Які попередньо встановлені програми Samsung слід зберегти, замінити та видалити?

| | 0 Comments| 7:25 PM
Categories:

Якщо у вас є телефон Galaxy, ви вже знаєте про безліч попередньо встановлених програм Samsung, які він постачає. Деякі з них корисні, а деякі не дуже. Звичайно, деякі попередньо встановлені програми Samsung не можна видалити, оскільки вони системні. У такому випадку ваш єдиний вихід — приховати їх на головному екрані та екрані програм.

Знаючи це, може бути заплутано з’ясувати, які програми слід залишити, а яких – позбутися. Не хвилюйтеся, ми допоможемо вам вирішити, які програми Samsung залишити, які замінити альтернативними, а які видалити, вимкнути та сховати.

Програми Samsung, які варто зберегти

Автор зображення: Lukmanazis/Shutterstock

Серед повного спектру програм Samsung деякі з них є дуже корисними, і їх варто мати на своєму телефоні.

1. Інтернет Samsung

Samsung Internet – один із найкращих мобільних браузерів. Насправді, якщо ви порівняєте Google Chrome і Samsung Internet, ви помітите, що останній має набагато більше функцій, а також є більш безпечним і налаштовується.

На всіх пристроях Galaxy, включаючи телефони, планшети та навіть розумні годинники, попередньо встановлено Samsung Internet, і ми настійно рекомендуємо вам зберегти його та спробувати, оскільки він оптимізований спеціально для Galaxy.

Samsung Internet також доступний як сторонній додаток у магазині Google Play, тому навіть люди з телефонами різних виробників можуть завантажити його та перевірити. Це одна з програм Samsung, які повинні завантажити всі користувачі Android.

2. Учасники Samsung

Samsung Members — це програма спільноти для власників пристроїв Galaxy, де ви можете ставити запитання, ознайомлюватися з порадами, бути в курсі новин і подій Samsung, а також отримувати доступ до ексклюзивних переваг продуктів Galaxy, але ми рекомендуємо її не тому.

  Чому Uber не приймає мою дебетову картку?

Що виділяє Samsung Members, так це його дійсно корисна діагностична функція, яка допоможе вам дізнатися, чи ваш телефон Galaxy працює належним чином. Його різні тести перевіряють наявність помилок у сенсорному екрані, акумуляторі, камері, динаміку, мікрофоні, вібраційному двигуні, зарядці тощо.

3. Samsung Health

Якщо у вас є Galaxy Watch, Samsung Health має стати вашим улюбленим додатком для здоров’я та фітнесу. У ньому є майже все, що можна очікувати від такого додатка: відстеження активності та сну, коучинг щодо сну, моніторинг кисню в крові, виявлення хропіння, вимірювання складу тіла, встановлення цілей, відстеження харчування та дієти тощо.

Samsung Health — одна з найкращих програм для здоров’я на Android, і, безумовно, варто припустити, що у вас є Galaxy Watch або ви плануєте придбати його в майбутньому. Зауважте, що Samsung Health не працює з розумними годинниками інших виробників. Якщо ви не любитель розумних годинників і не збираєтеся купувати Galaxy Watch, ви можете пропустити додаток.

4. Smart Switch

Smart Switch — це ще одна чудова попередньо встановлена ​​програма Samsung, яку слід мати на своєму телефоні Galaxy. Це інструмент передачі даних для переміщення фотографій, відео, контактів, журналів викликів, документів, завантажених програм тощо зі старого пристрою на новий.

Він працює з Android, iOS і Windows. Це просте, швидке, надійне, просте у використанні та легке рішення для передачі даних, яке може стати в нагоді під час переходу на новий телефон. Якщо ви ніколи раніше не користувалися програмою, ви можете ознайомитися з нашим посібником щодо використання Samsung Smart Switch.

5. Samsung Music

В епоху потокового передавання не так багато людей завантажують пісні для прослуховування офлайн. Але якщо ви один із тих, хто це робить, вбудований музичний плеєр на пристроях Galaxy, Samsung Music, є чудовим варіантом для зберігання ваших улюблених треків.

