Які найкращі ідеї для історій на день народження в Instagram?

Categories:

День народження є одним із найважливіших днів у житті людини. Ми завжди раді поділитися веселощами та веселощами з друзями та родиною. Дивно, але у нас є Instagram. Отже, наші стосунки з друзями та родиною не обмежуються відстанню. Найновіша мода – ділитися чарівними та жартівливими фотографіями друзів на дні народження. Вам нудно публікувати буденні HBD-дописи? Сьогодні ми допоможемо вам з цікавими ідеями для історій дня народження в Instagram. Читаючи далі, ви також можете дізнатися, як розмістити свій день народження в історії Instagram і чи існує програма для створення історій дня народження в Instagram.

Які найкращі ідеї для історій на день народження в Instagram?

Далі в цій статті ви дізнаєтесь, які найкращі ідеї для історій дня народження в Instagram та створення історій для дня народження в Instagram. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке хороші історії для Instagram?

Сьогодні ми маємо цифрове зображення себе. Ми хочемо свого Instagram публікації та історії, щоб резонувати з нашим образом. Отже, нам потрібні хороші історії для Instagram. Якщо вам важко знайти влучні та захоплюючі ідеї для історії, ви можете скористатися такою тактикою, щоб збільшити охоплення:

 • Поділіться своєю публікацією: чи помітили ви, що ваші історії охоплюють більше, ніж ваша публікація? Це тому, що більшість користувачів Instagram просто гортають історії, а не прокручують свої стрічки. Це, безсумнівно, вплине на ваш душевний спокій як творця контенту. Щоб збільшити кількість переглядів допису, ви повинні опублікувати його у своїй історії з кількома наклейками та коротким однорядковим текстом. Щоб розпалити цікавість у своїх глядачів, ви можете приховати візуальне зображення в історії за допомогою наклейок.

 • Контент, створений користувачами: Контент, створений користувачами (UGC), допомагає бренду скоротити витрати на маркетинг і дозволяє користувачеві переглядати продукт. Це приблизно концепція платного партнерства. Бренди та впливові особи отримують двосторонню вигоду від UGC – бренди отримують клієнтів, а впливові особи отримують аудиторію. Отже, наступного разу, коли ви знайдете новий продукт, перегляньте його та позначте бренд.

 • Зробіть перегляд своїх історій інтерактивним: один із найкращих способів збільшити відвідуваність вашої сторінки – це зробити її більш інтерактивною. Для цього ви можете розмістити опитування у своїй історії в Instagram для будь-якої майбутньої події. Ви також можете завантажити тест, пов’язаний з вашими публікаціями, продуктами чи чимось тривіальним. Ви можете використовувати інтерактивні стікери, наприклад шкалу, яка дозволяє глядачам оцінювати вміст вашої історії. Це не тільки збільшує ваш охоплення, але й допомагає вам зрозуміти свою аудиторію.

 • Зворотний відлік завантаження: якщо на вас чекає якась важлива для вас подія, ви можете поділитися її подробицями зі своїми підписниками за допомогою зворотного відліку. Ви можете завантажити зворотний відлік для будь-яких пропозицій розпродажів у Чорну п’ятницю, зворотного відліку до Нового року чи навіть свого дня народження!

 • Висловіть подяку своїм підписникам і глядачам: бізнес і творці контенту в Instagram процвітають завдяки переглядам і підпискам. Отже, важливо приділити час і висловити свою вдячність своїм підписникам через свою історію в Instagram. Ви можете написати для них сердечне повідомлення або записати відео подяки.

 • Поділіться кодами купонів і посиланнями: Люди — матеріалістичні істоти. Ми завжди прагнемо миттєвої вигоди будь-якими можливими способами. Обмін кодами купонів і посиланнями на різні бренди та продукти залучить більше аудиторії до перегляду та обміну вашими історіями зі своєю родиною.

 • Поділіться нішевим вмістом: пріоритетність глядачів допоможе вам покращити свою гру в Instagram. Отже, важливо, щоб ваші історії були основними та доступними для ваших глядачів. Треба добре знати свою аудиторію. Згодом зосередьтеся на своїй ніші, завантажуючи будь-яку історію.

