Які вимоги до дискового простору для оновлення Windows 10 жовтня 2019 року

Можливо, ви вже чули, що а документ підтримки, опублікований Microsoft попереджає користувачів, що наступне оновлення Windows 10 очікується в жовтні цього року не вдається, якщо на вашому жорсткому диску недостатньо місця. Здається, документ означає «тонких клієнтів» або користувачів, які мають дуже мало місця на диску. У документі розповідається, як звільнити місце, але не згадуються фактичні вимоги до місця для сховища для оновлення Windows 10 жовтня 2018 року.

Вимоги до місця для зберігання

Щоб успішно оновитися до наступної версії Windows 10, вам потрібно принаймні 10 ГБ вільного місця на жорсткому диску або твердотільному диску.

Це вільне місце має існувати на диску, на якому встановлено Windows 10. Якщо у вас жорсткий диск або SSD, розділений на два диски, диск C і D, і Windows встановлена ​​на диску C, тоді на диску C має бути доступним 10 ГБ місця. Не має значення, скільки вільного місця є на диску D або будь-якому іншому диску, якщо на вашому диску C (або диску Windows) немає необхідної кількості місця.

  Як виправити високе використання оперативної пам’яті ігровим DVR-сервером у Windows 10

Ці 10 ГБ є скромною оцінкою. В ідеалі, коли ви створюєте інсталяційний диск для Windows 10, самі файли займають 4 Гб місця, і ці файли розширюються під час встановлення, однак вони розширюються на диску системи, на якій вони встановлюються. Загальний простір, який вони споживають після встановлення, становить 20 ГБ, тому 10 ГБ, які ми рекомендуємо, скорочують його, але це повинно зробити. Якщо ви можете звільнити 20 ГБ місця, у вас не повинно виникнути проблем.

Звільніть якомога більше місця. Якщо у вас є резервні копії вашого телефону, захаращена папка завантажень, вибуханий кошик, купа фільмів, завантаження, збережені в програмі Netflix, або непотрібні файли, що захаращують ваш робочий стіл, добре очистити все, що можна, і перемістити все інше в інший диск. Ви можете перемістити їх на зовнішній або внутрішній диск, якщо в кінцевому результаті у вас є принаймні 10 ГБ вільного місця на диску Windows.

  Як переглянути використання пам’яті за папкою в Windows 10

Ви можете спробувати скористатися інструментом Storage Sense, щоб звільнити місце. Крім того, ви можете використовувати налаштування сховища, щоб визначити, які папки займають найбільше місця на вашому диску C, і перемістити все, що можете.

Якщо ви можете звільнити щось близько 20 ГБ у своїй системі, вам не варто турбуватися. Пам’ятайте, що коли Windows 10 отримує значне оновлення функцій, вона також створює резервну копію поточної версії на вашому диску Windows, яку ви можете відновити протягом 30 днів. Тільки це вимагає значного простору.

Якщо на вашому жорсткому диску або SSD не вистачає місця, і ви не можете його створити, подумайте про створення резервної копії всього та виконайте чисту інсталяцію. Можливо, це єдина у вас альтернатива.

  Де знаходиться панель Charms у Windows 10?