techukraine.net techukraine.net Які ваші найкращі варіанти?

Які ваші найкращі варіанти?

Categories:

Ринок сайтів перевірки фону досить переповнений. Швидкий пошук у Google виявить десятки різних сайтів, кожен з яких претендує на звання найкращого у своїй справі. На перший погляд усі вони можуть виглядати досить схожими, і лише небагато з них з’являються як впізнавані або знайомі. Можливо, у вас навіть виникне спокуса просто натиснути на перше посилання, що з’явиться, і сподіватися на краще. Однак будьте обережні, оскільки стандарт обслуговування може суттєво відрізнятися на різних веб-сайтах.

Отже, як вибрати компанію з перевіркою репутації?

У цій статті ми дамо вам уявлення про те, що вам слід шукати у авторитетного постачальника. Ви дізнаєтеся, чим займаються ці компанії, чому безкоштовні сайти є ризикованими і як вибрати найкращий сервіс перевірки даних для ваших потреб. Читайте далі!

Що таке компанія з перевірки справ?

Компанія, що здійснює перевірку справ, надає своїм користувачам дослідницьку послугу, налаштовану для проведення комплексної перевірки фактично будь-якої особи, яка проживає в США. Такі послуги глибоко проникають у онлайн-присутність суб’єкта та публічні записи, щоб скласти чіткий і переконливий профіль у детальному підсумковому звіті.

Звісно, ​​обсяг загальнодоступної інформації дійсно величезний, і для ручного аналізу знадобляться величезні зусилля. На щастя, веб-сайти для перевірки даних розробили потужні технології пошуку та складні методи, за допомогою яких можна зробити роботу швидкою, точною та недорогою. Маючи лише найменшу кількість початкової інформації, такі компанії можуть надати дивовижну кількість глибини та ясності на вашу тему, часто за лічені хвилини.

Ризики вибору неякісної компанії з перевірки справ

Сучасні онлайн-перевірки є продуктом технології онлайн-дослідництва, яка з кожним роком помітно покращується з точки зору продуктивності та ціни. У міру падіння витрат все більше і більше компаній проникають на ринок, часто пропонують нові та інноваційні рішення, які підвищують загальний галузевий стандарт. Це може здатися чудовим для споживачів, і загалом це так. Проте затоплений ринок – це палка з двома кінцями.

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Серед здорової конкуренції ховається багато шарлатанів, часто на виду. Деякі будуть просто витрачати ваш час і засипати вас рекламою, а інші можуть піти набагато далі у своїх недобросовісних вчинках. Це може варіюватися від збору ваших особистих даних для продажу тому, хто пропонує найвищу ціну, до імплантації зловмисного програмного забезпечення на ваш пристрій для ще більш підступних засобів. Загальна інтернет-мудрість справедлива для сайтів, які перевіряють інформацію: «якщо продукт або послуга безкоштовні, ви – продукт». Читайте далі, щоб детальніше розглянути ризики використання безкоштовних послуг:

Неякісна перевірка фону

Деякі просто перебільшать свою пропозицію і, як тільки ви заплатите, надасть неякісні послуги. Такі компанії з’являлися раніше (і, безсумнівно, з’являться знову), але інформація поширюється швидко, і ці сайти, як правило, зникають так само швидко, як і з’являються. Користувачі, які стали жертвами, швидше за все, отримають небагато в обмін на свої гроші. Я навіть міг би бути таким же елементарним, як основний пошук у Google!

Збір даних

Деякі підлі компанії розглядатимуть перевірку даних як можливість зібрати дані користувачів. Встановлюючи фіктивну службу, вони намагатимуться спонукати користувачів ввести на веб-сайт свою особисту інформацію, а також інформацію про свою тему. Ці дані потім будуть або продані, або навіть використані самими власниками сайтів.

Шкідливе програмне забезпечення

Мабуть, найнебезпечнішими шахрайськими сайтами є ті, які намагатимуться встановити шкідливе програмне забезпечення на ваш пристрій. Це можна зробити за допомогою інсталяції програмного забезпечення для настільних комп’ютерів або мобільних пристроїв, і після успішного використання його можна використовувати практично для будь-чого: від збору ваших особистих даних до незаконного видобутку біткойнів або навіть підключення вашого пристрою до ботнету.