 • Швидко оновіть життя: зосередження на нішевому контенті під час публікації хороших історій для Instagram може бути трохи нудним для вас і ваших людей. Отже, ви повинні дати їм відпочити від звичайних історій і коротко зазирнути в деякі аспекти вашого життя, як-от відпустка чи день на роботі. Зрідка можна похвалитися своїми навичками або новим хобі.

 • Поділіться з іншими: Хороший інфлюенсер аплодує та також демонструє майстерність інших. Ви повинні використовувати свою історію, щоб закликати початківців впливових людей, митців і компанії, щоб допомогти їм розширити охоплення.

 • Діліться відгуками клієнтів: пошук відгуків від глядачів і адаптація їх для покращення вашої гри покаже вашу скромність. Поділившись словами схвалення клієнтів, ви спонукаєте більше людей висловлювати вам неупереджену конструктивну критику. Таким чином, заохочуйте більшу аудиторію до взаємодії з вашою сторінкою, ділячись відгуками клієнтів в історії Instagram.

 • Використовуйте привабливі макети: ви повинні експериментувати з новими дизайнами, макетами колажів і методами шарування в Instagram або Photoshop, щоб додати новизни своїй історії. Використовуйте окремі зображення, коли діліться серйозними повідомленнями щодо ліквідації наслідків стихійних лих або соціальних проблем, які потребують уваги. Використовуйте макети, які говорять за вас.

 • Представте свою команду: Сторінка в Instagram, яка заслуговує на увагу, вимагає креативності та зусиль багатьох людей. Представлення основної команди вашій родині в Instagram визнає та мотивує вашу команду працювати більше.

Список інших ідей для хороших історій для Instagram може бути нескінченним. Однак пам’ятайте, що хороші історії для Instagram мають базуватися на трендах, але бути характерними.

Що я повинен додати до своєї історії на свій день народження?

День народження відзначає чудовий час, проведений у світі, і хороші дні, які ще прийдуть. Отже, ми хочемо поділитися нашим великим днем ​​з усіма в наших зв’язках помітно чи непомітно. Ви можете додати тонкий натяк на свій день народження на грам. Звичайно, ви повинні вказати свій день народження в історії Instagram. Ви можете повідомити свою родину в Instagram про свій день народження, завантаживши історію зворотного відліку дня народження, історію святкування опівночі або добірку відео про ваші чудові дні.

Що я можу сказати замість привітання з днем ​​народження?

Привітати будь-кого з днем ​​народження – це ще одна формальність. У вас є всі вагомі причини не привітати своїх близьких з днем ​​народження. Чудовий спосіб привітати їх з днем ​​народження різними мовами, наприклад, німецькою, італійською, гінді, корейською чи навіть кашмірською.

Ідеї ​​історії дня народження в Instagram без привітання з днем ​​народження можуть включати такі фрази, як:

 • Це твій день, прекрасний день для народження,

 • Я радий, що ти народився, це день мого партнера по злочину (найкращого друга),

 • Не рахуйте сьогодні свічки і т.д.

Вам не потрібно думати двічі, перш ніж використовувати милі та круті фрази, як-от «З днем ​​народження Еппі», не будьте роздратованими — це твій день народження. З любов’ю і захопленням людиною можна написати що завгодно. Розмістіть веселі та оптимістичні повідомлення для своїх рідних і близьких у день їх народження.

Чи існує програма для створення історій про день народження в Instagram?

Індивідуальні привітання з днем ​​народження завжди піднімуть настрій одержувачу, якими б елементарними вони не були. Завжди корисно завантажити історію на день народження для своїх близьких і знайомих. Для всіх екстравертів це може бути нудним завданням із нескінченним списком підписників. Для інтровертів опублікувати побажання на день народження в Instagram може бути важким і неможливим завданням. Розміщення історій про дні народження в Instagram для ваших товаришів по команді в їхній особливий день також є чудовим способом відзначити їхній внесок у вашу команду.

