змагальному режимі, відповідно, у третій половині гри, коли обидві команди мають нічию.

  Раптова смерть: це частина режиму без рейтингу, де, щоб виграти всю гру, вам потрібно лише виграти раунд Раптової смерті.

  Додатковий час: це частина змагального режиму, де вам потрібно виграти два раунди поспіль, перш ніж команда противника виграє всю гру.

  Інші режими гри

  Spike Rush: Spike rush — це швидкий і короткий формат, який забезпечує гравцям такий самий викид адреналіну, що й змагальний режим, але всього за 10-15 хвилин. Кожна сторона має 3 раунди зі здібностями та овертаймом для вирішального.

  Deathmatch: це режим для кількох гравців, безкоштовний для всіх і без здібностей. Тут гравці можуть практикувати різну зброю та покращувати свою механічну гру. Він працює як режим розминки для гравців, які не готові безпосередньо переходити до змагального режиму.

  Ескалація: це режим 5 на 5, але без будь-яких спеціальних можливостей агента. Кожен матч ескалації має 12 рівнів, і кожен рівень має певну зброю або здатність. Мета — пройти 12 рівнів або пройти найдальше за 10 хвилин. Кожен рівень має 7 балів; після завершення гравець отримує наступну зброю.

    Як вручну відновити iPhone або iPad за допомогою Mac

  Реплікація: це спайк-режим 5 на 5, у якому всі гравці однієї команди мають грати з одним агентом. Цей агент базується на випадковому виборі серед вибраних агентів кожного гравця, також відомому як голосування перед матчем. Реплікація є найкращою з дев’яти раундів у режимі шипів».

  Спеціальний ігровий режим: цей ігровий режим дозволяє гравцям розміщувати власні ігрові лобі з усіма вищезгаданими режимами, доступними для гри. Крім того, це дозволяє гравцям встановлювати спеціальні параметри лобі, як-от нескінченні боєприпаси, режим турніру, відсутність обмежень на купівлю, гра в усі раунди тощо.

  Звання в Valorant

  У Valorant гравця поміщають у відро рангу на основі його навичок і здібностей у грі. Цей ранг залежить від ваших результатів у змагальному режимі. Крім того, кожна гра призводить до відрахування або збільшення вашого загального рангу. Підйом по сходах призводить до більш конкурентного лобі.

  Поточна система має 9 різних рангів, починаючи з заліза і піднімаючись до сяючого рангу. Кожен ранг має 3 рівні – Iron 1, Iron 2 і Iron 3, за винятком рангу Radiant, оскільки це найвищий ранг у грі. Щоб досягти рангу Radiant, гравець повинен отримати певний рейтинг рейтингу залежно від свого регіону.

  Список рангів Valorant

  • Праска 1-3
  • Бронза 1-3
  • Срібло 1-3
  • Золото 1-3
  • Платина 1-3
  • Ромб 1-3
  • Асцендент 1-3
  • Безсмертний 1-3
  • Сяючий

  Асцендент — найновіше доповнення до системи рангів. Він знаходиться між Алмазним і Безсмертним рангом. Крім того, це також найвище початкове місце, яке може отримати новий гравець.

  Скидання рангу

  • Скидання дії: ранг гравця отримує невелике скидання після кожної дії, що призводить до гри в одну гру з розміщенням, щоб показати ранг у новій дії. Новий ранг майже схожий на старий ранг гравця, з невеликим зниженням рейтингу рангу.
  • Скидання епізоду: після кожного епізоду ранг гравця повністю скидається, у результаті чого потрібно зіграти п’ять ігор для визначення рівня в новому епізоді. Новий ранг призведе до помітного зниження рангу, а також рейтингу рангу. Наприкінці кожного епізоду гравець отримує напарника зі зброї найвищого рангу з останнього епізоду.

