Які найновіші iPhone Emojis?

Ключові висновки

 • Apple представила 118 нових емодзі в iOS 17.4, включаючи лайм, коричневий гриб, фенікс, зламаний ланцюг і емодзі, що хитають головою.
 • Оновлення також включає чотири гендерно-нейтральні сімейні емодзі, а також варіанти деяких існуючих емодзі, які тепер доступні у версіях, спрямованих праворуч.
 • Щоб отримати доступ до нових емодзі для нового способу самовираження в Інтернеті, оновіть свій iPhone або iPad до iOS 17.4 або iPadOS 17.4.

Емодзі — один із найкращих способів самовираження, і щороку Apple додає нові емодзі в iOS, щоб надати вам більше способів реагувати в Інтернеті. З iOS 17 у 2024 році це не відрізняється.

Абсолютно нові Emojis в iOS 17.4

Нові емодзі є одним із багатьох включень в оновлення iOS 17.4. Хоча Apple випустила 118 нових емодзі разом із iOS 17.4 та iPadOS 17.4 у березні 2024 року, наведені нижче шість емодзі є абсолютно новими, які більшість людей із задоволенням спробує.

  10 найкращих фреймворків для тестування Ruby у 2023 році

Вапно

Лайм був популярним запитом смайликів у всьому світі — настільки, що мексиканський ресторан Lime Fresh Mexican Grill запустив петиція change.org вимагаючи лайм-емодзі.

Отже, якщо ви коли-небудь готували страву, яка містить лайм, але для його представлення доводилося використовувати емодзі лимона, вам буде приємно дізнатися, що iOS нарешті має емодзі лайма.

Коричневий гриб

Ще один емодзі з категорії «Їжа та напої», який Консорціум Unicode схвалив у 2023 році, — це емодзі коричневого гриба. У той час як червоно-білий грибний емодзі був улюбленим фанатом, новий емодзі є більш реалістичним зображенням грибів.

Фенікс

Apple також представила емодзі для фенікса, відомої істоти з грецької міфології. Емодзі символізує переродження та реінкарнацію.

  Як зберегти аркуш Excel у форматі PDF

зламаний ланцюг

Якщо ви колись намагаєтеся символічно представити розірваний зв’язок, можливо, ви шукаєте відповідний емодзі. На щастя, iOS 17.4 включає емодзі зі зламаним ланцюгом.

Хитання головою по горизонталі

Ви також знайдете два нових емодзі iOS у категорії смайлів. Одним із них є емодзі, що хитає головою горизонтально, що, безсумнівно, є ідеальним способом спокійно сказати чомусь “ні”!

Похитування головою вертикально

Хочете сказати своїм друзям, що ви б із задоволенням спілкувалися з ними, не вводячи слів? Що ж, тепер ви можете просто надіслати їм вертикальні емодзі, що трясуть головою, і покласти край!

Чотири нових сімейних емодзі

Щойно ви оновите свій iPhone до iOS 17.4 або iPad до iPadOS 17.4, ви знайдете чотири гендерно нейтральні сімейні емодзі. Ось доступні комбінації:

 • Дорослий, Дитина
 • Дорослий, Дитина, Дитина
 • Дорослий, Дорослий, Дитина
 • Дорослий, Дорослий, Дитина, Дитина
  Як видалити групу на FaceTime

Свіжі варіації Emoji в iOS 17.4

Крім шести абсолютно нових концепцій емодзі та гендерно нейтральних сімейних емодзі, решта 108 емодзі є невеликими варіаціями існуючих варіантів.

Хоча ви можете знайти ці емодзі до оновлення до iOS 17.4, ви помітите, що ті, які у вас є, спрямовані ліворуч. З випуском iOS 17.4 Apple представила наступні емодзі, розташовані праворуч:

 • Людина, що йде
 • Людина на колінах
 • Людина біжить
 • Людина з білою тростиною
 • Людина в інвалідному візку з ручним керуванням
 • Людина в інвалідному візку з приводом

Усі ці емодзі доступні в трьох варіантах статі та п’яти різних тонах шкіри. Щоб отримати доступ до нових емодзі, просто оновіть свій iPhone або iPad до iOS 17.4 або iPadOS 17.4.