  ONLYOFFICE — це пакет для спільного офісу, який потребує ваш бізнес

Як вибрати компанію з перевіркою репутації

Найкращий спосіб не потрапити в одну з цих пасток — провести дослідження. Ви хочете переконатися, що компанія, що перевіряє інформацію, якою ви користуєтесь, є справжньою та надасть послуги, на які вона претендує, без будь-яких небажаних ризиків. Шукаючи компанію з репутацією, ви можете звернути увагу на кілька різних речей:

Дотримання законодавства

Перевірка інформації є суворо регульованою галуззю, і всі офіційні компанії повинні відповідати законодавству США. Відповідним законодавчим актом є Закон про справедливий кредит і звітність (FCRA). Цей закон обмежує використання перевірки справ для роботодавців, які шукають потенційних працівників, орендодавців, які досліджують потенційних орендарів, і всіх, хто хоче дізнатися про можливих домашніх працівників, таких як няні.

Усі авторитетні компанії, що перевіряють інформацію, докладатимуть зусиль, щоб дотримуватись цього закону, і зазначатимуть це десь на своєму веб-сайті.

Позитивні відгуки клієнтів

Інший спосіб визначити, чи є компанія репутацією, — це подивитися, що про неї говорять інші користувачі. Будь-яка компанія може розмістити яскраві свідчення на своєму веб-сайті, але також немає недоліку в незалежних веб-сайтах, на яких користувачі можуть публікувати інформацію про свій досвід. Стандарти на вершині ринку перевірки фону надзвичайно високі, тому, якщо служба має низький відгук від клієнтів на цих сайтах, їх, ймовірно, краще уникати.

Реалістичні пропозиції послуг

Неправдиві сайти, які намагаються змусити вас зареєструватися, імовірно, будуть робити дивовижні заяви про послуги, щоб спробувати отримати ваше схвалення. Будьте обережні з цим. Якщо послуга звучить занадто добре, щоб бути правдою, ймовірно, це так. Більшість авторитетних компаній, які перевіряють історію, зрозуміють, що вони можуть, а що не можуть робити.

Багато з них підкреслять, що вони не приватні детективи і не можуть гарантувати, що кожна перевірка дасть позитивні результати. Вони також часто наперед заявляють про те, що не можуть запропонувати 100% гарантії, і, хоча вони намагаються виправити все, іноді трапляються помилки.

Уникайте безкоштовних перевірок

Ціни можуть бути ще одним показником репутації компанії. Найкращі сайти для перевірки даних є надзвичайно доступними з огляду на високотехнологічні рішення та швидкі результати, які вони пропонують. Але завжди є деякі сайти, які стверджують, що пропонують ту саму послугу безкоштовно. Поводьтеся з цими місцями вкрай обережно.

Зрештою, методи та технології, які використовуються на сайтах перевірки фону, потребують ресурсів. Доступ до публічних записів також часто вимагає витрат, тоді як найкращі послуги також мають людські витрати та різні інші накладні витрати. Ці витрати потрібно десь покрити, а справжні сайти стягують для цього плату.

Якщо сайт стверджує, що робить це безкоштовно, у цьому має бути загвоздка. Або вони будуть продавати ваші дані, або вони мають більш підлі наміри. У будь-якому випадку, вам набагато краще заплатити невелику плату за авторитетного постачальника.

Вибір найкращого сайту для перевірки фону

Дотримання наведених вище порад допоможе вам вибрати авторитетні сайти для перевірки справ, але як ви можете бути впевнені, що обрати найкращий? Навіть якщо ви виключили різноманітні шахрайські сайти, все ще є багато постачальників, які мають репутацію, але не обов’язково запропонують найкращий сервіс для ваших потреб.