  Прогресія рангу

  Valorant спочатку розміщує гравця в категорії без рейтингу. Подорож гравця починається з проходження вступного посібника в діапазоні. Крім того, щоб навіть отримати шанс потрапити в один із рангів, гравець має досягти 20 рівня облікового запису, якого можна досягти, отримавши досвід у грі.

  Коли гравець досягає 20-го рівня облікового запису, для нього відкривається змагальний режим. Крім того, гравець повинен зіграти 5 ігор на розміщення, щоб визначити свій ранг. Розташування за рангом залежить від результативності в 5 іграх. Навіть якщо гравець програє в усіх 5 іграх за місце, його результативність у іграх буде враховуватись для розміщення за рейтингом.

    Як вибрати програму для списку покупок у програмі Google Home

  Кожен ранг має 100 балів рейтингу. Коли гравець набирає 100 очок, він переходить на наступний ранг, тоді як у разі втрати RR нижче нуля очок, гравець переходить на нижчий ранг.

  Підбір і рейтинг

  Valorant використовує рейтингову систему пошуку відповідей або MMR. Гравець отримує число на основі навичок і продуктивності, яке коригується залежно від продуктивності. Щоб отримати MMR, гравець має постійно вигравати на поточному рівні навичок. MMR не пов’язаний із рейтинговою системою та рейтингом, а є окремою сутністю, яка дозволяє ігровому клієнту знаходити збіги.

  Рейтинг MMR приховано від гравців, але ігри заповнюються рейтингом MMR гравцями з подібними навичками. Це допомагає ігровому клієнту порівнювати гравців. І рейтинг, і рейтинг підбору гравців відіграють важливу роль у підборі партнерів і ігровому досвіді.

  Сценарії рейтингу матчмейкинга

  • Якщо ваш MMR вищий за ваш ранг, ви отримаєте більше RR за перемоги, ніж програєте за поразки.
  • Якщо ваш MMR відповідає вашому рангу, ви отримуватимете та втрачатимете більшу кількість RR за перемоги та поразки.
  • Якщо ваш MMR нижчий за ваш ранг, ви отримаєте менше RR за перемоги та більше програєте за поразки.

  Збільште свій MMR, перевершуючи суперників і стабільніше перемагаючи!

  Розподіл за рангами

  Розподіл за рангами, липень 2022 р

  Наведене вище зображення ілюструє кількість гравців в певному ранзі по відношенню до гравців, розподілених в інших рангах.

  Розподіл рангів для певного рангу

  RankPercentageIron6.6 %Bronze20.9 %Silver26.3 %Gold20.2 %Platinum14.4 %Diamond8.1 %Ascendent2.8 %Immortal0.5 %Radiant0.02 %

  Розподіл рангів для кожного рівня для кожного рангу

  RANKPERCERANKERCERCENAGEIRION 10,3%Платиновий 15,6%Залізо 21,2%Платинова 24,6%Залізо 35,1%Платинова 34,2%Бронза 15%Діамант 13,7%Бронза 28,2%Діамант 22,6%Бронза 37,7%Діамант 31,8%срібла 110,5%Підсилювач 11,4%срібла 28,1%Підставки 20,9%срібла %Асцендент 30,5%Золото 17,4%Безсмертний 10,3%Золото 26,7%Безсмертний 20,1%Золото 36,1%Безсмертний 30,1%Сяючий0,02%

  Рейтинг проти рангового рейтингу

  Ранг — це рівень навичок, якого досяг гравець, тоді як рейтинг рангу допомагає гравцеві досягти певного рангу в грі. Діапазон рангу — від Iron 1 до Radiant. З іншого боку, рейтинг рангу коливається від 0 до 100. Додавання або відрахування після кожної гри в рейтингу рангу призводить до остаточного рейтингу після гри.

  Висновок

  Valorant — чудова гра, яка досягла чудових результатів завдяки здібностям, які вона надає гравцям на додаток до стрільби від першої особи. Якщо ви є фанатом Counter Strike, ви точно знайдете, що у Valorant варто грати.