Як ви можете щоразу знаходити нові ідеї для історій дня народження в Instagram, особливо в офіційному середовищі? Ви коли-небудь замислювалися, чи існує програма для створення історій днів народження в Instagram? На ваше полегшення, так! Є кілька веб-сайтів для створення історій днів народження в Instagram, як Wishmedear доступні онлайн. Використання деяких інших веб-сайтів і програм, як BrandCrowd і Canvaви також можете краще налаштувати історію.

Які найкращі ідеї для історій на день народження в Instagram?

День народження видатної людини у вашому житті так само хвилюючий, як і ваш. Ви витрачаєте тижні на планування їхнього дня народження. Ви не можете дочекатися, щоб розповісти світові про майбутній день народження у вашому колі. Мабуть, законодавець моди, чи не так? Звичайно! Щоб допомогти вам із цим колосальним завданням, ось кілька чудових ідей для історій дня народження в Instagram:

 • Відеобажання: у вас завжди є веселі відео та чарівні фотографії ваших близьких. Не соромтеся публікувати деякі чи багато з них у особливий день. Ви можете завантажити відеодобірку фотографій, ексклюзивну для вашої галереї. Записати відео з побажаннями на день народження та поділитися ним у своїй історії — одна з неймовірних ідей для дня народження в Instagram. Це один із найпривабливіших персоналізованих способів проголосити важливість дня.

 • Зворотний відлік до дня народження: щоб заздалегідь сповістити весь світ про майбутнє святкування, ви можете завантажити кілька гарних фотографій з попереднього дня народження та додати наклейку зворотного відліку з назвою день народження, початок святкування або щасливий <вік>.

 • Короткий огляд сюрпризу перед днем ​​народження: Ви можете почати робити маленькі сюрпризи та подарунки за тиждень до справжнього дня. Це підтверджує вашу прихильність до людини. Ви можете завантажити ці подарунки у свою історію у вигляді фотографій або бумерангів. Це тримає вашу сім’ю в Instagram в курсі подій і дозволяє рекламувати продукти, які ви подарували.

 • Опублікуйте естетичне фото: оскільки естетика є новою тенденцією, ви можете спланувати та провести естетичну фотосесію. Це завжди геніальна ідея виставити ці фотографії, коли святкування не за горами. Це чудова можливість орієнтуватися на камбузі та налагодити зв’язок із людиною.

 • Використовуйте кілька креативних шаблонів: ви повинні спробувати химерні та захоплюючі шаблони з Wishmedear щоб ухилитися від тривалого творчого процесу, але поставити високі планки. Завжди розумно додавати сутність себе у свої публікації, щоб залишатися актуальними для вашої аудиторії, оновлюючи її про день народження вашого знайомого.

Як розмістити свій день народження в Instagram Story?

Ви хочете опублікувати свій день народження в соціальних мережах. Ви хочете, щоб оголошення про день народження було цікавим і привабливим. Однак вам потрібні кілька неймовірних способів розмістити свій день народження в історії Instagram. Не переживай! Ми допоможемо вам. Ось кілька способів розмістити свій день народження в Instagram Story:

 • Зворотний відлік до дня народження: День народження – це велика подія в житті кожної людини. Отже, це правдоподібно, якщо ви хочете поділитися своєю родзинкою з вашим днем ​​народження зі своєю спільнотою. Як і будь-яка подія, публікація зворотного відліку для вашого дня народження є вагомим способом розмістити свій день народження в історії Instagram.

 • Святкування опівночі: святкування опівночі є одним із найпоширеніших сценаріїв будь-якої нагоди. Чому б не виставити фотографію вечірнього святкування? Не замислюючись, просто викладіть ці божевільні фотографії в Інтернеті. Час від часу хизуватися своєю божевільною стороною – це нормально.

 • Виходьте в прямому ефірі: ваша родина в Instagram також заслуговує на вашу увагу у ваш великий день. Тож візьміть хвилинку з напруженого дня знаменитості та вирушайте в прямий ефір. Спілкуйтеся зі своєю аудиторією, поговоріть з нею про те, як ви раді своєму дню народження, і розріжте з нею торт. Якщо ваша аудиторія відчуває причетність до вашого святкування дня народження, ваше святкування дня народження було того варте.