Проводячи аналіз ринку, ми розробили список критеріїв, які, на нашу думку, є вирішальними для більшості випадків використання. Застосовуючи ці критерії, нам вдалося звузити величезний ринок перевірки даних лише до кількох сайтів, які можуть поставити галочки у всіх пунктах. Наші рекомендовані сайти наведено нижче, але в інтересах прозорості ми використовували такі критерії, щоб їх вибрати:

  Як захистити частини документа Word від редагування

Комплексне дослідження. Якщо вам потрібна перевірка даних, вам, швидше за все, знадобиться справедливий перетин точок даних, щоб задовольнити вашу цікавість. Найкращі сайти вивчають безліч джерел – як онлайн, так і поза – щоб скласти звіт про пошук.
Точні та зрозумілі звіти. Ваш остаточний звіт об’єднує всю найбільш релевантну інформацію, виявлену під час перевірки. Він повинен бути чітко викладений і зрозумілим, без шкоди для деталей.
Швидкі результати. Якщо вам довелося зареєструватися на сайті перевірки справжньої інформації, то, ймовірно, виникла проблема, яку потрібно терміново вирішити. Хороша компанія не залишить вас чекати, створюючи попередні звіти про пошук за лічені хвилини.
Налаштування пошуку. Найпопулярніші служби перевірки фону є достатньо складними, щоб отримати детальні результати, навіть якщо початкової інформації не так багато.
Придатна інформаційна панель – на інформаційній панелі онлайн ви керуєте пошуками, звітами та іншими даними. Але дизайн цих приладових панелей і їх зручність також можуть істотно відрізнятися. Найкращі сайти пропонують інформаційну панель, яка є інтуїтивно зрозумілою у використанні та дуже добре розробленою.
Мобільні програми – більше людей підключаються до Інтернету з мобільних пристроїв, ніж будь-коли раніше. Хороша компанія запропонує спеціальні програми, що відображають функціональність їхньої інформаційної панелі для Android або iOS (іноді обидва!)
Хороша підтримка клієнтів. Якщо у вас виникли проблеми з пошуком або виникли запитання щодо результатів, вам знадобиться надійна та корисна служба підтримки клієнтів. До найкращих із них можна отримати доступ різними способами та пропонують тривалі години роботи.

На основі цих критеріїв ми визначили чотири компанії, що перевіряють історію, які пропонують високоякісні та авторитетні послуги, на які користувачі можуть розраховувати:

1. Підтверджено

Навіть серед найвищого рівня сайтів перевірки фону BeenVerified є, мабуть, найнадійнішим ім’ям у грі. Це тому, що з самого початку стало очевидним, що ця компанія піклується про користувацький досвід. Їхній веб-сайт є чистим і зручним для початківців, оплата є безперебійною та безпечною, дослідження є вичерпними, а остаточні звіти містять вражаючі деталі без шкоди для чіткості. Не дивно, що відгуки клієнтів BeenVerified сяють похвалами.

Існують два рівні обслуговування, які визначають, які джерела даних тягне за собою ваш пошук. За базовим тарифом ви можете розраховувати на пошук судимостей, фінансові документи, звіти про майно, профілі в соціальних мережах та попередні адреси. Для преміум-класу ви шукатимете ще більше джерел даних, частково завдяки опції відправити користувача для перевірки фізичних архівів.

Остаточні звіти BeenVerified є одними з найкращих, з якими ми стикалися, з великою кількістю деталей, включеними в добре оформлений документ, який надзвичайно легко читати. Їхня онлайн-панель дуже інтуїтивно зрозуміла та проста у використанні, як і спеціальні програми, які доступні як на пристроях iOS, так і на Android. Служба підтримки клієнтів також є однією з найкращих, доступна за допомогою електронної пошти або телефону протягом довгих годин, сім днів на тиждень.

ЕКСКЛЮЗИВНА ЗНИЖКА: Спробуйте BeenVerified сьогодні з нашою спеціальною пропозицією для провідної в галузі перевірки справ.

2. Миттєвий CheckMate

Instant CheckMate залишається вірним своєму тезці, надаючи докладні звіти про перевірку всього за кілька хвилин. З тисячами нових перевірок, які здійснюються щодня, кількість домашньої сторінки CheckMates (налічує понад мільярд) є свідченням популярності їхньої служби. Їхня пропозиція фактично розбита на два рівні: базовий і преміальний. Кожен звіт містить дані з таких джерел, як судимість, записи про шлюб і розлучення, дані родичів, історія адрес та будь-які загальнодоступні профілі в соціальних мережах. Їхня преміальна плата пропонує глибше занурення в архіви, розкриваючи фінансову історію, водійські права, реєстрацію виборців тощо.

