Які програми постачаються з Office 365?

Купуючи передплату на Office 365, ви отримуєте клієнтські програми для завантаження та запуску на вашому комп’ютері разом із різними веб-програмами, які запускаються у вашому браузері. Отже, які програми ви отримуєте як стандартні, і як ви отримуєте доступ до них?

Підписавшись на Office 365, ви можете завантажити настільні версії всіх звичайних програм Office, які ви знаєте і (можливо) любите — Word, Excel тощо. Ви також отримуєте доступ до онлайн-версій цих програм, і, якщо ви зберігаєте свої документи в OneDrive, ви можете досить легко переміщатися між настільною та онлайн-версією. На додаток до всього цього ви отримуєте доступ до кількох онлайн-додатків. Однак це менш заплутано, ніж звучить, тому давайте розберемося.

Примітка. Описані тут програми забезпечені Office 365 (також відомим як O365) на момент написання статті. Microsoft може — і майже напевно — змінить це з часом, тому перевірте, перш ніж підписатися.

Традиційні настільні клієнтські програми, які можна завантажити

Office 365 надає вам доступ до тих самих настільних програм, з якими ви знайомі. Насправді, з підпискою на Office 365 (на відміну від окремої безстрокової ліцензії) ви можете встановлювати ці настільні програми на кількох комп’ютерах, навіть на Windows і macOS.

З підпискою на Office 365 ви отримуєте такі настільні програми, завантажуючи стандартний офісний пакет:

Outlook: популярний поштовий клієнт Microsoft
Word: потужна обробка текстів
Excel: для електронних таблиць та аналізу даних
PowerPoint: для презентацій слайд-шоу
OneDrive: хоча сам OneDrive безкоштовний, підписка на Office 365 включає додатковий один ТБ хмарного сховища.
OneNote: програма для нотаток, яку ми дуже любимо, яка також поставляється безкоштовно з Windows 10
Skype: для VOIP та відеодзвінків
Видавець: простий настільний видавничий додаток
Доступ: для простого створення та керування базою даних

Якщо ви раніше користувалися Office, ви будете знайомі з більшістю цих програм, навіть якщо деякими з них не користувалися.

Нові веб-програми, до яких можна отримати доступ

Для тих, хто тільки починає працювати з Office 365, можливо, ви не знайомі з веб-програмами, які постачаються з вашою підпискою. Деякі з них є доступні для безкоштовного використання навіть без підписки на Office 365, але деякі з них потребують підписки. Ми відзначимо, які саме є у списку нижче.

Однак те, що є безкоштовні версії, не означає, що вони працюють так само, як коли ви використовуєте їх як частину передплати на Office 365. Хоча функціональні можливості зазвичай однакові, програми O365 більш тісно пов’язані між собою, що дає вам кращі параметри між програмами та синхронізацію.

Ці веб-програми також використовують OneDrive для зберігання, тобто все, що ви створюєте або редагуєте, автоматично зберігається у вашому OneDrive. Це означає, що ви можете використовувати Office 365 у будь-якій точці світу з будь-якого комп’ютера, використовуючи лише браузер, і отримати доступ до всіх своїх файлів OneDrive. Коли ви повернетеся до комп’ютера, кожен файл, який ви створили або відредагували, буде синхронізовано в OneDrive.

Коли ви отримуєте доступ до Office 365 онлайн, усі програми доступні на панелі запуску програм (кнопка з дев’ятьма точками вгорі ліворуч будь-якої онлайн-програми Office 365).

Залежно від того, яку програму ви використовуєте, ви побачите список програм…

…або лист плитки.

Незважаючи на це, це той самий список програм, і ось що вони роблять:

Word, Excel, PowerPoint і OneNote: це онлайн-версії знайомих настільних програм. Вони досить добре оснащені, хоча і не настільки потужні, як їхні настільні аналоги. Якщо вам цікаво, у нас є короткий опис відмінностей.
Outlook: онлайн-версія Outlook насправді є Outlook.com, і вона значно відрізняється від настільної версії. По-перше, функції «Люди», «Календар» і «Завдання» в клієнті для настільних комп’ютерів розбиті на окремі онлайн-програми (див. нижче).
Люди: менеджер контактів, який є частиною Outlook у клієнтській програмі, але є окремою онлайн-програмою.
Календар: функція календаря, яка є частиною Outlook у клієнтській програмі, але є окремою онлайн-додатком.
Завдання: функція завдань, яка є частиною Outlook у клієнтській програмі, але є окремою онлайн-програмою.
Sway: онлайн-презентації, призначені для розповіді за допомогою постійної розповіді, а не окремих слайдів.
Skype: телефонні та відеодзвінки, які поставляються з Windows 10. Ви можете завантажити «версію для комп’ютера», яка містить більше функцій, ніж вбудована версія, і якщо це звучить складно, то це так. Ми написали для вас відмінності, тому вам не доведеться вирішувати їх самостійно.
Flow: система робочого процесу на основі тригерів, доступна лише за умови придбання передплати Office 365 або окремої передплати Flow.
Форми: легко й швидко створюйте опитування, вікторини, опитування та анкети. Доступно, лише якщо ви придбали підписку на Office 365.
Bing: посилання, яке переведе вас на пошукову систему Microsoft у новій вкладці.
MSN: Пам’ятаєте, коли портали були великою справою? Ви коли-небудь використовували їх зараз? Ні, ми також. Але MSN все ще існує, якщо ви хочете відчути минуле.
Office: посилання на домашню сторінку Office, де можна відкривати інші програми та переглядати чи редагувати файли, відкриті за допомогою будь-якої програми Office 365.

Якщо ви пов’язали свою підписку на Office 365 з доменом (тобто ви придбали функцію електронної пошти для домену, яким володієте), ви також отримаєте плитку адміністратора, яка дозволяє керувати користувачами, групами, безпекою та відповідністю , та різні інші речі. Але якщо ви щойно придбали підписку на використання інструментів Office, інструменти адміністратора вам не знадобляться і ви не отримаєте до них доступу.