  Як вимкнути Skype Split Screen

Окрім усіх функцій, які має звичайний музичний плеєр, Samsung Music має таймер сну, дозволяє налаштовувати перехресне затухання між доріжками, може пропускати тишу між доріжками, а також може видаляти та видаляти дублікати пісень у вашій черзі. Додаток також має окрему вкладку, яка показує рекомендовані списки відтворення Spotify.

Програми Samsung, які слід замінити

Деякі програми Samsung повторюють функції, які ви вже отримуєте з попередньо встановленими програмами Google на вашому телефоні. У багатьох випадках вам не потрібно їх зберігати.

1. Замініть клавіатуру Samsung на Gboard

Ми рекомендуємо Gboard замість клавіатури Samsung з кількох причин: у середньому ми виявили, що Gboard трохи краще справляється з ковзним набором, автовиправленням і інтелектуальним текстом.

Він також має більше тем на вибір і дозволяє додавати слова до вашого особистого словника. Фактично, ви навіть можете створювати ярлики до слів, які ви додали до свого особистого словника, якщо вони довгі або їх важко вводити.

2. Замініть Samsung Calendar на Google Calendar

Samsung Calendar сам по собі є чудовою програмою-календарем, але їй не вистачає, мабуть, найважливішої функції, яку може мати програма-календар: доступності між платформами. Календар Samsung доступний лише на пристроях Galaxy і вимагає облікового запису Samsung.

Навпаки, у кожного є обліковий запис Google, і доступ до Календаря Google можна отримати з будь-якого смарт-пристрою, незалежно від того, від виробника Android чи Apple. Крім того, багато сторонніх додатків і служб дозволяють синхронізуватися з Календарем Google, але це не стосується Календаря Samsung.

3. Замініть Samsung Notes на Google Keep

Подібно до останнього пункту, незважаючи на те, що Samsung Notes має більше функцій, має, мабуть, кращий інтерфейс користувача та більше інструментів для кращого створення нотаток, крос-платформна доступність Google Keep робить його набагато зручнішим. Програма доступна на всіх платформах, і ви також можете отримати доступ до неї прямо з Інтернету.

  Виправити Uverse Code 0 Не вдалося завантажити ресурс

Програми Samsung, які слід видалити

Ось програми Samsung, від яких вам слід позбутися. Деякі з цих програм можна видалити, деякі можна вимкнути, але не видалити, а деякі можна лише приховати, ані видалити, ані вимкнути. Перегляньте таблицю нижче.

Програми Samsung для видалення

Програми Samsung для вимкнення

Програми Samsung, які потрібно приховати

Samsung Kids

AR Doodle

Зона AR

DECO PIC

AR Emoji

Bixby Vision

Платформа здоров’я

Наклейки AR Emoji

Bixby Voice

Додатки Samsung Notes

Редактор AR Emoji

Galaxy Store

Моя Галактика

Повідомлення Samsung

Samsung Checkout

Samsung безкоштовно

Samsung Max

Samsung Pass

Магазин Samsung

Завітайте до Samsung

Запуск ігор

Зауважте, що цей список не є вичерпним; різні моделі телефонів Samsung постачаються з різною кількістю попередньо встановлених програм. Крім того, щоб уточнити, цей список містить програми, від яких ми рекомендуємо позбутися, а не всі програми, які можна видалити. Для цього перегляньте наш посібник із програм Samsung, які можна вимкнути або видалити.

Позбудьтеся непотрібних для вас програм Samsung

Видалення програм Samsung, які вам не потрібні, допоможе звільнити цінний простір для зберігання. Для програм, які не можна видалити, ви можете натомість вимкнути їх, щоб уникнути їх автоматичного запуску у фоновому режимі та зниження вашої обчислювальної потужності.

Нарешті, для системних програм, які не можна ні видалити, ні вимкнути, вам слід принаймні приховати їх на головному екрані та екрані програм, щоб вони не створювали непотрібного безладу на вашому телефоні — це полегшить пошук улюблених програм.