  Як вимкнути автоматичне відтворення відео в Пошуку Google

Остаточні звіти CheckMate є акуратними та легкими для перегляду, а їхня онлайн-панель також добре розроблена та проста у використанні. Недоліком CheckMate є те, що зараз у нього доступна лише програма для Android. На щастя для користувачів iOS, онлайн-панель добре працює в мобільних браузерах. Корисна підтримка клієнтів доступна цілодобово, кожен день тижня, тож якщо у вас виникнуть запитання, ви можете звернутися за допомогою до справжньої людини.

СПЕЦІАЛЬНА ЗНИЖКА: Шукаєте швидку та точну перевірку справ? Спробуйте Instant CheckMate з нашою ексклюзивною пропозицією для читання.

3. TruthFinder

TruthFinder — це найкращий оглядовий сайт перевірки фону, який належним чином заслужив свою репутацію. Насправді ця компанія займає перше місце в рейтингу пошукових запитів в Інтернеті. Ви все ще отримуєте стандартні тарифи для галузі, як-от кримінальні та судові записи, записи водіїв, контактні дані, можливі фотографії та інформацію про будь-яку відому родину. За додаткову плату ви можете розширити радіус пошуку, щоб включити такі джерела, як історія освіти, записи виборців, наявність зброї та інших ліцензій.

Вишенька на вершині приходить у вигляді їх унікального глибокого пошуку в Інтернеті, який сканує веб-сторінки, які не індексуються традиційними пошуковими системами. Це можна використовувати для виявлення прихованої інформації про вашу тему пошуку, а також для сканування темної мережі на наявність будь-яких ознак крадіжки особистих даних.

Ідеал дизайну TruthFinder очевидний у його онлайн-панелі та додатку для Android, обидва з яких мають спрощений, розумний інтерфейс користувача. Ця простота поширюється (можливо, найголовніше) до їхніх остаточних звітів, які містять велику кількість деталей у стислий формі. Завдяки цілодобовому обслуговуванню клієнтів за безкоштовним номером ви ніколи не залишитеся в темряві з проблемою.

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ЧИТАЧІВ: шукайте в глибокій мережі за допомогою розширеної служби перевірки даних TruthFinder. Зареєструйтеся сьогодні зі спеціальною знижкою.

4. Інтеліус

Завдяки більш ніж 50 мільйонам успішних перевірок, Intelius може похвалитися вражаючим послужним списком і заслужив довіру своїх користувачів. Поточні контактні дані, судимість, фінансова історія, майнові записи, освіта, історія адрес, дані реєстру сексуальних злочинців та багато іншого утворюють сукупність точок даних, які окреслюють профіль вашого предмета пошуку.

Intelius пропонує гладку та інтуїтивно зрозумілу онлайн-панель, де ви можете керувати своїми пошуками та переглядати звіти. Аналогічно, ці звіти досягають правильного балансу між читабельністю та глибиною вмісту. До суміші додають дві спеціальні програми для Android та iOS відповідно. Підтримка клієнтів може не працювати цілодобово, 7 днів на тиждень, але, тим не менш, ми виявили, що їхній онлайн-інструмент усунення несправностей надзвичайно допомагає.

Висновок

Визначити компанію, яка перевіряє репутацію, може здатися складним, особливо якщо ви не знайомі з цією галуззю. Але є кілька ключових моментів, за якими ви можете відрізнити високоякісний сайт від менш авторитетного. Важливо також помітити різницю, тому що є кілька надзвичайно хитрих сайтів, які маскуються під справжні служби перевірки даних.

У цій статті ми не тільки розповіли вам, як визначити авторитетну компанію, що перевіряє історію, а й допомогли вибрати деякі з найкращих. На основі як тестування, так і відгуків користувачів ми впевнені, що кожна з наших рекомендацій дасть великий шанс знайти дані, які ви шукаєте.

Чи користувалися ви коли-небудь сайтом для перевірки справ? Чи не пощастило вам зіткнутися з шахрайським сайтом, який коштував вам грошей або не виконав свої обіцянки? Можливо, ви користувалися одним із сайтів, які ми рекомендували тут, і можете засвідчити високоякісний сервіс, який вони пропонують? Ми завжди раді досвіду та коментарям усіх наших читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поле для коментарів нижче.