 • Короткий огляд вашого святкування дня народження: фотознімок вашого гламурного дня народження вважається однією з багатьох хороших історій для Instagram. Отже, виберіть найкращі фотографії зі святкування свого дня народження та розмістіть свій день народження в Instagram, використовуючи деякі вищезазначені ідеї макета.

 • Відеокомпіляція ваших чудових днів: Життя — це графік ЕКГ із нескінченними піками та падіннями. У свій день ви можете поділитися визначними днями у відеодобірці. Ви можете завантажити сповільнене відео, яке показує вам задоволення від різних етапів життя.

 • Пропозиції: Досить непомітним способом відзначити свій день народження в Instagram може бути розгортання захоплюючих пропозицій біля дня народження, якщо у вас є невеликий бізнес.

Давайте подивимося, як розмістити зворотний відлік дня народження в історії IG:

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Натисніть Ваша історія у верхньому лівому куті.

3. Виберіть зображення та торкніться піктограми наклейки зверху.

4. Виберіть наклейку зворотного відліку.

5. Введіть назву зворотного відліку та встановіть дату й час завершення.

6. Натисніть Готово у верхньому правому куті.

7. Торкніться «Ваша історія», щоб поділитися історією.

Як зробити класну історію про день народження в Instagram?

Іноді побажання на день народження має бути химерним і дурним, щоб показати вашу прихильність до когось. Крута історія дня народження в Instagram також може виразити вашу круту сторону, яку люди демонструють в Instagram. Хороші історії для Instagram вимагають від вас творчості, а круті історії – від вас. Просто дотримуйтесь своїх інстинктів і грайте з усіма інструментами, які тільки можете собі уявити. Спрямуйте пустелю своїх думок та ідей, використовуючи методи, згадані раніше. Однак для початку можна спробувати кілька цікавих ідей для історій дня народження в Instagram:

 • Мем: меми залишаються беззаперечними володарями соціальних мереж. Кілька вражаючих ідей для історій дня народження Instagram натхненні мемами. Це ваше покликання створити мем із комічними зображеннями ваших рідних. Завантажте його та підтвердьте їм, наскільки вони дивовижні. Ви також можете використовувати вже існуючі шаблони. Однак настійно рекомендується створити свій власний.

 • Редагування відео: відеопобажання – це надійний спосіб побажати комусь. Але завжди весело возитися з найпростішими завданнями. Отже, дотримуйтесь своїх інстинктів і грайте з усіма параметрами редагування під час створення відео для найкращих результатів.

 • Каламбур або жарти про іменинника: щоб отримати круті ідеї для історій дня народження в Instagram, вам слід покластися на свою кмітливість. Запам’ятний комічний одностроковий текст додасть ваш елемент у вашу історію в Instagram. Отже, наступного разу, коли ви будете розміщувати історію про день народження, використовуйте однорядковий текст

 • Збірка фотографій: ключ до цікавих ідей для історій дня народження Instagram у вашій галереї. Так! Використовуючи макети та шаблони, розмістіть кумедні картинки у своїй історії.

В Інтернеті є безліч шаблонів і макетів. Ви повинні експериментувати з ними, щоб знайти найкращий для себе. Пам’ятайте, щоб розмістити будь-яку круту історію в Instagram, вам потрібно бути креативним, дотепним і безтурботним.

***

Висновки з цієї публікації – це кілька вражаючих ідей для історій дня народження в Instagram та створення історій для дня народження в Instagram. Ми сподіваємося, що тепер у вас є кілька модерністських ідей, щоб розмістити свій день народження в історії Instagram. Спробуйте їх і повідомте нам, що вам сподобалося найбільше. Підтвердьте, якщо ця стаття була для вас корисною. Усі ваші запитання та чесні відгуки завжди вітаються. Нехай розділ коментарів наповниться ними. Щасливого Instagram!

  Як переглянути останні підписники в Instagram